Adobe Photoshop CC
این دوره به آموزه هایی از فتوشاپ می پردازد که دانشجو بتواند 1- به سرعت وارد بازار کار شود 2-با مبانی تصویر و هنر دیجیتال آشنا شود 3-بتواند در شرکت های تبلیغاتی یا آتلیه های عکاسی مشغول به فعالیت شود. 4-بتواند به محیط فتوشاپ مسلط شود و زبان مشترک نرم افزار های Adobe را فراگیرد.
22
جلسه
تعداد جلسات
2
روز
تعداد جلسات در هفته
3
ساعت
مدت زمان هر جلسه
66
ساعت
مجموع ساعات دوره

 • درباره دوره فتوشاپ

به جرات می توان گفت که نرم افزار فتوشاپ ، دریچه دنیای بزرگ هنرهای دیجیتال است ؛ اکثر افراد تصور می کنند که بر روی این نرم افزار تسلط دارند ، این در حالیست که در اینورس ، کسانی که در یک کلاس هستند ، از مبتدی ترین افراد تا کسانی که سالها در این نرم افزار تخصص دارند حضور دارند. شاید تصور کنید که افراد متخصص بهتر است در کلاس دیگری بطور جداگانه یا حرفه ای تر آموزش ببینند ؛ نکته قابل توجه این است که افراد متخصص ، غالبا اطلاعاتی جزیره ای دارند که در اثر تجربه آنرا کسب کرده اند ، به همین دلیل این کلاس حتی از اولین جلسه حرف های زیادی برای گفتن به متخصصین دارد.

 

تیترهای کلی عبارتند از :

آشنایی با مفاهیم اولیه چاپ / شناخت مبانی و مفاهیم تصویر /  شناخت مفاهیم اصلاح تصویر  / ویرایش تخصصی عکس / تکنیکهای تایپوگرافی در فتوشاپ / اصول اولیه طراحی کاتالوگ و بروشور / آشنایی با طراحی وب در فتوشاپ / تکنیکهای تصویرسازی دیجیتال / ورکشاپ اجرایی / آشنایی با نحوه ویرایش ویدئو و ساخت انیمیشن کوتاه در فتوشاپ /  Photo manipulation

 

جلسات ابتدایی ، تمرینات بین تمامی دانشجویان مشترک است و به تدریج بسته به زمینه مورد نیاز هر نفر ، تمرینات دسته بندی می شود.

1 جلسه در هر دوره (جلسه 15) مربوط به Workshop است و دانشجو در حضور مدرسین ، طی 3 ساعت پروژه ای که از قبل تعیین شده را شروع و به اتمام می رساند. این کار کمک زیادی می کند تا دانشجو بتواند در شرایط واقعی قرار گرفته و یک پروژه را کامل اجرا کند.

 

 • تیپ کلاس درسی

هر جلسه متناسب با مباحث تدریس شده ، تمریناتی برای دانشجویان در نظر گرفته می شود. تمرین هر دانشجو ، در حضور سایر دانشجویان و مدرس ، ارائه شده و در مورد نکات مثبت و منفی کارها بحث می شود. همچنین هر جلسه ، سؤالاتی از مطالب گفته شده در جلسات قبل با هدف تشخیص سطح پیشرفت دانشجو مطرح شده و دانشجو موظف به پاسخگویی میباشد. حضور مستمر ، کمیت و کیفیت تمرینات و پرسش های کلاسی بطور قطع در ارزیابی و تعیین سطح دانشجو برای دریافت گواهی پایان دوره موثر خواهد بود.

 

 • خروجی دوره

در پایان این دوره ، دانشجو در زمینه ویرایش صحیح تصویر ، اجرا و پیاده سازی تصاویر گرافیکی از قبیل تکنیکهای تایپوگرافی در طراحی پوستر ، طراحی جلد کتاب ، تکنیکهای فتومونتاژ ، طراحی بروشور و اجرای گرافیک وب مهارت کسب کرده و می تواند به کار بندد. مسلما برای کسب نتیجه مثبت از مطالب ارئه شده ، دانشجو موظف است تمامی تمرینات مشخص شده را با بالاترین کیفیت ممکن انجام داده و مباحث را به صورت جدی دنبال کند.

 

 • مخاطبین این دوره

دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه ها ، فارغ التحصیلان رشته های گرافیک ، نقاشی ، عکاسی ، علاقه مندان به عکاسی ، هنرجویان هنرستانها و طراحان در شرکت های تبلیغاتی و ... مخاطبین این دوره خواهند بود.

 

پرنیا پاوپر
پرنیا پاوپر
• مدرس فتوشاپ / طراح گرافیک
نمونه کارهای پرنیا پاوپر
فتوشاپ
فتوشاپ
فتوشاپ
فتوشاپ
فتوشاپ

نظر استاد در مورد دوره

بیشتر از کمیت به کیفیت تمرین دانشجویان اهمیت میدهم. مسلما یادگیری خوب زمانی اتفاق می افتد که علاوه بر مدرس ، دانشجو کاملا نسبت به انجام تمرین های کلاسی حساسیت نشان داده و خود را به عنوان دانشجویی فعال و پیگیر معرفی کند. معرفی نمونه کارهای برتر جهان و همچنین معرفی برخی هنرمندان ، دید مثبتی برای دانشجو فراهم کرده و او را راغب به انجام کارهای بهتر و بیشتر می کند.


امیرحسین کریم زاده فرد
امیرحسین کریم زاده فرد
• مدرس فتوشاپ / عکاس
نمونه کارهای امیرحسین کریم زاده فرد
Abstraction & Islamic architecture No.1
Achaemenid Soldier
Relief of Lotus flower
Abstraction & Islamic architecture No.6
The Persian Sphinx

جهت آشنایی بیشتر با امیرحسین کریم زاده فرد به وبسایت ایشان مراجعه کنید

نظر استاد در مورد دوره

بیشتر از هرچیز تسلط دانشجو بر بخش های مختلف نرم افزار بدون رویت آن برایم اهمیت دارد. بدون شک سرعت کار با نرم افزار یکی از مهمترین پارامتر های تعیین سطح در بازار کار خواهد بود ، از این رو از دانشجو انتظار می رود پس از رسیدن به میانه دوره تسلط نسبتا مناسبی بر روی Shortcut های نرم افزار داشته باشد.


family
پوستر مفهومی انتخابات انجمن علمی دانشگاه دماوند
نمونه طراحی بروشور برای آژانس مسافرتی چهار فصل
نمونه طراحی بروشور برای آژانس مسافرتی چهار فصل
One Flew Over the Cuckoos Nest Movie Poster
Untitled
Untitled
Untitled
Untitled
Untitled
Untitled
NIKE Air Max - Lighter Than Air
سری پوستر های کارگاه های آموزشی دانشگاهی
Untitled
Double Exposure
Skin Retouching
Untitled
The only place where the towers will fall to the Sky
Untitled
AirMax Advertisement
دیجیتال پینت
Portrait
Color practice
Maya modeling lighting
digital painting- photoshop
فتوشاپ
لگو و لگو تایپ سالن زیبایی
تایپ و تایپ گرافی (فارسی)
کار با فتوشاپ
Rebecca
دیجیتال پینتینگ با رویکرد تصویرسازی
Otherside
American fake dream
Evil within
َAngle of darkness
Nike AirMax
Lonely tree
Eye prison

جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
 • پیشنیاز شرکت در این دوره چیست؟
بهتر است دانشجو با مباحثی همچون مبانی عکاسی و طراحی گرافیک آشنایی اندکی داشته باشد. بصورت کلی این دوره از پایه ترین مباحث شروع خواهد شد لذا نیازی به سابقه کار با نرم افزار وجود نخواهد داشت.

 • چه ورژنی از فتوشاپ را باید نصب کنم؟
مسلما بهترین کارکرد نرم افزار اغلب با نصب آخرین نسخه از نرم افزار امکانپذیر است. در برخی جلسات به علت ویژگی ها و امکانات بسیار مناسب تری که نرم افزار در ورژن های بالاتر ارائه میکند به دانشجو اهمیت ارتقاء ورژن در آن بخش خاص توضیح داده میشود. استفاده از نسخه قدیمی نرم افزار تا 3 ورژن قابل قبول است.

 • دوره فتوشاپ مدرسه اینورس چه تفاوتی با دوره مشابه در آموزشگاه های دیگر دارد؟
مدرسین دوره بیش از 1 نفر خواهد بود و مباحث دوره بسته به قرارگیریشان در فیلد های تخصصی ، مدرسین جداگانه خواهند داشت. تمرینات دانشجویان بسته به نوع فعالیتشان متفاوت است.

 • موضوع کلی این دوره بر چه مباحثی است؟
بنا به استفاده عموم کاربران این نرم افزار ، رویکرد اصلی آموزش در کلاس ، عکاسی و طراحی گرافیک خواهد بود اما معرفی بخش های دیگر آن مانند موشن ، 3D ، مبانی دیجیتال پینت ، طراحی وب و ... نیز در کلاس پوشش داده خواهد شد.

 • امکان شرکت در بعضی از جلسات را ندارم ، امکان برگزاری جلسه جبرانی وجود دارد؟
خیر ، به علت محدودیت زمان آموزشگاه برگزاری جبرانی صرفا بصورت خصوصی امکان پذیر است. اکیدا توصیه میشود که دانشجو در تمامی جلسات شرکت کند.

 • برای شرکت در این کلاس محدودیت سنی وجود دارد؟
خیر ، همانند دوره های گذشته ، تمامی افراد با شرایط سنی گوناگون میتوانند در این دوره شرکت کنند.

 • من از Mac OS استفاده میکنم ، در روند یادگیری با مشکلی مواجه نخواهم شد؟
خیر ، به استثناء تفاوت های جزئی ، دو سیستم عامل ویندوز و مک صرفا در کلید های میانبرشان تفاوت دارند.

 • پس از پایان دوره گواهی و یا مدرکی دریافت میکنم؟
پس از پایان دوره گواهی پایان دوره دریافت خواهید کرد که بواسطه نمره درج شده در آن سطح مهارت شما مشخص خواهد شد. حضور در کلاس ، تعداد و کیفیت کارهای کلاسی ، تحویل تمرینات نهایی و پارامتر های دیگر همه عوامل تاثیر گذار بر نمره نهایی خواهد بود.