در شرایط کنونی بازار کار ایران، "آموزش با کیفیت" یکی از بازیگران اصلی موفقیت است. این در حالی است که بسیاری از افراد سال‌های زیادی از زمان خود را در دانشگاه‌ها در حالی می‌گذرانند که هدف مشخصی را دنبال نمی‌کنند و یا برنامه‌ریزی دقیقی برای رسیدن به موفقیت ندارند. مدرسه اینورس همیشه در تلاش بوده است تا بر اساس نیازهای بازار کار، دوره‌هایی با کیفیت آموزشی بالا و هدفمند را تدوین کند تا دانشجویان بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، با ورود به بازار کار، مسیر موفقیت خود را هرچه سریعتر طی کنند.


یکی از مهمترین مواردی که هر فرد به آن نیاز دارد تا بتواند در زمانی کوتاه، بیشترین راندمان و پیشرفت را داشته باشد، انتخاب بهترین و مناسب‌ترین دوره آموزشی با توجه به نیازها، استعدادها، علایق اصلی و آگاهی از وضعیت بازار کاری آن دوره یا رشته است. جالب است بدانید که بسیاری از افراد از هم صحبتی با دوستانشان، مُد‌شدن یک دوره خاص، مشاهده شرکت‌کنندگان زیاد یک دوره و یا بر اساس آنچه از دیگران شنیده‌اند، یک دوره آموزشی را انتخاب می‌کنند. در بسیاری از این موارد، این انتخاب، نه تنها نتیجه‌بخش نیست، بلکه سبب اتلاف زمان و هزینه دانشجو نیز می‌شود. در چنین مواردی امکان خطا در انتخاب دوره مناسب زیاد بوده و وجود مشاوری متخصص و آگاه از بازار کار، برای انتخاب درست دوره مناسب بسیار سودمند خواهد بود.


برنامه مشاوره مدرسه اینورس که تا‌کنون هزاران نفر در آن شرکت کرده‌اند، این انتخاب مهم را برای شما ساده‌تر، هدفمندتر و دقیق‌تر کرده و بر پایه همین نیاز طراحی شده است. علیرضا اردوبادی، موسس مدرسه اینورس در این سال‌ها مسئولیت این مشاوره را به عهده داشته است. وی تاکنون این برنامه را به دفعات، چه به شکل حضوری در ایران و چه به شکل غیر حضوری در خارج از ایران و از طریق نرم‌افزار Skype، برقرار کرده و در طی آن افراد را هدایت کرده است.


این جلسات مشاوره، همچنان رایگان بوده و مدت زمان مفید هر جلسه برای هر فرد، حدوداً 20 دقیقه خواهد بود که در صورت صلاح دید مشاور و در صورت لزوم، زمان آن بیشتر خواهد شد. حضور در این برنامه تنها با تعیین وقت قبلی امکانپذیر است.


از آن جهت که پیش از شما افراد بسیاری برای حضور در این جلسه زمان خود را رزرو کرده‌اند، درصورتی که علاقمند به شرکت در این جلسه هستید، توصیه می‌کنیم که هرچه سریعتر و در اولین زمان ممکن با آموزشگاه به شماره 22047724 تماس گرفته و زمان خود را رزرو کنید.