پرنیا پاوپر
گفتگو با پرنیا پاوپر
• مدرس فتوشاپ / طراح گرافیک
تاریخ مصاحبه : جمعه 11 دی 94

  • چرا در اینورس تدریس می کنید؟

همیشه تدریس رو دوست داشتم و به این کار نه فقط به عنوان منبع درآمد بلکه به عنوان راهی برای به روز نگه داشتن خود و همینطور انتقال بخشی از اطلاعاتم به دیگران نگاه کردم. کار کردن در یک محیط حرفه ای که هدف رو آموزش باکیفیت و کارآمد قرارداده ، برای من اهمیت زیادی داشت و همین عامل باعث شد اینورس را برای تدریس انتخاب کنم.

 

  • چند دلیل که اینورس را به دانشجوها پیشنهاد می دهید را به ما بگویید؟

پشتیبانی و حمایت از دانشجویان مستعد برای ورود به بازار کار و به عبارتی دانشجو محور بودن مجموعه. طراحی و برگزاری دوره هایی کاملا تخصصی با هدف کسب مهارتهای جدید

 

  • فضای حرفه ای اینورس را چطور می بینید ؟

فضای حرفه ای زمانی شکل میگیرد که تمامی افراد مجموعه چه مدرسین چه دانشجویان در جهت پیشرفت و بالابردن سطح کیفی کار ، حرکت کنند. به نظر من اینورس با داشتن حساسیت بالا در انتخاب نیروی کار ، تربیت نیروی کار جوان و مستعد و همچنین در نظر گرفتن آموزش به روز و استاندارد ، مسیری درست را دنبال کرده و فضایی حرفه ای را شکل داده است.

 

  • به نظر شما، اینورس چگونه می تواند به بالا رفتن کیفیت کاری در ایران کمک کند؟ با شناختی که از خود دارید فکر می کنید شما چگونه می توانید در این پیشرفت سهیم باشید؟

برنامه ریزی برای برگزاری دوره هایی متناسب با نیاز بازار کار امروز و

 داشتن خروجی مناسب و آماده برای شروع کار حرفه ای. به نحوی که هرکس در زمینه کاری خود کاملا تخصصی فعالیت کند.

 

  • کمی با لحن خودمانی، به ما بگویید خودتان چطور شروع کردید ؟

چند سال پیش ، زمانی که سال آخر دانشگاه رو می گذروندم ، با اینورس آشنا شدم. در یکی از دوره های آموزشی شرکت کردم و چند ماه بعد از اتمام دوره ، با گذروندن یک دوره کارآموزی در آموزشگاه ، تدریس رو شروع کردم و می تونم بگم اینورس ، نقطه شروع خیلی خوبی بود برام.

 

  • چه توصیه و پیشنهادی برای پیشرفت افراد تازه کار و دانشجویان دارید؟

مسلما برای پیشرفت در هر کاری ، قرار گرفتن در محیطی مناسب ، آموزش و کار کردن در کنار افراد باتجربه و حرفه ای تاثیر زیادی دارد. اما در کنار اینها ، هر فردی در ابتدای کار باید استعدادها و علایق خود را در نظر گرفته و آن را به صورت جدی دنبال کند. متأسفانه یکی از دلایلی که خیلی از افراد در ابتدای ورود به بازار کار با مشکل مواجه میشوند ، نداشتن شناخت درست از هدف کاری است.

برای شروع ابتدا باید هدف خود را مشخص کرده و بعد با پیگیری فردی و برنامه ریزی درست آن را دنبال کنیم.

 

  • آیا در کنار آموزش در اینورس، خودتان هم پیشرفت کرده اید؟ در مورد این موضوع کمی توضیح دهید.

تدریس به من این امکان رو میده همیشه خودم رو از لحاظ اطلاعات به روز نگه دارم و حتی در بعضی مواقع از دانشجویان هم یاد بگیرم. سرو کار داشتن با افراد مختلف که هرکدوم در زمینه ای خاص مشغول کار هستن ، امکان آموزش دو طرفه و تجربه  موقعیت های جدید رو برام فراهم میکنه و این اتفاق خیلی خوبیه برای من.