رضا واحدی
گفتگو با رضا واحدی
• مدرس 3Ds Max رشته GID / مدل ساز - نورپرداز - رندرینگ - طراحی محیط و صحنه
تاریخ مصاحبه : جمعه 11 دی 94

  • چرا در اینورس تدریس می کنید؟

از مهمترین دلایل خودم ، اطمینان از هدف آموزشی مجموعه ، میزان سطح آموزشی بالا با توجه به حضور اساتید و مدرسین مجرب ، داشتن روابط حرفه ای کاری در آموزش و حضوری چند ساله در کنار مجموعه و داشتن روابط دوستانه با افراد مجموعه.

 

  • چند دلیل که اینورس را به دانشجوها پیشنهاد می دهید را به ما بگویید؟

1-        اطمینان از هدف آموزشی

2-       حضور اساتید و مدرسین مجرب

3-      داشتن فضای حرفه ای آموزشی

 

  • فضای حرفه ای اینورس را چطور می بینید ؟

به نظر من در دو سال اخیر از لحاظ امکانات پیشرفت کاملا محسوسی داشته و از نظر ارتباط با اساتید و مدرسین سرشناس نیز چند سالیست که موفق بوده و بهتر از این نیز خواهد شد.

 

  • به نظر شما، اینورس چگونه می تواند به بالا رفتن کیفیت کاری در ایران کمک کند؟ با شناختی که از خود دارید فکر می کنید شما چگونه می توانید در این پیشرفت سهیم باشید؟

اینورس در حال حاضر نیز به بالا رفتن کیفیت کاری و بالا بردن کیفیت اخلاق حرفه ای کمک میکند و فکر میکنم تمامی افراد مجموعه میتوانند با به روز نگه داشتن اطلاعات ، داشتن پشتکار و تلاش در این پیشرفت سهیم باشند.

 

  • کمی با لحن خودمانی، به ما بگویید خودتان چطور شروع کردید ؟

با توجه علاقه ام به گرافیک سه بعدی ابتدا با چند شرکت قطعات کامپیوتر همکاریم رو شروع کردم و چند مدتی هم با یک تیم انمیشن ساز برای رده سنی پایین در تلویزیون انیمیشن کار میکردیم. بعدتر به سمت طراحی داخلی رفتم و با دو مجموعه بزرگ هتل ساز و برج ساز در زمینه شبیه سازی سه بعدی معماری فضا همکاری کردم .

 

  • چه توصیه و پیشنهادی برای پیشرفت افراد تازه کار و دانشجویان دارید؟

اولین پیشنهادم این است که زود نا امید نشوند و بر روی کارشان سماجت داشته باشند.

و دوم اینکه در کارشون در هر زمینه ای حد تعادل رو رعایت کنند.

 

  • آیا در کنار آموزش در اینورس، خودتان هم پیشرفت کرده اید؟ در مورد این موضوع کمی توضیح دهید.

به طور حتم پیشرفت وجود داشته چون با کار در یک مجموعه حرفه ای با تفکرات بسیار زیادی آشنا میشوید که راه های بسیار زیادی را در هر زمینه ای برایتان باز میکند. به نظرم بطور کل میل به پیشرفت باید جزو اولین اولویت های هر فردی در زندگی اش باشد.