در اینورس می‌کوشیم دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنیم

 

مدرسه اینورس در 17 آذر 1387، به عنوان نخستین مدرسه تخصصی هنرهای دیجیتال با هدف تغییر در بستر آموزشی تاسیس شد. تغییر در سیستم بزرگ و فراگیر آموزشی کار بزرگی بود و حرکتی خلاف جهت آب. ما با هزینه‌های شخصی و سختی‌های زیاد این حرکت را آغاز کردیم و بزرگترین درسی که در این سالها گرفتیم این بود که تنها یک چیز می تواند باعث رشد و توسعه دایمی شود و آن لحظه به لحظه و روز به روز "بزرگتر کردن رویا" است. رویای ما هر روز بزرگتر شد و فهمیدیم هر روز باید آماده تغییری تازه باشیم در درون خودمان و در برابر اتفاقات بیرونی. برای همین هرگز به تکرار و تکراری شدن تن نداده‌ایم؛ و اگر روزی نام اینورس را به نشانه معکوس بودن و ساختار شکنی در شرایط آموزشی راکد و ثابت در ایران انتخاب کردیم، امروز بیش از همیشه به راهی که آغاز کردیم ایمان داریم و هر روز که رشد می‌کنیم رویای بزرگتری را دنبال می‌کنیم.

در این سالها تلاش کرده‌ایم بر اساس هویت و ساختار اینورس بستری را برای رشد و فعالیت هنرجویان جوان فراهم کنیم و برای آنها انگیزه و الگویی ایجاد کنیم برای مطالعه بیشتر، تلاش، به دست آوردن اعتماد به نفس، رعایتِ آداب و رفتارِ حرفه‌ای، حفظ ذهنیت مثبت و امید به آینده. حتما شما می‌دانید پیشرفت و دوام یک مجموعه خصوصی و بدون حمایت مالی در این سالها در اوج بحران اقتصادی چقدر دشوار بوده است اما ما امروز اینجا ایستاده‌ایم چون رویای ما به رویای شما گره خورده است و پرشورتر از همیشه آماده توسعه بیشتر هستیم و مدت‌هاست دیگر تنها دغدغه ما "آموزش" نیست و "پرورش" هم امروز جز ماموریت‌های ماست. مدرسین مدرسه اینورس طبق قوانین، فیلترها و چارچوبهایی انتخاب می‌شوند که نزدیکترین خصوصیات اخلاقی و کاری را به مدرسه اینورس داشته باشند و به ارکان و اهداف اینورس متعهد و وفادار باشند. نحوه‌ی آموزش دانشجویان در اینورس، به شکل کلاسهای کارگاهی، تجربی و ایجاد تجربه‌ای نو برای دانشجویان است.

اینورس مدرسه‌ای است که هنرهای کلاسیک، نو و دیجیتال را بررسی می‌کند و بر اساس مطالعه و تحقیق روی بازار کار، خلاهای حرفه‌ای و همچنین نیاز هنرمندان، دوره‌هایی را طراحی و برگزار می‌کند. غالبا این دوره‌ها غیر قابل اجرا در محیط‌های آموزشی دیگر است. از آنجایی که دوره‌های آموزشی مدرسه اینورس با هدفی مشخص و همچنین با نو‌آوری و مطابق با امکانات و فلسفه اینورس طراحی می‌شوند، با قاطعیت می‌گوییم، اینورس نه تنها هیچ دوره‌ای را از هیچ آموزشگاه ایرانی و یا مدرسه و دانشگاه خارجی، کپی نکرده و نمی‌کند، بلکه الگوی آموزشی و پیشرفت سایر آموزشگاه‌ها در ایران بوده و در آنسوی مرزها هر روز بیشتر شناخته می‌شود.

غالب دوره‌های آموزشی در اینورس، عناوین بینارشته‌ای و چندرشته‌ای است، و برای آموزش آنها تحقیق و برنامه‌ریزی دقیق صورت گرفته تا به یک استراتژی مشخص برسیم و به خلاقیت هنرجو و آزادی عملِ مدرسین تحت چارچوبِ استانداردهای اینورس، احترام بگذاریم و انرژی و خلاقیت هنرجویان را در مسیر درست استفاده کنیم تا بیشترین کارایی را برای ورود به بازار کار داشته باشند.

همچنین مدرسه اینورس تلاش می‌کند تا با وارد کردن تکنولوژی و علوم روز به کلاسهای خود، تمامی مطالب آموزشی را به روز نگه داشته و افراد را با راهکارهای جدید آشنا کند. از اینرو سیلابس آموزشی تمامی رشته های مدرسه اینورس در هر سال و دوره‌های مستقل آن دو بار در سال بازنویسی می شوند.

 

 

ارزش‌های اینورس

اینورس ارزش‌هایی را تعریف و تعیین کرده است و به آنها وفادار است. یکی از ارزشها، وفاداری به ارتباط سالم و حرفه‌ای با شاگردان است. اینورس تنها یک آموزشگاه نیست، جایی است برای تبادل افکار، رشد ذهنی، خلاقیت، حمایت و ایجاد ارتباطات حرفه‌ای و کاری بین افراد. اینورس جایی است که افراد به ازای همه تجربه‌هایی که نکرده‌اند می‌توانند از هم بیاموزند و به هم کمک کرده و در کنار هم رشد کنند.

در بحث آموزش، بارها تجربه شده است که سیلابس‌های مدرسه اینورس حتی توسط همان مدرس در مکانی دیگر قابل آموزش نیستند و یا دست کم دچار افت کیفیت می‌شوند. چرا که سیستم آموزشی اینورس، بر پایه ارزشهایی خاص بنا نهاده شده است. این ارزشها هویت اصلی مدرسه اینورس را تشکیل می‌دهند تا بتوانیم با حمایت و هدایت افراد در مسیر حرفه‌ای، به رشد فکری، کاری، مالی و همچنین پیشرفت افراد در زمینه کارآفرینی کمک کنیم.

 

 

تجربه‌ای متفاوت

از آنجایی که دوره‌های مدرسه اینورس، توسط گروهی متخصص و با توجه به نیاز بازار کار طراحی می‌شوند، عملا تجربه کلاسهای اینورس، برای اکثر افراد، تجربه‌ای خاص، متفاوت و به یاد ماندنی است. چرا که ارتباط دانشجو و مجموعه صرفا به کلاسها محدود نشده و در بسیاری از موارد، حمایت‌های مجموعه از دانشجویان باعث بوجود آمدن بستر کارآفرینی، ساختن ارتباطات کاری، همکاری حرفه‌ای و تولید شغل شده است.

همچنین مدرسه اینورس با برگزاری برنامه‌های کارگاهی، ورکشاپ‌ها، معرفی جریانات جدید هنری و مسابقات، تجربه‌هایی تازه و غیرقابل تکرار را برای هنرجویان رقم زده است.

 

 

پشتیبانی

در مدرسه اینورس، دانشجویان برای همیشه پشتیبانی می‌شوند. از آنجایی که هدف اصلی آموزش در اینورس، ایجاد تغییر در فضای آموزشی کشور است، مدرسه اینورس دانشجویان خود را برای همیشه پشتیبانی می‌کند و از این رو دانشجو می‌تواند حتی پس از سالها از خدمات مدرسه اینورس از جمله پرسش و پاسخ از مدرسین برخوردار باشد. البته که این پشتیبانی فقط به پرسش و پاسخ محدود نشده و حمایت‌های مدرسه اینورس تا معرفی به بازار کار و کارآفرینی برای دانشجویان نیز پیش می‌رود.

 

 

معرفی به بازار کار

دانشجویان مدرسه اینورس، با توجه به توانایی‌هایشان پس از اتمام کلاس و بعضا در حین برگزاری کلاس به بازار کار معرفی می‌شوند. از آنجایی که مدرسه اینورس تسلط، ارتباطات و شناخت خوبی از بازار ایران و بازارهای جهانی دارد، دانشجویان اینورس این شانس را دارند تا خیلی زودتر از آنچه که انتظار دارند، به بازار کار وارد شوند. از آنجایی که یکی از اصلی‌ترین اهداف مدرسه اینورس، اشتغال‌زایی و کارآفرینی است، در نتیجه این مدرسه تمام توان خود را برای معرفی نیروهای کاریِ مورد تاییدِ آموزشگاه، به کار می‌بَرد و تا کنون دانشجویان بسیار زیادی را به شرکت‌های معتبر و صاحب نام معرفی کرده است.

 

 

خروجی رشته‌ها

اینورس برای خروجی هر رشته آموزشی برنامه‌ریزی می‌کند و تلاش می‌کند با افزایش خود‌آگاهی و اعتماد به نفسِ دانشجویان، آنها را آماده ارائه پروژه‌ها و محصولاتشان کند تا آماده برقراری ارتباطات کاری و حضور فعال در محیط شغلی و حرفه‌ای شوند. در پایان دوره‌های آموزشی رشته‌محور، نمایشگاهی از آثار دانشجویان برای ارائه به عموم و کارشناسان، برگزار می‌شود.

 

 

رضایت بالای دانشجویان

مدرسه اینورس تا پایان سال 1394 ، حدود 3000 دانشجو را پرورش داده است، نکته قابل توجه این است که بیش از 80 درصد از این دانشجویان، از طریق معرفی به یکدیگر وارد مجموعه شده‌اند، ما به این اعداد و ارقام افتخار می‌کنیم ، چرا که این اعداد نمایانگر رضایت بالای هنرجویان از مدرسه اینورس است.

 

 

چشم انداز مدرسه اینورس

رسیدن به سطح رقابت بین‌المللی در آموزش و همچنین پرورش نیروهای حرفه‌ای در هنرهای دیجیتال و علوم کامپیوتر‌گرافیک و تولید محصولات Entertainment در سطح بین‌المللی

 

 

ماموریت

ماموریت اصلی اینورس، به دو مفهوم کلی و مهم گره خورده است که مدت‌هاست در کشورمان تحت تاثیر کلیشه‌هایی پوسیده آسیب دیده‌اند: آموزش و پرورش

برای همین ماموریت‌های زیر را برای رسیدن به رویاهایمان در نظر گرفته‌ایم:

 

 

 • افزایش اعتماد به نفس، مهارت اجرایی و ارتقاء سطح دانش هنرمندان عرصه هنرهای دیجیتال در ایران
 • پرورش نیروهای حرفه‌ای و متخصص مناسب موقعیت‌های شغلی مرتبط با هنرهای دیجیتال و علوم کامپیوترگرافیک
 • ایجاد فرهنگ کار گروهی با انجام پروژه‌های گروهی و پرورش روحیه رهبری و ایفای نقش در گروه
 • تکمیل آموزه‌های کلاسیک دانشگاه و سایر مراکز آموزش عالی
 • تربیت نسلی هدفمند و دارای هویت با رفتار حرفه‌ای و آرمان‌های بین المللی و بلند پروازانه
 • تغییر الگوهای آموزشی و طراحی دوره‌های تخصصی اینوِرس بر اساس مطالعات بازار و نیاز جامعه حرفه‌ای و مخاطب شناسی
 • آمادگی رقابت بین‌المللی در زمینه آموزش

 

 

فلسفه مدرسه اینورس

بسیاری از مواقع، خلاقیت از محدودیت، تغییر از نارضایتی و تولید از نیاز ریشه می‌گیرد. دغدغه و فلسفه اولیه تاسیس مدرسه اینورس هم از همین کمبودها و نیاز جامعه شکل گرفت و به هدف تغییر در الگوهای آموزشی و نوع نگاه به مقوله آموزش شروع به کار کرد و انگیزه اصلی‌اش برطرف کردن کمبودهای موجود در اصول آموزشی است؛ کمبودهایی که در سیستم‌های آموزشی و آکادمیک ما ، نسل به نسل، ضعف شمرده می‌شود؛ همچون کم‌توجهی و عدم عمل‌‌گرایی به پژوهش و کارهای تحقیقاتی - تحلیلی، پایین بودن سطح فرهنگ کار گروهی که به کم‌توانی در این امر منجر شده، پایین بودن سقف آرزوها و کاهش جاه‌طلبی در پیشرفت‌های حرفه‌ای و ضعف در رفتار حرفه‌ای که همه و همه حلقه‌های گمشده زنجیره آموزشی کشور ماست.

از همین رو نام اینورس را برگزیدیم به معنای معکوس و وارونه؛ و می‌کوشیم تا در ایجاد تغییر و تحول در امور آموزشی و همچنین پرورش نیروهای متخصص و پویا پیشرو باشیم. بنابراین همه تصمیمات خود را با تحقیق و مخاطب شناسی انجام می‌دهیم تا شاید سقف آرزوهای نسلی که علاقه‌مند به دویدن و رسیدن است را آماده رقابت‌، پیشرفت و رسیدن به رویاهایشان کنیم رویاهایی که هر روز بزرگتر می‌شوند.

 

 

اهداف

بدون شک هر مجموعه‌ای از اهداف خود رنگ و هویت می‌گیرد و اینورس هم با اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود نفس می‌کشد. مهمترین هدف اینورس، رشد و کمک به بالا رفتن سطح آگاهی و دانش افراد، کارآفرینی، ساخت و تولید محصولات Entertainment و  تبلیغات در سطح جهانی، توسعه این مدرسه در سطح بین‌الملل، و برگزاری دوره‌های آموزشی بین‌المللی و ایجاد تغییر در روش‌ها و کیفیت‌های آموزشی است که برای رسیدن به آن، اهداف زیر را در نظر گرفته‌ایم:

 

 

 • تربیت و تشکیل گروه‌های اجرایی توانمند
 • تربیت و تشکیل گروه‌های تحقیقاتی و پژوهشی
 • تکمیل آموزه‌های کلاسیک دانشگاه و سایر مراکز آموزش عالی
 • پرورش معلم
 • برگزاری تورهای آموزشی
 • بستر سازی برای تولید محصولات بر پایه Entertainment
 • کارآفرینی و ایجاد بستر اشتغال‌زایی
 • برقراری ارتباط با مدارس هنرهای دیجیتال و کامپیوتر گرافیک دنیا و دعوت از مدرسین آنها جهت تدریس در مدرسه اینوِرس
 • انجام پروژه‌های بین‌المللی
 • توسعه برنامه‌های آموزشی در سطح بین‌المللی

 

برای من و بسیاری از هم نسل‌های من در سنین نوجوانی و ابتدای جوانی، هرگز راهنمایی وجود نداشت تا بتوانیم راه و مسیر درستی را در مسیر مورد علاقه‌مان پیدا کنیم. منابع آموزشی بسیار نایاب و محدود بودند و با سعی و خطا قدم بر می‌داشتیم که بعضا با اشتباه هم همراه بود. تقریبا از 17 سالگی بطور رسمی با موشن مدیا وارد بازار کار شدم که در طی این سالها، از تدوین فیلم و فیلمسازی مستقل تا طراحی گرافیک و طراحی پارچه و رندرینگ و مدلسازی و انیمیشن و تبلیغات را تجربه کردم. بسیاری از این تجربه‌ها برای من و امثال من بسیار گران تمام شد تا یاد بگیریم که چطور و چگونه مسیرمان را پیدا کنیم. بعد از ورود به دانشگاه به وجود چالش‌های بسیار در آموزش کشور پی بردم و تصمیم گرفتم تا شخصا برای اصلاح این موضوع قدم بردارم. راهی بسیار سخت پیش رو داشتم که به نوعی بر خلاف جریان آموزشی کشور بود. به تدریج افرادی که مانند خودم، برعکس (اینوِرس) فکر می‌کردند را پیدا کردم و درختِ مدرسه‌اینورس هر روز بهتر رشد کرد و هر روز شکوفا‌تر شد. خواستم تا به جای اینکه تمام عمر حسرت وجود چنین مدرسه‌ای را در ایران داشته باشیم و از دیدن چنین فضایی در خارج از ایران، حیرت کنم، خودم چنین فضایی را بوجود آورم. اینورس به نوعی پر کننده‌ی تمام خلاهایی است که من و هم نسلانم در سیستم آموزشی کشور داشته‌ایم و آرزو و رویای همه هنرمندانی که می‌خواهند با بلند پروازی حرکت و رشد کنند. در واقع رویا، خواسته‌ایست که در فردا شکل می‌گیرد نه محدودیت‌های امروز، خواسته‌ای که از امکانات و محدودیت‌ها بزرگتر نباشد رویا نیست. موضوعی که من را هر روز از تاسیس اینورس خوشحال‌تر می‌کند، این جمله معروف است: "کسی باش که در سالهای جوانی به آن نیاز داشتی" و این تصمیم هر روز جدی‌تر شد تا بتوانیم برای جبران همه کمبودهایمان، نسل‌های بعد را هدایت و حمایت کنیم.

 

و حالا اینورس بیش از 60 مدرس و 3000 دانشجو دارد. به رویای اینورِس خوش آمدید.

 قوانین و مقررات مدرسه اینورس


هنرجو و متقاضی محترم؛


ضمن تشکر از شما برای شرکت و حضور در مدرسه اینورس، خواهشمندیم قوانین زیر را به دقت مطالعه کرده و سپس به ثبت نام در کلاس‌ها اقدام نمایید. بدیهی است پس از پذیرش قوانین، مدرسه اینورس هیچ گونه مسئولیتی به جهت استثنا قائل‌شدن ندارد. علاوه بر این، این قوانین بر تمامی قوانین دولتی، غیر دولتی، خصوصی و سایر آموزشگاه های آزاد حاکم است. هرگونه اعلام پذیرش قوانین (خوانده شده و یا خوانده نشده بر اثر بی‌دقتی، بی‌حوصلگی و کمبود وقت شما)، خوانده شده و لازم الاجرا تلقی می‌گردد.


ماده اول : انتخاب عنوان و زمان دوره

 1. هنرجو موظف است قبل از ثبت نام در هر دوره‌ای، تحقیقات لازم و کامل از عنوان درسی و همچنین برنامه زمانبندی کلاس و تطابق برنامه زمانی کلاس با برنامه شخصی و تطابق عنوان کلاس با نیاز فردی خود را به عمل آورده، سپس اقدام به ثبت نام نماید. مدرسه اینورس، هیچ گونه مسئولیتی در قبال نیاز و یا عدم نیاز افراد به دوره و همچنین هیچ مسئولیتی در قبال برنامه و زمان و یا تداخل کلاس با برنامه‌های دانشگاهی، فردی، کاری، سربازی، مهاجرتی و خانوادگی (و سایر موارد) افراد ندارد.

ماده دوم : نحوه پرداخت و تسویه

 1. در سایت مدرسه اینورس، امکان پرداخت شهریه بصورت نقدی و اقساط وجود دارد. در صورتی که مایل به پرداخت به صورت قسطی هستید، حداکثر 72 ساعت مهلت دارید تا مابقی شهریه را بصورت چک(های) تسویه حساب به آموزشگاه تحویل دهید. ارسال چک می‌تواند بصورت حضوری، پستی، پیک و یا حضور نماینده شما باشد. در صورت عدم ارسال چک در موعد مقرر، ثبت نام شما لغو و فرد دیگری جایگزین شما خواهد شد. در این صورت هزینه اولیه شما طی 30 روز کاری مسترد می‌گردد. در این صورت هنرجو حق دارد تا در فصل بعد مجددا ثبت‌نام نماید و در نوبت بعدی ثبت می‌بایست کلیه فرآیند ثبت‌نام دوره را از ابتدا طی کند. قوانین ثبت‌نام تابع قوانین و ضوابط در زمان ثبت‌نام در فصل بعدی بوده و کلیه پیگیری‌ها در هر مرحله بر عهده هنرجو است.

ماده سوم : قوانین عمومی مالی

 1. شهریه‌ای که هنرجو پرداخت می‌کند، قابل انتقال به فرد دیگری (چه در ترم جاری و چه در ترم‌های گذشته و آینده) نمی‌باشد.
 2. شهریه پرداخت شده هر کلاس، صرفا برای همان درس و در همان ترم خواهد بود. این شهریه قابل انتقال به درس دیگر و یا به ترم دیگری نمی‌باشد.
 3. شهریه هنرجو به هیچ عنوان قابل استرداد نمی‌باشد، مگر اینکه طبق بندهای اول، دوم و سوم از ماده چهارم با آن برخورد شود.

ماده چهارم : استرداد شهریه

 1. از آنجایی که ظرفیت کلاسهای اینورس محدود بوده و ثبت‌نام هر فرد عملا منجر به تکمیل ظرفیت و عدم ثبت‌نام هنرجوی دیگری می‌شود، لذا در صورتی که بعد از تکمیل پرداخت بانکی در پروسه ثبت‌نام، از حضور در کلاس منصرف شوید و درخواست انصراف تا 45 روز قبل از شروع دوره ارسال شود(کمتر و مساوی 45 روز و بیشتر از 10 روز)، 30 درصد از مبلغ کل شهریه شما کسر شده و مابقی طبق بندهای3و4 از ماده 4 مسترد می‌گردد. در صورتی که هنرجو قبل از 45 روز مانده به شروع کلاس (بیشتر از 45 روز)، از دوره انصراف دهد، کل مبلغ به وی مستر خواهد شد و استرداد شهریه تابع بندهای 3و4 از ماده 4 می‌باشد.
 2. توجه داشته باشید، کلیه انصراف‌هایی که تا 10 روز (کمتر و مساوی 10 روز) قبل از دوره ارسال شوند، استثنا بوده و در این شرایط هیچ هزینه‌ای به هنرجو مسترد نخواهد شد.
 3. بدیهی است معیار تشخیص، بر پایه تاریخ تشکیل اولین جلسه کلاس است، لذا اگر دانشجو 5 روز مانده به کلاس اقدام به ثبت نام نماید، عملا 40 روز از این زمان را طی کرده است و شامل بند 2 از ماده 4 می‌شود و یا اگر 20 روز مانده به کلاس ثبت نام کند، عملا 25 روز از این زمان را طی کرده است و شامل بند 1 خواهد شد.

ماده پنجم : قوانین حضور در کلاس

 1. هنرجو پس از ثبت‌نام در هر دوره، موظف است تا به صورت حضوری و منظم در کلاس ثبت‌نام شده، شرکت کرده و به بهترین نحو ممکن و طبق استانداردهای اینورس تمرینات خود را انجام دهد، مدرسه اینورس در قبال هنرجویانی که در انجام تمرینات کوتاهی می‌کنند، هیچ مسئولیتی ندارد و این اختیار را دارد تا از حضور دانشجو در سر کلاس درسی ممانعت بعمل آورد. ضمنا هیچ‌گونه گواهی برای پایان دوره این هنرجویان صادر نخواهد شد.
 2. هنرجو موظف است تا برنامه‌های خود را طوری تنظیم نماید که دست‌کم 15 دقیقه قبل از شروع کلاس در مدرسه اینورس حضور داشته باشد.
 3. مدرسین مجازند تا در مورد حضور یا حذف هنرجویانی که تمرین نمی‌کنند، تصمیم گیری نمایند. اختیار تصمیم گیری در مورد عدم حضور و حذف هنرجو در ادامه دوره، در دوره‌های مستقل به عهده مدرس و در رشته‌های آموزشی، به عهده Mentor است.

ماده ششم : صدور گواهی پایان دوره

 1. درخواست هنرجو برای صدور گواهی پایان دوره، صرفا بصورت ایمیل می‌باشد و هر نوع درخواست حضوری و تلفنی از نظر مدرسه اینورس، غیر قابل اجراست. صدور گواهی پایان دوره، حداکثر طی 30 روز کاری انجام می‌پذیرد. هنرجو می‌تواند درخواست صدور گواهی خود را به همراه اطلاعات کامل از خود و دوره مورد نظر به آدرس ایمیل
  cert [at] inverseschool.com ارسال نماید.
 2. صدور گواهی مستلزم دریافت نمره نهایی از مدرس و تحویل پروژه کلاسی می‌باشد.
 3. صدور گواهی پایان دوره برای هنرجو رایگان بوده ولی صدور مدرک اینورس که بیانگر تاییدیه رسمی مدرسه اینورس است، نیازمند تحویل پروژه نهایی دوره و همچنین پرداخت هزینه است که این هزینه بسته به دوره و مقطع زمانی متغیر است و صدور آن تا 2 ماه بعد انجام می‌پذیرد.
 4. Recommendation Letter بر پایه درخواست هنرجو و صرفا برای هنرجویان مورد تایید از نظر کاری، صادر می‌گردد. صدور این نامه، مستلزم تایید مدرس دوره و مدیریت مدرسه اینورس بوده و نامه نهایی توسط مدیریت اینورس امضا می‌گردد. برای صدور این نامه، هنرجو می بایست مدارک کافی (از جمله شماره پاسپورت، شماره ملی، نام دانشگاه مقصد، نام پروفسور مربوطه، شهر و کشور مقصد، کلیه نمونه کارها و ...) را ارائه دهد. تاییدیه این نامه بصورت ایمیل نیز به دانشگاه مربوطه ارسال خواهد شد. این نامه صرفا به زبان انگلیسی (و نه فارسی) صادر می‌گردد.

ماده هفتم : قوانین و استاندارد آموزشی و حضور

 1. زمان استاندارد تعیین شده توسط مدرسه اینورس برای حضور در کلاس بدین شرح است:
  حداقل زمان استاندارد برای درک مطلب هر جلسه : 3 برابر میزان ساعت حضور در هر جلسه
  (مثال : مثلا برای یک کلاس که در هفته 2 بار تشکیل می‌شود و هر جلسه آن 3 ساعت است، شما به حداقل 18 ساعت تمرین نیاز خواهید داشت : 2جلسه x 3ساعت x 3برابر = 18 ساعت)
  میزان زمان مورد تایید مدرسه اینورس برای حرفه‌ای شدن در مقوله آموزشی : 5 برابر میزان ساعت حضور در هر جلسه
  لذا خواهشمندیم در صورتی که وقت لازم برای تمرین ندارید، در کلاسهای مدرسه اینورس ثبت نام نکنید. تمامی مسئولیت پیشرفت هنرجو، صرفا بر عهده شخص ثبت نام کننده خواهد بود.

ماده هشتم : قوانین حراست و لزوم حفاظت فیزیکی از تجهیزات

 1. مدرسه اینورس به عنوان یک مجموعه فرهنگی آموزشی ِغیرانتفاعی، غیر‌دولتی، غیرسیاسی و کاملا خصوصی، با سرمایه‌گذاری شخصی و مبتنی بر شهریه هنرجویان، از سال 1387 در ایران فعالیت می‌کند. لذا هر هنرجو موظف است تا نهایت تلاش خود را به عمل آورد تا با رعایت قوانین و همچنین مراقبت از تجهیزات، در پایداری این مجموعه تلاش کند تا آیندگان نیز بتوانند از این تجهیزات استفاده کنند و مجبور نباشند شهریه‌های بالایی برای کلاس‌ها بپردازند؛ در نتیجه تمامی مراقبت و تلاش شما برای نگهداری از هر نوع تجهیزاتی در مدرسه اینورس، بر روی شهریه و قوانین سخت گیرانه بر روی نسل بعدی تاثیری مستقیم دارد. لذا هر فرد موظف است نهایت کوشش خود را به عمل آورد تا این بستر حرفه‌ای، بتواند به افراد و نسل‌های بعدی نیز خدمت رسانی کند.
 2. از آنجایی که کلیه تجهیزات صرفا با هزینه هنرجویان قبلی تهیه شده‌اند و بسیار حساس و آسیب پذیرند، لذا هر نوع خوردن و آشامیدن در سر کلاس ممنوع می‌باشد، و در صورتی که آسیبی به کامپیوترها برسد، کل هزینه تعمیرات آن متوجه هنرجو خواهد بود. فضای بوفه مدرسه اینورس به جهت راحتی و استراحت افراد طراحی شده است.
 3. جهت حفظ حقوق همسایگان آموزشگاه، در هنگام عبور و مرور در کوچه، به هیچ وجه جلوی درب همسایگان و در کوچه تجمع نکنید.
 4. خودروی خود را جلوی درب پارگینگ و همچنین درب ورودی همسایگان پارک نکنید.
 5. جهت استعمال دخانیات، فضایی در حیاط مدرسه اینورس طراحی شده است، فیلتر سیگار خود را در محل تعبیه شده انداخته و از کلیه فضاهای طبیعی طراحی شده در محیط بیرونی و داخلی آموزشگاه محافظت نمایید. (به عنوان مثال سیگار خود را روی کنده درخت و در باغچه خاموش نکنید). باغچه، کنده درخت، نیمکت های چوبی و سایر فضاها نیز با هزینه هنرجویان قبلی طراحی و تهیه شده‌اند و هر گونه آسیب به آن‌ها، دانشجو را متوجه خسارت مالی احتمالی می‌کند.
 6. در حفاظت و نظافت میز و صندلی خود کوشا باشید. پرده‌های کرکره بسیار شکننده و نازک هستند و ممکن است به راحتی خم شده و بشکنند. چسباندن آدامس زیر میز و صندلی جز قوانین Vandalism محسوب می‌گردد. هر نوع فعالیتی که از بی‌دقتی دانشجو نشئت گرفته و یا جز دسته Vandalism قرار بگیرد، دانشجو را متوجه هزینه‌های تعمیر و نظافت خواهد کرد.


کیوان سلطانیان
کیوان سلطانیان
• مدرس میهمان / عکاس

شایان خلیل بیگی
شایان خلیل بیگی
• مدرس عکاسی / عکاس

محمد خیراندیش
محمد خیراندیش
• مدرس طراحی کاراکتر ، طراحی ذهنی ، مبانی انیمیشن و Storyboard / طراح کاراکتر - انیماتور

امیرحسام میرصادقی
امیرحسام میرصادقی
• مدرس افترافکت ، Cinema 4D / موشن دیزاینر

هوتن زنگنه پور
هوتن زنگنه پور
• مدرس ایندیزاین ، ایلاستریتور / طراح گرافیک - وکتور آرتیست

وحید منتظری
وحید منتظری
• مدرس 3Ds Max مقدماتی و پیشرفته / مدل ساز - نورپرداز - رندرینگ

پرنیا پاوپر
پرنیا پاوپر
• مدرس فتوشاپ / طراح گرافیک

کیان کیانی
کیان کیانی
• مدرس دوره Katsu / کانسپت آرتیست

امیرحسین کریم زاده فرد
امیرحسین کریم زاده فرد
• مدرس فتوشاپ / عکاس و ریتاچر

پارسوا مهتاش
پارسوا مهتاش
• مدرس طراحی آکادمیک ، طراحى تخصصى پرتره و آناتومى و آرت دایرکتور دوره GID / نقاش ، آرت دایرکتور

آرین حسنوندی
آرین حسنوندی
• مدرس تصویرسازی برای موشن گرافیک / تصویرساز

امید توتونچی
امید توتونچی
• مدرس تدوین فیلم ، خلاقیت و کارگردانی / فیلم ساز ، تدوینگر

احسان مینایی زاده
احسان مینایی زاده
• مدرس طراحی وب / مدیر پروژه های متعدد فناوری اطلاعات - مشاور - طراح وبسایت

فراز صیادی اسکویی
فراز صیادی اسکویی
• مدرس مایا / مدل ساز - نورپرداز

هادی عرب نرمی
هادی عرب نرمی
• مدرس مجسمه سازی کلاسیک مقدماتی و پیشرفته / مجسمه ساز

محمد کیوان مرز
محمد کیوان مرز
• مدرس Digital Painting مقدماتی و پیشرفته / کانسپت دیزاینر

بردیا سرشار
بردیا سرشار
• مدرس استوری برد و کمیک / Storyboard Artist , Digital Painter

علی کیانی امین
علی کیانی امین
• مدرس روایتگری بصری ، Digital Painting با رویکرد تصویرسازی / کانسپت آرتیست - تصویرساز

کارنگ طیاری
کارنگ طیاری
• مدرس دروس رشته طراحی گرافیک / طراح گرافیک

حامد حکیمی
حامد حکیمی
• طراح گرافیک

امید مرادی
امید مرادی
• مدرس Zbrush / مدل ساز

حسان امینی لو
حسان امینی لو
• مدرس طراحی وب / طراح وبسایت

سعید رمضانی
سعید رمضانی
• مدرس دوره Fortis / کانسپت آرتیست

کیان قاسم پور
کیان قاسم پور
• مدرس دروس رشته انیمیشن

سیروس پور لطیفی
سیروس پور لطیفی
• مدرس 3D Artist / Unreal Engine

فرهاد نجومی
فرهاد نجومی
• مدرس مجسمه سازی دیجیتال مقدماتی و پیشرفته

رضا واحدی
رضا واحدی
• مدرس 3Ds Max رشته GID / مدل ساز - نورپرداز - رندرینگ - طراحی محیط و صحنه

محمد گذرآبادی
محمد گذرآبادی
• مدرس فیلمنامه نویسی / مترجم

عقیل حسینیان
عقیل حسینیان
• مدرس استاپ موشن

علی کروالیان
علی کروالیان
• مدرس فیلمنامه نویسی

مهدی موحد
مهدی موحد

بهرام ارجمندنیا
بهرام ارجمندنیا

آرياسب فیض
آرياسب فیض
• مدرس دروس رشته انیمیشن / انیماتور

علیرضا پورشکوری
علیرضا پورشکوری
• مدرس افترافکت در موشن گرافیک / طراح موشن گرافیک

مهدی ابوطالبی
مهدی ابوطالبی
• مدرس Unreal Engine

سینا شعاعی
سینا شعاعی

محسن سازور
محسن سازور

علیرضا اردوبادی
علیرضا اردوبادی
• مدرس فتوشاپ / موسس مدرسه اینورس

شهرام سیف هاشمی
شهرام سیف هاشمی
• مدرس رشته GID / مشاور و برنامه ریز ارتباطات بازاریابی

محمدرضا بزرگ زاده
محمدرضا بزرگ زاده
عکاسی آنالوگ و دیجیتال- 10 سال سابقه نظارت فنی چاپ افست

محمد حسین شبانی
محمد حسین شبانی
عکاس پرتره و Beauty

نیما عطرکار روشن
نیما عطرکار روشن

علی سبوکی
علی سبوکی
• مدرس دوره عکاسی مفهومی با رویکرد پرتره/ عکاس

شیدا رضایی
شیدا رضایی

تورج صابری وند
تورج صابری وند

مسعود جزنی
مسعود جزنی

مرجان ثابتی
مرجان ثابتی

پژمان رحیمی زاده
پژمان رحیمی زاده

علی قادری
علی قادری

هیفا تمیمی
هیفا تمیمی

علیرضا اوجی
علیرضا اوجی
انیماتور

فراز شانیار
فراز شانیار

علی بهمنی
علی بهمنی

محمدحسین ولیان
محمدحسین ولیان

صادق لشگری
صادق لشگری

مهرداد صالحی
مهرداد صالحی

امین فرامرزیان
امین فرامرزیان

مصطفی دریادار
مصطفی دریادار
• مدرس دوره‌های سایکو‌موشن و Mindful Art | روانشناس

محمد رضا فقیهی
محمد رضا فقیهی

حمیدرضا سعیدی
حمیدرضا سعیدی

نریمان قاسمی
نریمان قاسمی

آرین بینا
آرین بینا

جاوید نجیب زاده
جاوید نجیب زاده

شهرام جعفری
شهرام جعفری

مهدی مویدپور
مهدی مویدپور

امیرحسین فصیحی
امیرحسین فصیحی

وحید شریفیان
وحید شریفیان
عکاسی تبلیغاتی ، صنعتی و معماری

مهرداد رباط جزی
مهرداد رباط جزی
ناظر فنی امور چاپ

سامان ورجاوند
سامان ورجاوند

رسول احمدی
رسول احمدی
Visual developmen artist

آرش روشنگر
آرش روشنگر

رضا هوشنگی
رضا هوشنگی
برنامه نویس

حسین حسینیان
حسین حسینیان

کیومرث مرزبان
کیومرث مرزبان

عرفان شیرنگی
عرفان شیرنگی

امید کیایی
امید کیایی
مجسمه ساز و مدرس دانشگاه

مهدیه عباسی
مهدیه عباسی

فاطمه صبری
فاطمه صبری

ایمان یاری
ایمان یاری
طراحی گرافیک و گرافیک متحرک

علی شمس
علی شمس

مهرداد ملک احمدی
مهرداد ملک احمدی

امین حق شناس
امین حق شناس

معین صمدی
معین صمدی

مهران ایرانلو
مهران ایرانلو

مهناز سلیمان نژاد
مهناز سلیمان نژاد

عمید رجبی
عمید رجبی
VFX Artist and Compositor

مانی وطندوست
مانی وطندوست
دکوپاژ و Storyboard - طراح کارکتر - کارگردان

الناز تعصب
الناز تعصب

حمید شمس
حمید شمس

مهرآرا مولوی
مهرآرا مولوی

شهاب نجفی
شهاب نجفی

آران پیراینده
آران پیراینده

غلامعلی بلوچ
غلامعلی بلوچ

ماندانا درخشانفر
ماندانا درخشانفر
طراحی لباس، مولاژ، طراحی الگو با متد مولر، دوخت

امیرحسین مهدی زاده
امیرحسین مهدی زاده

سید طه رسولی
سید طه رسولی
طراحی بازی – مدیریت پروژه بازی

البرز غرایی
البرز غرایی

شهلا رسولی
شهلا رسولی
تخصص الگوسازی

مونا افروغ
مونا افروغ
سراجی سنتی و کیف دوزی صنعتی

حسین وحدانی
حسین وحدانی
بازاریابی محتوا، کپی‌رایتینگ، دیجیتال‌مارکتینگ

سامان خسروانی
سامان خسروانی
برگزاری رویداد – امور خیریه


در دست طراحی است!

در شرایط کنونی بازار کار ایران، "آموزش با کیفیت" یکی از بازیگران اصلی موفقیت است. این در حالی است که بسیاری از افراد سال‌های زیادی از زمان خود را در دانشگاه‌ها در حالی می‌گذرانند که هدف مشخصی را دنبال نمی‌کنند و یا برنامه‌ریزی دقیقی برای رسیدن به موفقیت ندارند. مدرسه اینورس همیشه در تلاش بوده است تا بر اساس نیازهای بازار کار، دوره‌هایی با کیفیت آموزشی بالا و هدفمند را تدوین کند تا دانشجویان بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، با ورود به بازار کار، مسیر موفقیت خود را هرچه سریعتر طی کنند.


یکی از مهمترین مواردی که هر فرد به آن نیاز دارد تا بتواند در زمانی کوتاه، بیشترین راندمان و پیشرفت را داشته باشد، انتخاب بهترین و مناسب‌ترین دوره آموزشی با توجه به نیازها، استعدادها، علایق اصلی و آگاهی از وضعیت بازار کاری آن دوره یا رشته است. جالب است بدانید که بسیاری از افراد از هم صحبتی با دوستانشان، مُد‌شدن یک دوره خاص، مشاهده شرکت‌کنندگان زیاد یک دوره و یا بر اساس آنچه از دیگران شنیده‌اند، یک دوره آموزشی را انتخاب می‌کنند. در بسیاری از این موارد، این انتخاب، نه تنها نتیجه‌بخش نیست، بلکه سبب اتلاف زمان و هزینه دانشجو نیز می‌شود. در چنین مواردی امکان خطا در انتخاب دوره مناسب زیاد بوده و وجود مشاوری متخصص و آگاه از بازار کار، برای انتخاب درست دوره مناسب بسیار سودمند خواهد بود.


برنامه مشاوره مدرسه اینورس که تا‌کنون هزاران نفر در آن شرکت کرده‌اند، این انتخاب مهم را برای شما ساده‌تر، هدفمندتر و دقیق‌تر کرده و بر پایه همین نیاز طراحی شده است. علیرضا اردوبادی، موسس مدرسه اینورس در این سال‌ها مسئولیت این مشاوره را به عهده داشته است. وی تاکنون این برنامه را به دفعات، چه به شکل حضوری در ایران و چه به شکل غیر حضوری در خارج از ایران و از طریق نرم‌افزار Skype، برقرار کرده و در طی آن افراد را هدایت کرده است.


این جلسات مشاوره، همچنان رایگان بوده و مدت زمان مفید هر جلسه برای هر فرد، حدوداً 20 دقیقه خواهد بود که در صورت صلاح دید مشاور و در صورت لزوم، زمان آن بیشتر خواهد شد. حضور در این برنامه تنها با تعیین وقت قبلی امکانپذیر است.


از آن جهت که پیش از شما افراد بسیاری برای حضور در این جلسه زمان خود را رزرو کرده‌اند، درصورتی که علاقمند به شرکت در این جلسه هستید، توصیه می‌کنیم که هرچه سریعتر و در اولین زمان ممکن با آموزشگاه به شماره 22047724 تماس گرفته و زمان خود را رزرو کنید.


در دست طراحی است!