کلوپ تخصصی مجسمه سازی
برنامه اصلی این دوره، ساخت مجسمه از مدل زنده با هدف تولید آثار پرتره و فیگوراتیو در جلسات گوناگون است. اين كلوپ با حضور مدرس دوره مجسمه‌سازی مدرسه اينورس برقرار می‌گردد و شركت‌كنندگان آن، هم‌زمان با اجرای خود، امکان مشاهده مراحل کاری وی را خواهند داشت...
4
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
5
ساعت
مدت زمان هر جلسه
20
ساعت
مجموع ساعات دوره

  • درباره کلوپ تخصصی مجسمه سازی

برنامه اصلی این دوره، ساخت مجسمه از مدل زنده با هدف تولید آثار پرتره و فیگوراتیو در جلسات گوناگون است. نحوه برگزاری این کلوپ بدین شکل است که مدل زنده در محل مناسبی از كارگاه بر روی سكو قرار گرفته و در زمان‌های تعيين‌شده زاويه خود را به تدريج تغيير می‌دهد؛ و يا در برخی موارد سكوی نام برده، در فواصل زمانی مشخص، به میزان ٤٥ درجه چرخانده خواهد شد تا در طول كار، همه افراد امکان مشاهده کامل مُدل را داشته باشند.

 

اين كلوپ با حضور مدرس دوره مجسمه‌سازی مدرسه اينورس برقرار می‌گردد و شركت‌كنندگان آن، هم‌زمان با اجرای خود، امکان مشاهده مراحل کاری وی را خواهند داشت.همچنین درصورت فراهم بودن شرایط امکان دریافت راهنمایی از مدرس ذکر شده وجود خواهد داشت.

 

اين فضا همانند كلوپ‌های آزاد مجسمه‌سازی برنامه‌ريزی شده و "كلاس آموزشی مجسمه‌سازی" محسوب نمی‌شود. از همین رو، مدرس حاضر در كلوپ ملزم به آموزش برنامه‌ریزی شده و ارائه تمرين به شركت‌كنندگان نيست.
 

ابزارهای عمومی برای كار مانند پايه‌گردان، چهارپايه، انبردست، پيچ‌گوشتی و ... از جانب مدرسه اینورس در اختیار شرکت‌کنندگان قرار داده خواهد شد.

 

برخی مواد و لوازم مصرفی و برخی از ابزارهای مجسمه‌سازی، از طریق مؤسسه قابل تهيه است. برای برنامه‌ريزی بهتر و اطمينان از وجود لوازم مورد نياز در آموزشگاه، توصیه می‌شود که پیش از مراجعه، با آموزشگاه تماس حاصل نمایید.

 

نمونه کاری برای این درس یافت نشد
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد