طراحی لباس 1
این دوره به آموزه هایی می پردازد که هنرجو بتواند با روند طراحی لباس و نیز با واقعیت مد و لباس آشنا شود. از اهداف این دوره می توان به موارد زیر اشاره کرد: 1- درگیر بودن با مد به صورت مداوم 2- پیدا کردن راهکارهای تازه 3- آشنایی با اتفاقات روز Fashion و وارد شدن به عمق تازه ای از خلاقیت
10
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
3
ساعت
مدت زمان هر جلسه
30
ساعت
مجموع ساعات دوره

  • درباره ی دوره:

طراحی لباس با تصویرسازی لباس بسیار متفاوت است و نقش صنعت نیز در آن حائز اهمیت می باشد. در این دوره هنرجویان درک صحیحی از مفاهیمی مانندMood Board – Fashion Shoot – Fashion Illustrator – Presentation – Portfolio  پیدا خواهند کرد.

تیترهای کلی عبارتند از :

آشنایی با اتفاقات روز طراحی لباس / آشنایی با طراحان/ آشنایی با طراحی لباس / طراحی لباس / آشنایی با روند طراحی لباس / آماده سازی Portfolio / ژوژمان پایانی

  • خروجی دوره:

در پایان این دوره، هنرجو در زمینه طراحی لباس مهارت کسب کرده و می تواند موارد زیر را به انجام برساند:

  1. تولید یک لباس
  2. آماده سازی Portfolio اولیه
  3. انجام Presentation برای پروژه
  4. ارایه یک کالکشن
  5. ارایه یک دفتر طراحی
  • پیش نیاز دوره: 

هنرجویانی که مایل به ثبت نام در این دوره می باشند باید دوره آشنایی با طراحی لباس را گذرانده باشند. در غیر این صورت متقاضی برای ورود، نیاز به مصاحبه خواهد داشت.

  • مخاطبین دوره:

دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه ها، فارغ التحصیلان رشته های طراحی پارچه و لباس و علاقه مندان به طراحی لباس، هنرجویان دوره طراحی کالکشن و هنرجویان دوره ی الگو و دوخت، مخاطبین این دوره خواهند بود. همچنین شرکت در این دوره برای کسانی که نیاز به Portfolio دارند، بسیار مفید خواهد بود.

نمونه کاری برای این درس یافت نشد
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد