Stop Motion
این دوره به آموزه هایی از تکنیک های استاپ موشن می پردازد که دانشجو بتواند: 1- با اصول متحرک سازی دستی آشنا شود. 2- با تکنیک های مختلف استاپ موشن نظیر وایت برد، ابجکت، کات اوت، خمیری و پیکسیلیشن آشنا می شود و بعد از دوره می تواند مشغول به کار کند. 3- آشنایی فرايند تولید استاپ موشن
9
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
4
ساعت
مدت زمان هر جلسه
36
ساعت
مجموع ساعات دوره

  • درباره دوره

این دوره به دو قسمت اصلی تقسیم می شود که جلسات اول آن به اصول متحرک سازی در استاپ موشن می پردازد و از جلسه پنجم به بعد روی تکنیک های آن تمرکز خواهد شد.
لازم به ذکر است حجم مطالب در این دوره زیاد بوده و هنرجویان فقط با انجام تمریناتی که  به آنها سپرده می شود جواب خواهند گرفت. هم چنین به دلیل اینکه هر جلسه مطلب جدیدی آموزش داده می شود . در صورت انجام ندادن تمرین توسط دانشجو ، مدرس از تکرار آن مطلب معذور می باشد و مطلب جدید را شروع خواهد کرد.

تیترهای کلی عبارتند از :

مبانی متحرک سازی- تکنیک وایت برد- آموزش کار کردن با  نرم افزار دراگون فریم- تکنیک آبجکت- تکنیک خمیر- کات اوت- پیکسیلیشن- استوری برد برای استاپ موشن

 

  • تیپ کلاس درسی

این دوره به صورت کارگاهی برگزار می گردد. 

 

  • خروجی دوره

در پایان این دوره ، دانشجو در زمینه متحرک سازی، درک انیمیشن و تکنیک های استاپ موشن مهارت کسب کرده و می تواند یک کار استاپ موشن را به خودی خود با انجام برساند .

  • مخاطبین این دوره

دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته انیمیشن و همچنین علاقه مندان به استاپ موشن

 

 

12 Principles of Animation on the white board
jellyfish
Cheers
Happy Birthday
کلاغ

جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد