Digital Painting پیشرفته
این دوره به آموزه هایی از نقاشی دیجیتال با نرم افزارPhotoshop می پردازد که دانشجو بتواند: 1- به شناخت رسانه هایی که تصاویر نقاشی دیجیتال در آن بسیار پر کاربرد دست پیدا کند. 2-ساخت روزمه و آلبوم آثار برای ارائه حرفه ای به مجموعه های کار فرما. 3- تقویت نگاه حرفه ای و غیر تمرینی و مطالعه دقیق تر برای تولید آثار نقاشی دیجیتال قابل ارائه به بازار کار. 4-تقویت نگاه پژوهش محور برای تولید آثار نقاشی دیجیتال.
12
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
3
ساعت
مدت زمان هر جلسه
36
ساعت
مجموع ساعات دوره

بعد از فرا گرفتن اصول اولیه نقاشی دیجیتال و تمرین موقعیت های مختلف اکثر هنرجویان بر این امر تاکید دارند که برای فعالیت حرفه ای در این عرصه نیاز به رزومه و آثار با کیفیتی دارند، تا بتوانند فعالیت جدی را آغاز کنند. در دوره ی پیشرفته اولویت تولید آثار بر این اصل بنا گذاشته می شود که هر هنرجو آرت ورک شخصی خود را انتخاب و آثار پیوسته به هم را تولید می کند و در پایان در قالب یک آلبوم ارائه می کند. از لحاظ سخت افزاری داشتن یک سیستم کامپیوتر و قلم نوری  برای تمرین هنرجویان در منزل الزامی می باشد.

تیترهای کلی عبارتند از :

تعریف رسانه / تعریف حضور رسمی نقاشی دیجیتال در عرصه های کاربردی/ تعریف نگاه حرفه ای به تولید آثار نقاشی دیجیتال /  انتخاب سبک تولید آثار برای ارائه ی رزومه ی شخصی  / تحلیل ذهنی آثار پیچیده و ارائه ی آثار پر جزییات در زمینه ی نقاشی دیجیتال

در پایان این دوره، دانشجو در زمینه نقاشی دیجیتال شناخت دقیق تری برای تولید آثار پیدا می کنند و چندین آثار پر جزییات را تجربه کرده و می تواند برای حضور در گروه های مختلف کاری خود را آماده کنند. بطور مثال برخی در حوزه ی انیمیشن برای رنگ آمیزی شخصیت یا زمینه فعال می شوند و گروهی برای کانسپت گیم و گروهی  نیز برای فعالیت های تبلیغاتی در حوزه گرافیک یا تصویر سازی از آثار خود استفاده می کنند.

نقاشی دیجیتال
بتمن

جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد