Digital Painting پیشرفته
این دوره به آموزه هایی از نقاشی دیجیتال با نرم افزارPhotoshop می پردازد که دانشجو بتواند: 1- به شناخت رسانه هایی که تصاویر نقاشی دیجیتال در آن بسیار پر کاربرد دست پیدا کند. 2-ساخت روزمه و آلبوم آثار برای ارائه حرفه ای به مجموعه های کار فرما. 3- تقویت نگاه حرفه ای و غیر تمرینی و مطالعه دقیق تر برای تولید آثار نقاشی دیجیتال قابل ارائه به بازار کار. 4-تقویت نگاه پژوهش محور برای تولید آثار نقاشی دیجیتال.
12
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
3
ساعت
مدت زمان هر جلسه
36
ساعت
مجموع ساعات دوره

بعد از فرا گرفتن اصول اولیه نقاشی دیجیتال و تمرین موقعیت های مختلف اکثر هنرجویان بر این امر تاکید دارند که برای فعالیت حرفه ای در این عرصه نیاز به رزومه و آثار با کیفیتی دارند، تا بتوانند فعالیت جدی را آغاز کنند. در دوره ی پیشرفته اولویت تولید آثار بر این اصل بنا گذاشته می شود که هر هنرجو آرت ورک شخصی خود را انتخاب و آثار پیوسته به هم را تولید می کند و در پایان در قالب یک آلبوم ارائه می کند. از لحاظ سخت افزاری داشتن یک سیستم کامپیوتر و قلم نوری  برای تمرین هنرجویان در منزل الزامی می باشد.

تیترهای کلی عبارتند از :

تعریف رسانه / تعریف حضور رسمی نقاشی دیجیتال در عرصه های کاربردی/ تعریف نگاه حرفه ای به تولید آثار نقاشی دیجیتال /  انتخاب سبک تولید آثار برای ارائه ی رزومه ی شخصی  / تحلیل ذهنی آثار پیچیده و ارائه ی آثار پر جزییات در زمینه ی نقاشی دیجیتال

در پایان این دوره، دانشجو در زمینه نقاشی دیجیتال شناخت دقیق تری برای تولید آثار پیدا می کنند و چندین آثار پر جزییات را تجربه کرده و می تواند برای حضور در گروه های مختلف کاری خود را آماده کنند. بطور مثال برخی در حوزه ی انیمیشن برای رنگ آمیزی شخصیت یا زمینه فعال می شوند و گروهی برای کانسپت گیم و گروهی  نیز برای فعالیت های تبلیغاتی در حوزه گرافیک یا تصویر سازی از آثار خود استفاده می کنند.

نمونه کاری برای این درس یافت نشد
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد