عکاسی تبلیغاتی
این دوره به آموزه هایی از عکاسی تبلیغاتی می‌پردازد که دانشجو پس از اتمام دوره بتواند: 1- بازاریابی و ارتباط حرفه‌ای با کارفرما را در کار خود به کار گیرد 2- با نورپردازی متریال‌های گوناگون آشنایی پیدا کند 3- امکان ساخت یک Portfolio مناسب از پروژه‌های شخصی‌اش را پیدا کند.
12
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
3
ساعت
مدت زمان هر جلسه
36
ساعت
مجموع ساعات دوره

پیدا‌کردن و بدست‌آوردن یک سفارش عکاسی بعضاً به اندازه عمل عکاسی مهم و ارزشمند است. در این دوره بر روی مهارت بازاریابی شما در صنعت عکاسی تبلیغاتی و روش‌های قرارگیری شما در ذهن مخاطب کار خواهد شد.

 

شرکت‌کنندگان این دوره مباحث گوناگونی چون نورپردازی تبلیغاتی، نورپردازی عکاسی مدلینگ، نرم‌افزارهای ویرایش تصویر و چگونگی ورود به بازار کار عکاسی را خواهند آموخت. در طی جلسات دانشجویان بصورت پیوسته مشغول به عکاسی‌کردن خواهند بود و از جلسه هشتم، با ویرایش تصویر درگیر خواهند شد. در هر جلسه، وسایل لازم برای عکاسی در جلسه بعد به دانشجو اعلام شده و در جلسات پس از آن دانشجویان با آمادگی قبلی و با مطالعه کافی در هر متریال، و همچنین با راهنمایی مدرس در کلاس، مراحل عکاسی خود را آغاز خواهند کرد.

 

تیترهای کلی عبارتند از :
بازاریابی در عکاسی / متریال پلاستیک / متریال چوب / متریال پارچه / متریال فلز / متریال شیشه / متریال مایعات / جلسات ویرایش تصویر / ساخت Portfolio

 

 

آشنایی با اصول اولیه عکاسی نظیر نورسنجی، ترکیب‌بندی، آشنایی با نورپردازی، تنظیم دوربین و ویرایش مقدماتی با Photoshop از پیش‌نیازهای ثبت‌نام در این دوره خواهد بود.

 

 

 

مهرداد صالحی
مهرداد صالحی
نمونه کارهای مهرداد صالحی
sdjfvbjksbjknvk
sdahvchjsdabhkbnl
fdbvdvsdvsdv
dgvcjhvdsjkhblj
sdvhdsb;ls

نمونه کاری برای این درس یافت نشد
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد