تصویرسازی برای فشن
این دوره به آموزه هایی از طراحی و اجرای مجموعه مد می پردازد که هنرجو بتواند: 1- با نقش فانتزی در ایلاستریشن کاملا آشنایی پیدا کند. 2- ایده های خود را به تصویر بکشد.
10
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
3
ساعت
مدت زمان هر جلسه
30
ساعت
مجموع ساعات دوره

 

  • درباره ی دوره:

این دوره، آموزش تصویرسازی به صورت دستی است و به آموزش رنگ گذاری و بافت گذاری های دستی می پردازد تا هنرجو بتواند ایده‌های خود را به روی کاغذ پیاده کند.

تیترهای کلی عبارتند از:

آناتومی، رنگ، معرفی و تاریخچه ی تصویرسازی برای فشن، آشنایی با تصویرسازان معروف، کاربردهای تصویرسازی برای فشن، طراحی مانکن و لباس، تکنیک و ترکیب بندی و خلاقیت در تصویرسازی برای فشن و ...

تصویرسازی برای فشن، یا به عبارتی دیگر هنر استفاده از طراحی به عنوان بخشی از هنرهای تجسمی، هنر نمایش دادن ایده ها در قالب نقاشی و به صورت بصری است و اندیشه ی طراح را به تصویر می کشد. تصویر سازی برای فشن، به عنوان مرجع اصلی برای به تصویر کشیدن مفهوم‌های مختلف در دنیای طراحی مد شناخته می‌شود و مهارتی مهم برای یک طراح لباس به شمار می‌رود.

هدف از این دوره، آشنایی کامل با نقش فانتزی در ایلاستریشن است و هنرجویان بر اساس خلاقیت خود، از تکنیک ها و لوازم مختلفی استفاده خواهند کرد و به این ترتیب ذهن خلاق آنها پرورش داده خواهد شد و طرح‌های آنها به صورت مدل‌های خیالی نمایش داده می شود.

امکان حضور مدل زنده در هر جلسه، از دیگر جذابیت های این دوره است که به هنرجویان این امکان را می دهد تا بتوانند ملموس تر با مبحث تصویرسازی فشن آشنا شده و ایده های خود را واقعی کرده و به تصویر بکشند.

  • تیپ کلاسی:

جلسات این دوره به صورت کارگاه نقاشی برگزار می شود و هریک از هنرجویان با توجه به علاقه ی خود از ابزار و تکنیک های مختلفی از جمله: جوهر، آبرنگ، پاستل، مداد رنگی و ... استفاده خواهد کرد. از مزیت های این دوره، امکان استفاده از محدوده‌ای وسیع از مواد و ترکیبات آن و همچنین طیف گسترده‌ای از رنگها، الگوها و سبک‌ها می باشد. 

  • پیش نیاز دوره:

آشنایی اولیه با اصول رنگ و نقاشی از پیش نیازهای این دوره است.

  • مخاطبین دوره:

دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه ها و فارغ التحصیلان رشته های طراحی لباس، پارچه، معماری، نقاشی، طراحی صنعتی، نساجی، علاقه مندان به مد و هنرجویان هنرستان ها مخاطبین این دوره خواهند بود.

نمونه کاری برای این درس یافت نشد
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد