Concept Art پیشرفته با تکنیک Digital Painting
تیترهای کلی عبارتند از : روایت تصویر رنگ‌پردازی در جهت داستان تکنیک های تصویر‌سازی مرتبط با کانسپت‌آرت Key Frame برای فیلم، بازی و انیمیشن
12
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
3
ساعت
مدت زمان هر جلسه
36
ساعت
مجموع ساعات دوره

  • درباره دوره Concept Art پیشرفته با تکنیک Digital Painting

تمرکز این دوره بر روی داستان‌پردازی تصویری و چگونگی استفاده از ترکیب‌بندی، پز، رنگ و نور‌پردازی فضای روایی و حسیه یک داستان را روایت کنید.

رنگ یکی از موضوعات اصلی این دوره می‌باشد.

تاثیر رنگ بر فضا و اجسام و تاثیر‌‌پذیری کاراکتر‌ها و Prob ‌ها از مد کلی تصویر ، و حفظ روایت‌رنگی‌ در داستان است.

 

بخش بعدی آناتومی و کاراکتر‌پردازی که یکی‌ از مهم‌ترین بخش‌های طراحی کانسپت‌آرت هست. چگونگی استفاده از کاراکتر برای تعریف فضای حسی و تعریف داستان و تحلیل‌آناتومی از بخش‌های اصلی‌ این کلاس است.

 

نور‌پردازی و Value ها یکی‌ دیگه از مباحثی است که در کلاس به آن می‌پردازیم، نور از عوامل اصلی‌ تعریف مود و اینکه چجوری توی Key Frame ها  بتوانیم منطق نور را دنبال کنیم و چجوری منابع نور را در فضا تعریف کنیم.

 

در نهایت تکنیک‌های مرتبط با فضای کانسپت آرت و سبک هایی که تو این زمینه کاربرد دارد مانند ( PHOTOBASH و تکنیک‌های مت پینتینگ )

 

  • تیپ کلاس درسی

تمرکز اصلی‌ اینه که چجوری یه داستان هر چند ساده به مجموعه‌ای از تصاویر جذاب و تاثیر گذار تبدیل کنیم . این مجرا پایهٔ اصلی‌ تمام پروژهای بزرگ کوچیک که تاکنون خلق شده ، بزرگ‌ترین blockbuster ها بر پایهٔ همین مقوله شکل گرفته است. روایت تصویری و کانسپت آرت در کنار فیلم نامه پایه و ‌چارچوب پروژه‌ را تعریف می‌کند . در این مورد تلاش می‌کنیم تا به جزئیات این بخش مهم از یه پروژه تصویری تحلیل کنیم و بتوانیم در نهایت خودمان داستانی را که می‌خواهیم به Key Frame و کانسپت آرت تبدیل کنیم.

​​​

جنگل ابر
خانه جنگلی
صخره
smoker
missing soldier
character design
king
foxy
Env Study
game art
game art
game art
بتمن
طراحی لوگو شرکت مسافرتی viacation حوضه فعالیتی در آفریقای جنوبی
Strangest Recipes concept #2
Zom
Space girl
tokyo samurai
zombie
study
dracula
ww 2

جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد