Concept Art پیشرفته با تکنیک Digital Painting
تیترهای کلی عبارتند از : روایت تصویر رنگ‌پردازی در جهت داستان تکنیک های تصویر‌سازی مرتبط با کانسپت‌آرت Key Frame برای فیلم، بازی و انیمیشن
12
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
3
ساعت
مدت زمان هر جلسه
36
ساعت
مجموع ساعات دوره

  • درباره دوره Concept Art پیشرفته با تکنیک Digital Painting

تمرکز این دوره بر روی داستان‌پردازی تصویری و چگونگی استفاده از ترکیب‌بندی، پز، رنگ و نور‌پردازی فضای روایی و حسیه یک داستان را روایت کنید.

رنگ یکی از موضوعات اصلی این دوره می‌باشد.

تاثیر رنگ بر فضا و اجسام و تاثیر‌‌پذیری کاراکتر‌ها و Prob ‌ها از مد کلی تصویر ، و حفظ روایت‌رنگی‌ در داستان است.

 

بخش بعدی آناتومی و کاراکتر‌پردازی که یکی‌ از مهم‌ترین بخش‌های طراحی کانسپت‌آرت هست. چگونگی استفاده از کاراکتر برای تعریف فضای حسی و تعریف داستان و تحلیل‌آناتومی از بخش‌های اصلی‌ این کلاس است.

 

نور‌پردازی و Value ها یکی‌ دیگه از مباحثی است که در کلاس به آن می‌پردازیم، نور از عوامل اصلی‌ تعریف مود و اینکه چجوری توی Key Frame ها  بتوانیم منطق نور را دنبال کنیم و چجوری منابع نور را در فضا تعریف کنیم.

 

در نهایت تکنیک‌های مرتبط با فضای کانسپت آرت و سبک هایی که تو این زمینه کاربرد دارد مانند ( PHOTOBASH و تکنیک‌های مت پینتینگ )

 

  • تیپ کلاس درسی

تمرکز اصلی‌ اینه که چجوری یه داستان هر چند ساده به مجموعه‌ای از تصاویر جذاب و تاثیر گذار تبدیل کنیم . این مجرا پایهٔ اصلی‌ تمام پروژهای بزرگ کوچیک که تاکنون خلق شده ، بزرگ‌ترین blockbuster ها بر پایهٔ همین مقوله شکل گرفته است. روایت تصویری و کانسپت آرت در کنار فیلم نامه پایه و ‌چارچوب پروژه‌ را تعریف می‌کند . در این مورد تلاش می‌کنیم تا به جزئیات این بخش مهم از یه پروژه تصویری تحلیل کنیم و بتوانیم در نهایت خودمان داستانی را که می‌خواهیم به Key Frame و کانسپت آرت تبدیل کنیم.

​​​

جنگل ابر
خانه جنگلی
صخره
smoker
missing soldier
character design
king
foxy
Env Study
game art
game art
game art

جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد