3DsMaxپیشرفته با رویکرد معماری
این دوره به آموزه‌هایی از 3dsMax و Vray می‌پردازد که دانشجو بتواند: 1- پروژه‌های داخلی و خارجی معماری و فضا‌سازی سه‌بعدی به همراه نورپردازی آن در روز و شب را انجام دهد. 2-با پلاگین Vray انواع متریال را اجرایی کند. 3-از نرم‌افزار‌ها و پلاگین‌های کاربردی نظیر Floor Generator، Ivy Generator، Unfold3d، Marvelous Designer به راحتی استفاده کند.
12
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
3
ساعت
مدت زمان هر جلسه
36
ساعت
مجموع ساعات دوره

  • درباره دوره

هدف از ایجاد این دوره کمک به هنرجویان در پیاده‌سازی فضاهای سه‌بعدی در پروژه‌های معماری، صحنه‌سازی انیمیشن، ساخت متریال‌های پیشرفته بوسیله پلاگینVray  و بصورت کلی رندرینگ یک فریم از کار به صورت حرفه ای بوده است.

تمامی کلاس به صورت ورکشاپی برگزار شده و ابزار‌های نرم‌افزار‌ در داخل پروژه‌های در حال اجرا عنوان و بررسی خواهند شد. 

 

  • روند کلی دوره به شرح زیر است:

وارد کردن پروژه از نرم افزار اتوکد / مدل‌سازی سه‌بعدی فضا بر اساس طرح وارد شده (خارجی و داخلی) / افزودن جزئیات به فضا (خارجی و داخلی) / نورپردازی در حالت شب و روز / متریال‌سازی با پلاگین Vray / تنظیمات رندر / خروجی نهایی

 

 

  • تیپ کلاس درسی

مدرس در هر جلسه نکات مورد نیاز پیشروی پروژه‌ها را انتقال داده و دانشجویان بخشی از فعالیت کلاسی خود را بصورت پرسش و پاسخ و در برخی موارد بصورت کنفرانسی انجام می‌دهند. همچنین دانشجویان یک پروژه متفاوت از پروژه کلاسی را در منزل پیش برده و در جلسه آینده در رابطه با کار دانشجویان دیگر بحث خواهند کرد.

 

  • خروجی دوره

در پایان این دوره‌، دانشجو در زمینه متریال‌سازی، مدلینگ معماری، نورپردازی و رندرینگ مهارت کسب کرده و می‌تواند یک پروژه معماری و فضا‌سازی را بصورت کامل، از ابتدا تا انتها انجام داده و نهایتاً به یک طرح قابل ارائه و استاندارد برسد. 

 

  • مخاطبین این دوره

دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه‌ها‌، فارغ‌التحصیلان رشته‌های معماری، انیمیشن، علاقه‌مندان به طراحی داخلی، طراحی صحنه، هنرجویان هنرستان‌ها و طراحان سه‌بعدی در شرکت‌های تبلیغاتی و ... مخاطبین این دوره خواهند بود.

 

 

 

پیش‌نیاز شرکت در این دوره، آشنایی دانشجو با نرم‌افزار 3dsMax و یا گذراندن دوره 3dsMax عمومی خواهد بود.

McLaren P1
McLaren P1
Exterior Modeling - Day Light
Exterior Modeling - Night Light
گوریل

جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد