طراحی کاراکتر پیشرفته برای انیمیشن
این دوره به آموزه‌هایی درباره طراحی کاراکتر می‌پردازد که هنرجو بتواند: 1- برای یک پروژه انیمیشن طراحی کاراکتر کند 2- بصورت حرفه‌ای انیماتورهای یک پروژه را با خصوصیات کاراکتر و تغییراتش آشنا کند. حتی بصورتی که طراحی و اجرای کاراکتر برای افاد دیگر نیز عملی باشد 3- طراحی انجام دهد که با توجه به تکنیک و هزینه اجرا متناسب باشد.
12
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
2
ساعت
مدت زمان هر جلسه
24
ساعت
مجموع ساعات دوره

  • درباره دوره طراحی کاراکتر پیشرفته

این دوره کاملا تخصصی و حرفه‌ای است بصورتی که یک طراح کاراکتر می‌تواند با تسلط بر مباحث آن نیازهای حرفه‌ای خود را بصورت کامل برطرف سازد. در این دوره تمامی هنرجویان موظف به طراحی در کلاس و در منزل به میزان خیلی زیاد هستند. با توجه به علاقه طیف وسیعی از هنرجویان به این حرفه، بهتر بودن، منعطف بودن و باهوش عمل‌نمودن موجب ماندگاری در این حرفه خواهد شد.

 

  • تیپ کلاس درسی

در این دوره در قسمت اول هر کلاس تمرینهای منزل هنرجویان به بررسی و نظر‌دهی گروهی گذاشته میشود و پس از آن مدرس آموزش خود را در قالب طراحی و بصورت عملی تدریسس میکند و از زمانی که اصل مطالب آموزشی انتقال داده شد، هنرجویان بصورت همزمان با مدرس، به طراحی میپردازند.

 

  • خروجی دوره

در پایان این دوره هنرجو می‌تواند:

1 – با پروسه کامل طراحی کاراکتر از تحقیق تا خروجی را حداقل یکبار بپیماید و ضعف‌های خود را بر‌طرف کند 2- برای پروژه پایانی دوره، طراحی یک یا چند کاراکتر را به اتمام برساند 3- با تمرین و ممارست نیازهای یک پروژه حرفه‌ای به کاراکتر را بر‌طرف کند

 

  • مخاطبین این دوره

انیماتورهای 2 و 3 بعدی، مدلسازها، طراحان کاراکترهای انیمیشن و دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاهها، فارغالتحصیلان رشتههای انیمیشن،  هنرجویان هنرستانها، طراحان در شرکتهای تبلیغاتی خاطبین این دوره خواهند بود.

Ginger
Dad | My Imagination Land
Ruby
My Imagination Land
Characters A
Character Design 2
broken angel
كاراكتر سردار ايراني
كاراكتر زرافه
طراحی کاراکتر Cowboy
The Goon
خلافکار روسی
lion sketch

جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد