طراحی و دوخت کیف های دست دوز
این دوره به آموزه هایی از دوخت کیف چرم می پردازد که هنرجو بتواند مهارت های زیر ا به دست آورد: 1- آشنایی با انواع چرم 2-ابزار چرم دوزی 3-کشیدن الگو 4-انواع دوخت کیف
12
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
3
ساعت
مدت زمان هر جلسه
36
ساعت
مجموع ساعات دوره

  • درباره ی دوره:

تیترهای کلی عبارتند از:

آشنایی با ابزار-دوخت کیف پول/ کیف پول مردانهکوتاه وبلند/ کیف دستی/ کیف زنانه ساده/ کیف دهانه فلزی-دکتری/ ترکیبی چرم و پارچه ومتریال دلخواه/ کوله پشتی/ کیف زنانه پیچیده/ کیف دیپلمات

در هر جلسه 2 الگو داده می شود که در مجموع 20 الگو می شود.

الگوی اول تمام هنرجویان تا انتهای کلاس با توجه به توضیحات شروع به انجام آن می پردازند و هر جلسه یک کیف کامل به اتمام می رسد.

الگوی دوم که اضافه بر کلاس داده می شود و تا جلسه بعد هنرجو به عنوان تمرین انجام می دهد.

در طی این 12 جلسه با نمایش ویدئوهای مختلف از برند های گوناگون و تمرکز بر خلاقیت، سعی بر این است که دانشجو مدل های مختص خود را طراحی کند تا بتواند در آینده طرح ها و مدل های جدیدی ابداع کند.

با توجه به  امکانات مدرسه فشن اینورس، در رابطه با طراحی پارچه و چاپ دیجیتال و سیلک، می توان با ترکیب چرم و پارچه های چاپی، به فرم های متفاوتی رسید که خود نیز باعث خلاقیت های جدیدی می شود.

 

  • خروجی دوره:

در پایان این دوره، هنرجو در زمینه  کشیدن الگوی انواع مدل های کیف و شناخت انواع چرم، ابزار چرم و دوخت کامل انواع کیف که در بالا اشاره شد مهارت کسب کرده و نیز با انواع سبک و مدل های کیف دوزی درصنعت مد امروز، اصطلاحات و نام مدل های مختلف کیف و اجزای آن آشنا می شود.

 

مونا افروغ
مونا افروغ
سراجی سنتی و کیف دوزی صنعتی
جهت آشنایی بیشتر با مونا افروغ به وبسایت ایشان مراجعه کنید

نمونه کاری برای این درس یافت نشد
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد