طراحی و دوخت کیف های دست دوز
این دوره به آموزه هایی از دوخت کیف چرم می پردازد که دانشجو بتواند: 1- آشنایی با انواع چرم 2-ابزار چرم دوزی 3-کشیدن الگو 4-انواع دوخت کیف
12
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
3
ساعت
مدت زمان هر جلسه
36
ساعت
مجموع ساعات دوره

تیترهای کلی عبارتند از :

آشنایی با ابزار-دوخت کیف پول/ کیف پول مردانه   کوتاه وبلند/ کیف دستی/ کیف زنانه ساده/ کیف دهانه فلزی-دکتری/ ترکیبی چرم و پارچه ومتریال دلخواه/ کوله پشتی/ کیف زنانه پیچیده/ کیف دیپلمات

در پایان این دوره ، دانشجو در زمینه  کشیدن الگوی انواع مدل های کیف و شناخت انواع چرم، ابزار چرم و دوخت کامل انواع کیف که در بالا اشاره شد مهارت کسب کرده و نیز با انواع سبک و مدل های کیف دوزی درصنعت مد امروز، اصطلاحات و نام مدل های مختلف کیف و اجزای آن آشنا می شود.

در هر جلسه 2 الگو داده می شود که در مجموع 20 الگو می شود.

الگوی اول تمام دانشجویان تا انتهای کلاس با توجه به توضیحات شروع به انجام آن می پردازند وهر جلسه یک کیف کامل به اتمام می رسد.

الگوی دوم که اضافه بر کلاس داده می شود و تا جلسه بعد هنرجو به عنوان تمرین انجام می دهد.

در طی این 12 جلسه با نمایش ویدئوهای مختلف از برند های مختلف و تمرکز بر خلاقیت سعی بر این است که دانشجو مدل های مختص خود را طراحی کند تا بتواند در آینده طرح ها و مدل های جدیدی ابداع کند.

با توجه به  امکانات این مدرسه در رابطه با طراحی پارچه و چاپ دیجیتال و سیلک اسکریین می توان با ترکیب چرم و پارچه های چاپی به فرم های متفاوتی برسیم که خود نیز باعث خلاقیت های جدیدی می شود.

 

 

هنوز مدرسی این درس مشخص نشده اند
نمونه کاری برای این درس یافت نشد
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد