Digital Painting و تصویرسازی در تبلیغات
این دوره به آموزه هایی از Digital Painting می‌پردازد که دانشجو بتواند: 1- مفهوم فیزیک اجسام در تصویرسازی آشنا شود و مفهوم انرژی و نور را دریابد 2- تکنیک‌های ساخت بافت و متریال را بشناسد و با فضاسازی به شکل صحیحی آشنا شود 3- اصول تصویر‌سازی را شناخته و قدرت تلفیق آن با آموخته‌های خود را پیدا کند 4- با چگونگی کارکرد تصویرسازی در تبلیغات به خوبی آشنا شود
20
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
3
ساعت
مدت زمان هر جلسه
60
ساعت
مجموع ساعات دوره

  • درباره دوره

از گذشته تاکنون شاهد آن بوده‌ایم که بسیاری از دفاتر و آژانس‌های تبلیغاتی، علاقه ویژه‌ای به پذیرش افراد چند مهارتی داشته‌اند. افرادی که علاوه بر داشتن یک تخصص مثال‌زدنی، توانایی به انجام رساندن بخش‌های گوناگون یک پروژه را داشته و در اغلب بخش‌ها نقش مهم و چشمگیری دارند. یکی از این مهارت‌ها، نقاشی‌دیجیتال است که عموم طراحان گرافیک و طراحان نرم‌افزارهای سه‌بعدی با آن آشنایی ندارند. اگر جزو این دسته از طراحان هستید، ناچار به گذراندن دوره‌های عمومی نقاشی‌دیجیتال و یادگیری مباحثی غیر‌مرتبط و یا کم‌ارتباط با دنیای تبلیغات هستید. ما این مسیر را برای شما کوتاه‌تر کرده‌ایم. دوره پیش‌رو، یک دوره تخصصی نقاشی‌دیجیتال است که تمامی تمرکز خود را بر روی استفاده این هنر در دنیای تبلیغات قرار داده است.


در این دوره دانشجو با ساخت اجسام با متریال‌های گوناگون آشنا شده و تاثیر نور و سایه را همراه با چگونگی ساخت فضاهای مختلف نوری می‌آموزد. دانشجو از سوی دیگر با فیزیک اجسام و انرژی‌ها در تصویر‌سازی آشنا شده و پس از پایان دوره امکان ساخت اجسام با متریال‌های مختلف در فضاهای نوری متفاوت را خواهد داشت. در این دوره به چگونگی متفاوت‌دیدن پیرامون و تأثیر بسیار لازم و قوی رفرنس در کار، اشاره ویژه‌ای خواهد شد.

 

نرم‌افزار مورد استفاده در این دوره Photoshop خواهد بود.

هنرجویانی که مایل به شرکت در این دوره می باشند، باید به نرم افزار Photoshop  و طراحی آکادمیک تسلط داشته باشند.

 

برای شرکت در این دوره پیش‌نیازی جز علاقه نخواهید داشت. تمامی مباحث از ابتدایی‌ترین حالت شروع و به سطح پیشرفته خواهند رسید.

 

  • تیپ کلاس درسی

در هرجلسه دانشجویان بر سر کارهای یکدیگر وارد بحث شده و کارهای یکدیگر را مطالعه می‌کنند. در هر جلسه به دانشجو فرصت داده می‌شود تا نظرات خود را پیرامون مطالب بازگو کند.


آثار بیشتر مدرس این دوره را در >>پروفایل Beahnce << وی مشاهده نمایید.

 

مهدی مویدپور
مهدی مویدپور
نمونه کارهای مهدی مویدپور
Untitled
Untitled
Untitled
Untitled
Untitled

night
bottle
mix
metal
light
city
ship
تمرین متریال

جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد