Adobe After Effects CC 2
این کلاس به آموزه هایی از افترافکت در حوزه موشن گرافیک می پردازد که دانشجو بتواند: 1- تنها یک نرم افزار را یاد نگرفته، بلکه بتواند در کمترین زمان ممکن، در حوزه ی Motion Graphic از آن استفاده حرفه ای کند. 2-دانشجویان بتوانند به خروجی قابل توجهی دست پیدا کنند که علاوه بر به وجود آمدن رزومه برای خود با مراحل یک پروژه ی استاندارد آشنا شوند.
10
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
3
ساعت
مدت زمان هر جلسه
30
ساعت
مجموع ساعات دوره

  • درباره کلاس

نرم افزار افترافکت قدرت زیادی در زمینه های مختلف Motion Pictures دارد و اغلب افرادی که وارد این کلاس میشوند شیفته ی جادوی ویدیو هستند. این در حالیست که این نرم افزار کمک بزرگی در رسیدن به تمام جذابیت های تصاویر متحرک میکند. تلاش در این دوره بر این است که تمامی اطلاعات تا حد امکان و در کمترین زمان به دانشجو انتقال پیدا کند. 

 

 

  • تیپ کلاس درسی

نیمی از این کلاس آموزش و نیمی دیگر از آن کارگاهی است. تمام مباحث کلاس بعد از تدریس توسط دانشجویان امتحان شده تا مشکلات اولیه رفع شود. بعد از هر جلسه تمریناتی تعیین میشود که در مرحله اول تمام مباحث آن جلسه را پوشش داده و در مرحله دوم باعث ایجاد خلاقیت در قسمت اجرا و ایده پردازی دانشجویان شود.

 

 

  • خروجی کلاس

خروجی کلاس دارای چند موضوع از قبل تعریف شده توسط کادر آموزشی مجموعه است و برای ارائه قسمت های مختلف آن جدول زمان بندی دقیقی طراحی شده است. دانشجویان با به انتها رساندن پروژه موفق به ساخت رزومه قابل ارائه ای می شوند که با توجه به تجربه های گذشته، افراد را قادر به دریافت پروژه در این زمینه می کند.

امیرحسام میرصادقی
امیرحسام میرصادقی
• مدرس افترافکت ، Cinema 4D / موشن دیزاینر
نظر استاد در مورد دوره

با توجه به ازدیاد افرادی که فقط نرم افزار بلد هستند و از مباحث پایه ای تر و علمی تر این حوزه بی خبرند، سعی دارم تا در این کلاس بیشتر از یک نرم افزار ساده تدریس شود، من با تجربه ی 5 ساله در حوزه ی تبلیغات و انیمیشن به این درک رسیده ام که نرم افزار تنها چیزی نیست که شما به آن برای فعالیت در این حوزه نیاز دارید، نیاز های خیلی بزرگ تری نیز وجود دارد. به این دلیل تمام تلاش کادر آموزشی بر این بوده تا این کلاس به بخش های مختلف به صورت تخصصی نگاه کند.

دانشجو در این کلاس علاوه بر یادگیری یک نرم افزار یاد میگیرد چطور از آن در رشته ی خود استفاده ی مفید و حرفه ای داشته باشد.


نمونه کاری برای این درس یافت نشد
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد