تاریخ گرافیک
این کلاس به آموزه هایی از تاریخ گرافیک می پردازد که دانشجو بتواند: 1- شناختی از هنرمندان پیشین و معاصر رشته خود بدست آورد 2- مواد و متریال‌های بصری برای کار خود را به خوبی جمع‌آوری یا تولید کند 3- درک خوبی از طراحی بافت، آنالیز نقوش و ساده‌سازی بر اساس دوره‌های تاریخی را بدست آورد.
12
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
3
ساعت
مدت زمان هر جلسه
36
ساعت
مجموع ساعات دوره

  • درباره کلاس

یکی از مشکلات دانشجویان گرافیک پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه، عدم اطلاعشان از تاریخ گرافیک و شناخت هنرمندان و آثار آنها است. به همین دلیل این سرفصل به همراه کار عملی به

این رشته اضافه شده است. به عنوان مثال از تمرین‌های کلاسی دانشجویان این کلاس می‌توان به طراحی بافت ،آنالیز نقوش و ساده‌سازی طرح‌های مختلف بر اساس دوره تاریخی و آثار هنرمندان آن دوره اشاره کرد.

 

تیترهای کلی عبارتند از :

شناخت ادواری تاریخ گرافیک / آشنایی با هنرمندان تاثیر‌گذار بر تاریخ گرافیک / تمرین پژوهشی (باز تولید آثار گرافیک بر اساس تاریخ گرافیک) / تمرینات شخصی در راستای تولید مواد و متریال‌های بصری / جمع‌بندی و ارائه پروژه​ و ...

 

  • تیپ کلاس درسی

این کلاس هم بصورت تئوری و هم بصورت عملی برگزار خواهد شد. بخش عملی آن بیش از هرچیز به علت کاربردی شدن سرفصلی مانند تاریخ برای دانشجویان خواهد بود.

 

  • خروجی دوره

در پایان این کلاس، دانشجو در زمینه شناخت و تحلیل تاریخ گرافیک، آثار گرافیکی و مهارت‌های تولیدی بر اساس پیشینه گرافیک و شناخت هنرمندان کلاسیک و معاصر مهارت کسب کرده و می‌تواند اطلاعات بدست آورده خود را در برخی از پروژه‌های خود به کار گیرد. 

هنوز مدرسی این درس مشخص نشده اند
نمونه کاری برای این درس یافت نشد
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد