Adobe Illustrator CC
این دوره به آموزه هایی از ایلاستریتور می پردازد که دانشجو بتواند: 1- به سرعت وارد بازار کار شود. 2- تعریف و اجرای اقسام پروژه های گرافیکی را با تمرکز بر روی ارتباط میان طراح و کارفرما بیاموزد. 3- تجربه ای کامل از امکانات این نرم افزار بدست آورد.
12
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
3
ساعت
مدت زمان هر جلسه
36
ساعت
مجموع ساعات دوره

  • درباره دوره ایلاستریتور

نرم افزار Adobe Illustrator مهمترین نرم افزار بر پایه Vector است که هنرمندان بخش دیجیتال باید آنرا بخوبی یاد بگیرند ، شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا از Freehand یا Corel Draw استفاده نکنم؟ چند خطی راجع به این موضوع بخوانیم :

هر کسی که با دنیای دیجیتال سروکار دارد ، موظف است خود را بروز نگه دارد. باید از آخرین اخبار این دنیا مطلع باشد و سعی کند درست ترین راه ممکن را انتخاب کند. بیایید درباره سایر نرم افزارها بیشتر بدانیم :

نرم افزار Freehand محصول شرکت Macromedia بود. شرکتی که سال 2005 میلادی توسط شرکت Adobe خریداری شد و شرکت Adobe این نرم افزار را ادامه نداد و بجای آن برخی از قابلیت های آنرا به Illustrator اضافه کرد. بدیهی است نرم افزاری که 7 سال Update نشده باشد ، نمی تواند نیازهای امروز شما را کاملا برطرف کند ، چرا که در طول این 7 سال ، فرمت های جدید ، امکانات جدید و نرم افزارهای جانبی جدیدی آمده اند که با نرم افزارهای قدیمی سازگار نیستند و شما شانس استفاده از آنها را از دست می دهید. از طرفی شاید تصور کنید که نرم افزار Corel که هست! بله هست ، اما همواره به این موضوع توجه داشته باشید که نرم افزارهای Photoshop ، illustrator و InDesign بوسیله Smart Objects به یکدیگر متصل هستند ، یعنی روابط فوق العاده ای بین این 3 نرم افزار برقرار است که به شما توصیه می کنیم این امکان بزرگ را از دست ندهید. Adobe آینده بزرگی دارد ، بنابراین بهتر است روی نرم افزاری سرمایه گذاری کنید که در سالهای آینده نیز قابل استفاده باشد.

 

نرم افزار مورد نظر یک ابزار پرقدرت جهت طراحی و اجرای وکتور در طراحی گرافیک است. ابزار به این معنی که به راحتی می تواند به یک طراح مسیر درستی در جهت دیزاین ارائه دهد.

نشانه  و نشانه نوشتاری ، اوراق اداری ، بروشور ، کاتالوگ ، بسته بندی ، آماده سازی برای چاپ ماشینی و دستی ، ساخت یک هویت بصری کامل ، طراحی اینفوگرافی به منظور استفاده در تبلیغات و مطبوعات ، طراحی لبیل های چاپی ، طراحی یونیفرم سایت و ... اقلامی هستند که در این نرم افزار  قابلیت طراحی و اجرا دارند.

 

ضمنا اگر علاقه مند به موشِن گرافیک با نرم افزارهایی مثل Flash ، After Effects و یا InDesign نیز هستید ، بهتر است این نکته را بدانید که Illustrator کلید اصلی این نرم افزارهاست ، شما تمامی عناصر را در Illustrator می سازید و در نرم افزارهای دیگر ، از آن استفاده می کنید.

شاید در نگاه اول تصور کنید که میزان ساعت درسی نسبت به سایر آموزشگاهها کم بنظر می رسد ، ولی این نکته شایان ذکر است که در مدرسه اینورس ، کلاسها بصورتی طراحی شده اند که دستِ کم ، 2 جلسه صرفا به ورکشاپ در حضور استاد پرداخته شود. به همین دلیل ، زمانبندی کلاس کاملا برنامه ریزی شده و اصولی است.

به شما پیشنهاد می کنیم که قبل از دوره Illustrator ، در دوره Photoshop شرکت کنید.

 

تیترهای کلی عبارتند از :

ارائه و تعریف یک پروژه در غالب برند / طراحی و اجرای نشانه و نشانه نوشتاری / ساخت و تولید پیکتوگرام / طراحی بروشور / جعبه سازی و بسته بندی محصول در غالب هدیه تبلیغاتی / آماده سازی و فرمت های مختلف چاپی (آماده سازی اوراق اداری برای چاپ) + (آماده سازی جعبه برای تیغ و فرمت چاپی) / اینفوگرافی و نمودار تبلیغاتی / تصویرسازی در قالب کاراکتر ...

 

  • تیپ کلاس درسی

در این کلاس بعد از تدریس در هر جلسه تمرینات دیده خواهند شد و و ایرادات کار گرفته می شود. در جلسه هفتم کارها و پروژه های هنرجویان بین افراد رد و بدل می گردد تا پروژه ی افراد کلاس به صورت تیمی و با همکاری یکدیگر جلو رود و در آخر ژوژمانی از کلیه کارهای انجام شده برای پروژه تعریف شده برگزار می شود.

 

  • خروجی دوره

به این علت که هنرجو در طول این دوره در حالتی مشابه شرایط واقعی مشتری و کارفرما قرار گرفته است ، در پایان دوره ، روند کلی طراحی و آینده کاری هنرجو مشخص می گردد.

آشنایی کامل با اجرای وکتور در طراحی گرافیک یکی از مهمترین خروجی های این دوره آموزشی است. همیشه در روند یک طراحی ، اجرای یک پروژه نیمی از راه می باشد که به کمک یادگیری کامل این نرم افزار ، هنرجو می تواند به راحتی تصویر سازی ، طراحی هویت بصری ، اجرای نشانه های مختلف و... که نیازمندی های اولیه یک طراح است را بصورت حرفه ای انجام دهد.

 

  • مخاطبین این دوره

دانشجویان و هنرجویان در زمینه طراحی گرافیک ، نقاشی ، تصویرسازی ، چاپ سیلک ، طراحی چاپ و پارچه و لباس ، چاپ و ... مخاطبین این دوره خواهند بود.

حامد حکیمی
حامد حکیمی
• طراح گرافیک
نظر استاد در مورد دوره

 

تمرینات کلاسی را هر جلسه سخت تر و سخت تر خواهم کرد. وضعیت کار در بازار را از طریق درگیر کردن هنرجو با فضای حرفه ای ، و مشخص کردن رابطه مشتری و کارفرما ، برای هنرجو مشخص میکنم. در طول هفته هنرجویان را بوسیله دریافت تمرینات از طریق ایمیل و تلگرام پیگیری میکنم.


مسکات
طراحی رابط کاربری ای او اس - اپلیکیشن آوانک
Ballon Raseberry
Carnaval
SanIch 03
Grape Girl
طراحی لباس باتینوک
Untitled
Untitled
Mahtab Photography Studio
Untitled
Tondar Identity
قنادی آیریس
Donut Cafe
Donut Cafe
طراحی هویت بصری شرکت تجهیزات مراقبت از کابل فِلکسیم
کاتالوگ طراحی نور
ست اداري هواپيمائي اوج (برند فرضي)
طراحی لوگو- ابزار مالی شرکت فرابورس
بازسازی لوگو
Pattern Design
Huge accomplishment illustrator project
Synagogue
کاراکتر بومی
Logo for Aknoon publication
Seif Studio CI
gun
طراحی دفتر یادداشت
طراحی  دفتر
پنهانی ها
logo
4Shanbesoori
آموزشگاه موسیقی باتون
گرامافنت
کاراکتر مرد بومی بندرعباس
Character design for Aeris novel
طراحی ست اداری
ست اداری برای شرکت ارتباطات و فناوری اطلاعات راه آفتاب
ایران مال
پروزه برندینگ استودیو معماری جدار
ماک آپ
طراحی اوراق اداری
ست اداری
طراحی اوراق اداری شرکت مهاجرتی رابین
طراحی پرتره شخصی
اوراق اداری
کاراکتر
اوراق اداری طراحی شده برای استودیو عکاسی پرتره رخساره
لوگو استودیو عکاسی پرتره رخساره
پرتره خطی
تصویرسازی میزکار
cafe nmotion stationary
تصویرسازی پرتره خود
farzane hasanzade. lineart portrait
farzane hasanzade. lineart portrait
ست اوراق اداری
پرتره رنگی
Sweet Factory
nazanin
nazanin
office set
پرتره
LowPolyPortrait
TomHardy_LowPoly_Portrait
پرتره
21 گرم
21 گرم
21 گرم
DIRECT PHOTO
DIRECT PHOTO
شبیه‌خوانی
دلارا پاکدل
دلارا پاکدل
دلارا پاکدل
پرتره خطي
نشانه سراميك
NAVID FALAHATCHIAN PORTRAIT
NAVID FALAHATCHIAN 2 PORTRAIT
self portrait
line art
width toll

جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد