Digital Painting پیشرفته
این دوره به آموزه هایی از نقاشی دیجیتال با نرم افزار فتوشاپ می پردازد که دانشجو بتواند: 1- آشنایی با رسانه هایی که تصاویر نقاشی دیجیتال در آن بسیار پر کاربرد می باشد. 2-ساخت روزمه و آلبوم برای ارائه حرفه ای آثار. 3- تقویت نگاه حرفه ای و غیر تمرینی و مطالعه دقیق تر برای تولید آثار نقاشی دیجیتال قابل ارائه به بازار کار. 4-تقویت نگاه پژوهش محور برای تولید آثار نقاشی دیجیتال
12
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
3
ساعت
مدت زمان هر جلسه
36
ساعت
مجموع ساعات دوره

  • درباره دوره 

بعد از فرا گرفتن اصول اولیه نقاشی دیجیتال و تمرین موقعیت های مختلف اکثر هنرجویان بر این امر تاکید دارند، که برای فعالیت حرفه ای در این عرصه نیاز به رزومه و آثار با کیفیتی دارند تا بتوانند فعالیت جدی را آغاز کنند. در دوره ی پیشرفته اولویت تولید آثار بر این اصل بنا گذاشته می شود که هر هنرجو آرت ورک شخصی خود را انتخاب و آثار پیوسته به هم را تولید می کند و در پایان در قالب یک آلبوم ارائه می کند .

تیترهای کلی عبارتند از :

تعریف رسانه / تعریف حضور رسمی نقاشی دیجیتال در عرصه های کاربردی/ تعریف نگاه حرفه ای به تولید آثار نقاشی دیجیتال /  انتخاب سبک تولید آثار برای ارائه ی رزومه ی شخصی  / تحلیل ذهنی آثار پیچیده و ارائه ی آثار پر جزییات در زمینه ی نقاشی دیجیتال

 

  • تیپ کلاس درسی

در ابتدای هر جلسه مدرس شروع به اجرای آثار تمرینی شده بعد از آموزش هنرجویان شروع به تمرین مجدد می کنند.

  • خروجی دوره

در پایان این دوره ، دانشجو در زمینه نقاشی دیجیتال شناخت دقیق تری برای تولید آثار پیدا می کند و چندین آثار پر جزییات را تجربه کرده و مهارت کسب کرده و می تواند برای حضور در گروه های مختلف کاری خود را آماده کرده بطور مثال برخی در حوزه ی انیمیشن برای رنگ آمیزی شخصیت یا زمینه فعال می شوند و گروهی برای کانسپت گیم و گروهی هم نیز برای فعالیت های تبلیغاتی در حوزه گرافیک یا تصویر سازی از آثار خود استفاده می کنند.

  • مخاطبین این دوره

دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه ها ، فارغ التحصیلان رشته های گرافیک ، تصویرسازی، نقاشی، انیمیشن علاقه مندان به نقاشی دیجیتال ، تصویرسازی دیجیتال، انیمیشن، هنرجویان هنرستان ها و طراحان در شرکت های تبلیغاتی و ... مخاطبین این دوره خواهند بود.

هنوز مدرسی این درس مشخص نشده اند
دختر و روباه
 The Golden Castle of Sky Gate
The Blind Sorcerer variations sheet
The Blind Sorcerer” magic variations sheet”
بتمن
The Black Gate of Infraworld
Camelia
Miles Morales from Spider-Man : Into the Spider-Verse

جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد