طراحی کالکشن گروه 1
این دوره به آموزه هایی از طراحی و اجرای مجموعه مد می پردازد که هنرجو بتواند: 1- با استانداردهای درست به مجموعه ایی خلاقانه برسند 2-با روش های مختلف از ایده تا اجرا این رشته آشنا شوند 3-قدمی برای وارد شدن به صنعت مد برای هنرجویان خواهد بود 4-فرصتی برای نگاه متفاوت به دنیای مد
12
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
3
ساعت
مدت زمان هر جلسه
36
ساعت
مجموع ساعات دوره

درباره دوره

یک کالکشن مد در واقع نمونه ی بارزی است از این سخن:

همه خلقت فقط خلق مجدد است، یک روش جدید برای دیدن چیزهای مشابه و بیان متفاوت آنها است.

Yves Saint Laurent

یک کالکشن پروسه طراحی تا اجرای یک مجموعه لباس می ­باشد، که به شکل­های مختلف پرزنت داده می شود.

تیترهای کلی عبارتند از :

کالکشن چیست؟ / چگونگی شروع یک کالکشن/ پیش برد ایده پردازی ها / کار با پارچه و اهمیت آن / نمونه سازی و مولاژ / پروژه پایانی

خروجی دوره

در پایان این دوره ، دانشجو در زمینه شناخت مد ، چگونگی ساخت و طراحی کالکشن، کار و آزمون و خطا با کمک روش های مختلف در جهت تولید کالکشن، آشنایی با پارچه ها و متریال گوناگون مهارت کسب کرده و می تواند قدمی باشد برای وارد شدن او به صنعت هنر لباس.

تیپ کلاسی

دوره ایی کاملا  ورکشاپ گونه ، مرحله به مرحله مجموعه ایی خلاقانه و در عین حال قابل استفاده طراحی و اجرا خواهد شد. از روش های مختلف کلاژ ، چاپ  پارچه، طراحی پارچه، دوخت، مولاژ و روش های تحقیقاتی بصری استفاده خواهد شد.

مخاطبین این دوره

دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه ها و فارغ التحصیلان رشته های طراحی لباس ، پارچه، معماری، نقاشی، طراحی صنعتی، نساجی، علاقه مندان به مد و هنرجویان هنرستان ها مخاطبین این دوره خواهند بود.

 مهارت در طراحی فیگوراتیو ، خیاطی و الگوسازی لازم می باشد.

نمونه کاری برای این درس یافت نشد
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد