عکاسی پایه
این دوره به آموزه هایی از عکاسی می پردازد که دانشجو بتواند در این دوره جامع عکاسی ، تمامی اصول و مفاهیم بنیادی عکاسی به همراه تمرینات عملی برای درک بهتر آموزش داده می شود و مخاطبین این دوره در پایان آن می توانند به سطح بالایی از دانش عکاسی دست پیدا کرده و ژانر تخصصی خود را انتخاب کنند. 1- شناخت و درک مفاهیم بنیادی عکاسی 2- آشنایی با ابزار ها و تکنیک ها و شاخه های مختلف عکاسی 3- آشنایی با بازار کار و کسب در آمد و ادامه تحصیل در این رشته 4- ارتقای دانش حرفه ای عکاسی در زمینه های مختلف
12
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
3
ساعت
مدت زمان هر جلسه
36
ساعت
مجموع ساعات دوره

  • درباره دوره 

این دوره برخلاف کلاس های دانشگاه و یا حتی برخی آموزشگاه ها که مفاهیم تئوری در قالب تعداد جلسات بالا عرضه می شود. سعی شده است تا مفاهیم کاربردی و عملی که هنرجو در طی عکاسی به عنوان چالش با آنها رو به رو می شود بحث و تحلیل گردد و از آموزش مفاهیم تئوری مطلق مانند تاریخچه عکاسی و ... خودداری تا بازدهی کلاس دوچندان گردد. چرا در عکاسی ، انجام کار و تکلیف های عملی بسیار مهم است .

 

  • تیپ کلاس درسی

کلاس به صورت فردی است اما برای انجام تکالیفی که در طول هفته به هنرجویان داده میشود به گروه های 2 الی 3 نفری تقسیم می شوند تا بیشتر با همدیگر تعامل داشته باشند و بازدهی کلاس بیشتر شود . اما در نهایت هر هنرجو موظف به انجام تکالیف خود میباشد. 

 

  • خروجی دوره

در پایان دوره یک موضوع عکاسی تعریف می شود که باید در قالب یک ژوژمان ( شامل آلبومی با حداقل 10 تصویر) به صورت گروهی ارائه دهند. 

 

  • مخاطبین این دوره

علاقه مندان به هنر عکاسی ، طراحان ، گرافیست ها ، مخاطبین بخش سینما و تئاتر ، مهندسین معمار، مدیران تبلیغاتی و ...

هنوز مدرسی این درس مشخص نشده اند
فریز مایعات
مرگ و پنگوئن
مرگ و پنگوئن
بو مادران
احساس خوش بختی
عنکبوت
قلب زمین
سبزیجات
بیسکویت

جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد