Adobe Illustrator CC
این دوره به آموزه هایی از ایلاستریتور می پردازد که دانشجو بتواند: 1- به سرعت وارد بازار کار شود. 2- تعریف و اجرای اقسام پروژه های گرافیکی را با تمرکز بر روی ارتباط میان طراح و کارفرما بیاموزد. 3- تجربه ای کامل از امکانات این نرم افزار بدست آورد.
12
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
3
ساعت
مدت زمان هر جلسه
36
ساعت
مجموع ساعات دوره

  • درباره کلاس

نرم افزار مورد نظر یک ابزار پرقدرت جهت طراحی و اجرای وکتور در طراحی گرافیک است. ابزار به این معنی که به راحتی می تواند به یک طراح مسیر درستی در جهت دیزاین ارائه دهد.

نشانه  و نشانه نوشتاری ، اوراق اداری ، بروشور ، کاتالوگ ، بسته بندی ، آماده سازی برای چاپ ماشینی و دستی ، ساخت یک هویت بصری کامل ، طراحی اینفوگرافی به منظور استفاده در تبلیغات و مطبوعات ، طراحی لبیل های چاپی ، طراحی یونیفرم سایت و ... اقلامی هستند که در این نرم افزار  قابلیت طراحی و اجرا دارند.
 

تیترهای کلی عبارتند از :

ارائه و تعریف یک پروژه در غالب برند / طراحی و اجرای نشانه و نشانه نوشتاری / ساخت و تولید پیکتوگرام / طراحی بروشور / جعبه سازی و بسته بندی محصول در غالب هدیه تبلیغاتی / آماده سازی و فرمت های مختلف چاپی (آماده سازی اوراق اداری برای چاپ) + (آماده سازی جعبه برای تیغ و فرمت چاپی) / اینفوگرافی و نمودار تبلیغاتی / تصویرسازی در قالب کاراکتر ...

 

  • تیپ کلاس درسی

در این کلاس بعد از تدریس در هر جلسه تمرینات دیده خواهند شد و و ایرادات کار گرفته می شود. در جلسه هفتم کارها و پروژه های هنرجویان بین افراد رد و بدل می گردد تا پروژه ی افراد کلاس به صورت تیمی و با همکاری یکدیگر جلو رود و در آخر ژوژمانی از کلیه کارهای انجام شده برای پروژه تعریف شده برگزار می شود.

 

  • خروجی کلاس

به این علت که هنرجو در طول این دوره در حالتی مشابه شرایط واقعی مشتری و کارفرما قرار گرفته است ، در پایان دوره ، روند کلی طراحی و آینده کاری هنرجو مشخص می گردد.

آشنایی کامل با اجرای وکتور در طراحی گرافیک یکی از مهمترین خروجی های این کلاس آموزشی است. همیشه در روند یک طراحی ، اجرای یک پروژه نیمی از راه می باشد که به کمک یادگیری کامل این نرم افزار ، هنرجو می تواند به راحتی تصویر سازی ، طراحی هویت بصری ، اجرای نشانه های مختلف و... که نیازمندی های اولیه یک طراح است را بصورت حرفه ای انجام دهد.

حامد حکیمی
حامد حکیمی
• طراح گرافیک
نظر استاد در مورد دوره

تمرینات کلاسی را هر جلسه سخت تر و سخت تر خواهم کرد. وضعیت کار در بازار را از طریق درگیر کردن هنرجو با فضای حرفه ای ، و مشخص کردن رابطه مشتری و کارفرما ، برای هنرجو مشخص میکنم. در طول هفته هنرجویان را بوسیله دریافت تمرینات از طریق ایمیل و تلگرام پیگیری میکنم.


نمونه کاری برای این درس یافت نشد
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد