Digital Painting
این دوره به آموزه هایی از نقاشی دیجیتال با نرم افزار فتوشاپ می پردازد که دانشجو بتواند: 1- طرح مورد نظر خود را از روی کاغذ به فضای دیجیتال تبدیل کنند. 2-اضافه کردن بسیاری از افکت های دیجیتالی در آثار خود را تجربه کرده و نتیجه¬ی انتهایی اثر خود را سریعتر ببیند. 3-در زمینه ی نهایی کردن اتود های ذهنی خود برای کاربرد در زمینه های گرافیک ،تصویر سازی ، نقاشی، انیمیشن از این دوره می توانند بهره ببرند. 4-تعیین هدف حضور حرفه ای در بازار کار با محک زدن میزان توانایی خود در این دوره که باعث شناخت برخی توانمندی های بارزتر خود می شوند.
12
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
3
ساعت
مدت زمان هر جلسه
36
ساعت
مجموع ساعات دوره

  • درباره دوره مبانی نقاشی دیجیتال

این دوره از آشنایی با نرم افزار فتوشاپ و ابزارهای مورد نیاز که برای مبحث نقاشی دیجیتال استفاده می شود آغاز می گردد. در طول دوره برای هر جلسه تعدادی تصویر نمونه در اختیار هنرجویان قرار میگیرد که بنا به مبحث هر جلسه جدا سازی شده است، که در مجموع منجر به انجام هشت تمرین در موقعیت های متفاوت می شود این تمرینات از بازسازی یک تصویر ساده که فقط با یک نوع سر قلم استفاده شده شروع خواهد شد

تیترهای کلی عبارتند از :

آشنایی با محیط نرم افزار برای کاربرد دیجیتال پینت/ شناخت قلم / تنظیمات سر قلم ها /  مشاهده کردن تاثیر گذاری هر سر قلم / استفاده از بافت بر روی رنگ/ ساخت سر قلم های شخصی

  • تیپ کلاس درسی

مدرس در پای سیستم مشغول به اجرای آثار تمرینی شده بعد از آموزش هنرجویان شروع به تمرین مجدد می کنند.

  • خروجی دوره

در پایان این دوره ، دانشجو در زمینه شناخت دیجیتال پینت، باز سازی آثار دستی به دیجیتال ، شناخت انواع قلم و تاثیر گذاری آنها ، شناخت انواع خروجی مبحث نقاشی دیجیتال، ارائه یک اثر برای استفاده در زمینه های گرافیک ،تصویر سازی، انیمیشن، نقاشی مهارت کسب می­کنند.

 

 

  • مخاطبین این دوره

دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه ها ، فارغ التحصیلان رشته های گرافیک ، تصویرسازی، نقاشی، انیمیشن علاقه مندان به نقاشی دیجیتال ، تصویرسازی دیجیتال، انیمیشن، هنرجویان هنرستان ها و طراحان در شرکت های تبلیغاتی و ... مخاطبین این دوره خواهند بود.

کانسپت 2d ، دوره ی انیمیشن 2d ،کلاس دیجیتال پینتینگ

جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد