Stop Motion
این دوره به آموزه هایی از تکنیک های استاپ موشن می پردازد که دانشجو بتواند: 1- با اصول متحرک سازی دستی آشنا شود. 2- با تکنیک های مختلف استاپ موشن نظیر وایت برد، ابجکت، کات اوت، خمیری و پیکسیلیشن آشنا می شود و بعد از دوره می تواند مشغول به کار کند. 3- آشنایی فرايند تولید استاپ موشن
12
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
4
ساعت
مدت زمان هر جلسه
48
ساعت
مجموع ساعات دوره

  • درباره دوره

این دوره به دو قسمت اصلی تقسیم می شود که جلسات اول آن به اصول متحرک سازی در استاپ موشن می پردازد و از جلسه پنجم به بعد روی تکنیک های آن تمرکز خواهد شد.
لازم به ذکر است حجم مطالب در این دوره زیاد بوده و هنرجویان فقط با انجام تمریناتی که  به آنها سپرده می شود جواب خواهند گرفت. هم چنین به دلیل اینکه هر جلسه مطلب جدیدی آموزش داده می شود . در صورت انجام ندادن تمرین توسط دانشجو ، مدرس از تکرار آن مطلب معذور می باشد و مطلب جدید را شروع خواهد کرد.

تیترهای کلی عبارتند از :

مبانی متحرک سازی- تکنیک وایت برد- آموزش کار کردن با  نرم افزار دراگون فریم- تکنیک آبجکت- تکنیک خمیر- کات اوت- پیکسیلیشن- استوری برد برای استاپ موشن

 

  • تیپ کلاس درسی

این دوره به صورت کارگاهی برگزار می گردد. 

 

  • خروجی دوره

در پایان این دوره ، دانشجو در زمینه متحرک سازی، درک انیمیشن و تکنیک های استاپ موشن مهارت کسب کرده و می تواند یک کار استاپ موشن را به خودی خود با انجام برساند .

  • مخاطبین این دوره

دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته انیمیشن و همچنین علاقه مندان به استاپ موشن

 

 

12 Principles of Animation on the white board
jellyfish
Cheers
Happy Birthday
کلاغ
راه اندازی (Initiation)
Ladyberries
Crying match
Lamp Overdose
Space Bugs

جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد