Adobe After Effects CC گروه 1
این دوره به آموزه هایی از افترافکت می پردازد که دانشجو پس از اتمام دوره بتواند: 1- تنها ابزاری نرم افزار را یاد نگرفته باشد بلکه بتواند در کمترین زمان ممکن از آن استفاده حرفه ای کند. 2- در تمام وجوه این نرم افزار در رشته های مختلف مانند Animation, Motion Graphics, VFX به سطح مطلوبی برسد و کمی با نحوه ی درست کارکرد در هر رشته آشنا شود.
17
جلسه
تعداد جلسات
2
روز
تعداد جلسات در هفته
3
ساعت
مدت زمان هر جلسه
51
ساعت
مجموع ساعات دوره

  • درباره دوره افترافکت

نرم افزار افترافکت قدرت زیادی در زمینه های مختلف Motion Pictures دارد و اغلب افرادی که وارد این کلاس میشوند شیفته ی جادوی ویدیو هستند. این در حالیست که این نرم افزار کمک بزرگی در رسیدن به تمام جذابیت های تصاویر متحرک میکند. تلاش در این دوره بر این است که تمامی اطلاعات تا حد امکان و در کمترین زمان به دانشجو انتقال پیدا کند.

 

تیترهای کلی عبارتند از :

آشنایی کلی با محیط نرم افزار / یادگیری تکنیک های تصویری پرکاربرد در ویدیو و انیمیشن / معرفی و یادگیری تمام ابزار های موجود با محوریت انیمیشن ، موشن گرافیک و جلوه های ویژه /  ورکشاپ پس از هر قسمت کلاس با محوریت مرور بخش های گذرانده شده / معرفی تکنیک ها و پلاگین های پر کاربرد / طراحی پروژه نهایی و یادگیری مراحل اجرایی یک پروژه استاندارد

 

  • تیپ کلاس درسی

بصورت کلی این کلاس به سه قسمت اصلی تقسیم میشود. مباحث تئوری ، تمرین کلاسی و ورکشاپ. قسمت اول هر کلاس مباحث تئوری نرم افزار و تکنیک های آن آموزش داده میشود که 60 درصد از کل جریان کلاس را به خود اختصاص می دهد و در قسمت دوم کلاس مباحث آموزش داده شده تمرین میشوند. در بخش سوم دوره ، ورکشاپ های کلاسی برگزار خواهد شد که این امر سبب افزایش مهارت کار با نرم افزار و رفع اشکالات هنرجویان می شود.

 

  • خروجی دوره

خروجی دوره بر مبنای علاقه هر یک از دانشجویان بوده و سعی میشود که با استاندارد های یک پروژه همخوانی داشته باشد.

کار نهایی دانشجویان ، شروع و به پایان رساندن هر مرحله ( ایده پردازی ، استوری بورد ، تصویرسازی ، فیلمبرداری ، انیمیت ، صدا گذاری ، تصحیح رنگی و ... ) از یک پروژه کوتاه است.

 

  • مخاطبین این دوره

مخاطبین این دوره دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه ها ، فارغ التحصیلان رشته های انیمیشن ، موشن گرافیک ، هنرجویان هنرستانها ، طراحان و انیماتور ها در شرکت های تبلیغاتی خواهند بود.

stroke effect
logo animation
ویدیو معرفی و تشریح برنامه اندرویدی - صحنه دوم
ویدیو معرفی و تشریح برنامه اندرویدی - صحنه چهارم
پرواز
Birth
ماهی ریزنیک
Up Motion Poster
Catch me if you can motion poster
تیتراژ پایانی فیلم نهنگ انبر
لوگو موشن استودیو طراحی نگارخانه - Logo Motion Negarkhaneh Design Studio
تیزر آلبوم عشق از علی قربانی -استودیو نگارخانه
4Shanbesoori
انیمیشن چرخه دویدن
موشن مانگای Orange
abstract painting
motion calendar
فضا پیمای صلح1؟
تمرین کلاسی
بسته‌ی پخش تلویزیونی (Broadcast Package)
بیسکوییت اورنگ
منجنیق
walk cycle

جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد