تصویرسازی دیجیتال با گرایش مد و لباس
این دوره به آموزه هایی از تصویرسازی دیجیتال و طراحی لباس می پردازد که هنرجو بتواند: 1- ایده های طراحی لباس خود و یا همکارانش را به تصویر تبدیل کند. 2-از نرم افزار فتوشاپ در راستای ارتقای کیفی و تسریع توسعه بصری کمک بگیرد.
9
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
4
ساعت
مدت زمان هر جلسه
36
ساعت
مجموع ساعات دوره

  • درباره ی دوره:

این دوره با مروری اجمالی بر طراحی فیگوراتیو و مبانی تصویرسازی و دیزاین آغاز می شود و به طور تخصصی تر با رویکرد تصویرسازی مد و لباس ادامه می یابد. منظور از تصویرسازی مد در اینجا پیدا کردن توان ارائه بصری طرح های خود فرد و یا همکاری به عنوان تصویرساز با طراح لباس اصلی است. در طول دوره مروری بر قابلیت های ویژه نرم افزار فتوشاپ در تصویرسازی نیز خواهیم داشت. جلسات به صورت کارگاهی و با انجام تمرینات اولیه هر درس در کلاس پیش می روند و برای جلسه آتی ملزم به اجرای مجدد و کامل تر همان تمرینات هستند.

همراه داشتن یک دفتر طراحی و مداد ملزومات کلاس می باشد.

تیترهای کلی عبارتند از :

طراحی فیگوراتیو / تصویرسازی مد / طراحی از پارچهکاربرد نرم افزار در توسعه بصری / شبیه سازی تکنیک های تصویرسازی دستی در فضای دیجیتال

در پایان این دوره، هنرجو در زمینه تصویرسازی و طراحی لباس، تصویرسازی با نرم افزار مهارت کسب کرده و می تواند ایده های خود و یا همکارانش را به تصویر قابل رویت تبدیل کند و یا توسعه بخشد.

در این راستا هنرجو می بایست به مطالعه دائمی فرم و رنگ بپردازد، آمادگی خود را در طراحی فیگوراتیو حفظ کند، تمرینات ایده پردازی بصری انجام دهد و مجلات، سایت ها و ترند های مد و high fashion را پیگیری کند.

آشنایی با استایل های تصویرسازی لباس در گذر زمان و مروری بصری بر تاریخچه لباس بسیار سودمند خواهد بود.

  • مخاطبان دوره:

دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه ها، فارغ التحصیلان رشته های طراحی پارچه و لباس، تصویرسازی، نقاشی، گرافیک و ... علاقه مندان به تصویرسازی، طراحی لباس، تصویرسازی دیجیتال، هنرجویان هنرستان ها و طراحان در شرکت های تبلیغاتی و غیره مخاطبین این دوره خواهند بود.

هنوز مدرسی این درس مشخص نشده اند
نمونه کاری برای این درس یافت نشد
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد