سایکوفورمنس
این دوره به آموزه‌هایی از دانش روانشناسی و هنر اجرا می‌پردازد که دانشجو بتواند: 1- با مبانی روانشناسی بدن، مغز و ذهن آشنا شود 2- تکنیک‌های ذهن‌ورزی برای توانمندسازی افراد را بیاموزد 3- تمرینهای کاربردی هنر اجرا و پرفورمنس برای ارتقای دانش ارتباطی را فرا‌گیرد 4- دانشی مقدماتی و زیرساختی برای ورود به مراحل جدی‌تر و پیشرفته‌تر را بدست آورد. 5- روابط میان فردی را با تاکید بر فکر و هیجان بصورت حرفه‌ای فرا‌گیرد.
8
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
4
ساعت
مدت زمان هر جلسه
36
ساعت
مجموع ساعات دوره

  • درباره دوره سایکوفورمنس

در این دوره با بهره‌گرفتن از پتانسیل‌های آموزشی و کاربردی هنر اجرا و پرفورمنس، به آشنایی هرچه بیشتر مخاطبان در نحوه حضور‌ یافتن در میان دیگران و برقرار‌کردن ارتباط موثر با افراد پرداخته خواهد شد. با توجه به اینکه برقراری ارتباط و تعامل مناسب، نیازمند شناخت "خود" است و از طریق آگاهی از عناصر فردی می‌توان به روابط میان فردی مطلوبی دست پیدا کرد، از همین رو، با بهره‌گیری از دانش روانشناسی و پتانسیل‌های اجرایی هنر پرفورمنس، به کشف سیکل‌های آسیب‌رسان در عدم موفقیت در ارتباطات محیطی و زیربناهای شکل‌گیری ارائه نامناسب خود (کالا، مهارت، توانایی و...) خواهیم پرداخت. در ادامه مسیر اصلاح، شناخت علمی و کاربردی آن آموزش داده می شود. این دوره که مرحله مقدماتی سایکوفورمنس محسوب می‌شود دوره‌ای است با تاکید بر شناخت و مهارت‌ورزی بدن؛ در دوره‌های تکمیلی و پیشرفته آن مباحث فکر و هیجان مورد توجه قرار خواهد گرفت.


تیترهای کلی عبارتند از :
سیکل‌های آسیب‌رسان و معیوب خودکاری/ بدن "(خودی فراموش شده)" / مایندفولنس چیست و چگونه به من کمک می‌کند/ پتانسیل‌های هنر اجرا

 

  • مخاطبین این دوره

تمامی افرادی که به نحوی با حوزه تبلیغات در ارتباط بوده و برقراری ارتباط با مشتری و سفارش‌دهنده برایشان اهمیت دارد و همچنین کسانی که نیاز به دانش‌افزایی را در روابط میان فردی، محیط حرفه‌ای، شغلی، تحصیلی و روزمره خود احساس می کنند، مخاطبین اصلی این دوره هستند.

عرفان شیرنگی
عرفان شیرنگی
نظر استاد در مورد دوره

مواجه طراح با کمپانی‌ها، مدیر با کارمندان، فروشنده با خریداران، مدرس با دانشجویان، پدر یا مادر با فرزندان،عاشق با محبوبش، روابط روزمره انسانی و حتی مواجه من با شما در همین لحظه و در این محیط پرفورمنس است؛ چه بهتر که با آگاهی بیشتر از جزئیات این هنر، تجربه‌های بهتری داشته باشیم/   پرفورمنس و هنر اجرا بسیار مستعد پروژه‌های بینارشته‌ای است، چه با علوم انسانی مثل روانشناسی، جامعه‌شناسی، فلسفه، دین، حقوق و ... و چه با علوم مهندسی، پزشکی و چه حوزه‌های مرتبط با بازار، تبلیغات و ...


نمونه کاری برای این درس یافت نشد
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد