کلاس‌های مدرسه اینورس از تیرماه در محل جدید آموزشگاه، در محدوده تجریش برگزار خواهد شد. محل جدید علاوه بر دسترسی راحت‌تر (ماشین شخصی و یا وسایل نقلیه عمومی)، مکان مناسب‌تری جهت استراحت دانشجویان داشته و در محلی با ترافیک کمتر خواهد بود.
Comic
هنر کمیک همیشه یکی از دوست داشتنی ترین هنرها بوده است. این هنر در دنیا بازار بزرگ و طرفداران بسیاری داشته و در ایران نیز در سالهای اخیر طرفداران آن بیشتر شده و سرمایه گذاری های بیشتری بر روی آن می شود. از این رو می توان به عنوان یک هنر درآمدزا روی آن حساب باز کرد.
12
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
3
ساعت
مدت زمان هر جلسه
36
ساعت
مجموع ساعات دوره

بدون شک هنر کمیک یکی از جذاب ترین و کامل ترین زیر مجموعه های تصویر گری کتاب است که با کمک آن می توان داستان ها را زنده تر از متن به نمایش در آورد. در سال های اخیر کمیک ها به صورت دیجیتال طراحی و رنگ گذاری می شوند که البته دیجیتال بودن آن نیازمند توان لازم و کافی در طراحی (Drawing ) است.

هنر کمیک این روزها ، علاوه بر استفاده در تصویر گری ، به صورت نوینی در برنامه های تلویزیونی ، تیزرهای تبلیغاتی و ویدئو آرت ها نیز استفاده دارد.

بردیا سرشار
بردیا سرشار
• مدرس استوری برد و کمیک / Storyboard Artist , Digital Painter
نمونه کارهای بردیا سرشار
عکس 13
عکس 2
عکس 8
عکس 6
عکس 3

نظر استاد در مورد دوره

در این دوره با فراگیری مطالبی در مورد ساخت فیلم و انیمیشن و بطور کلی اتفاقی که در پروسه ی "پیش تولید" انجام می شود، آشنا می شوید. مهمترین بخش های این کلاس آموزشی شامل :یادگیری طراحی، پرسپکتیو، نور پردازی، روند خلق استوری بردِ انیمیشن و فیلم هستند. در این کلاس شما می آموزید که چطور فضای ذهنی خود و یا کارگردان را به صورت کامل ارائه بدهید. همچنین در آینده توانایی این را پیدا می کنید که در زمینه های تبلیغات، سینما، انیمیشن و مجلات و کتاب ها فعالیت کنید.


سریع و خشن 8 صفحه 4 (کمیک استریپ)

جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد