کلاس‌های مدرسه اینورس از تیرماه در محل جدید آموزشگاه، در محدوده تجریش برگزار خواهد شد. محل جدید علاوه بر دسترسی راحت‌تر (ماشین شخصی و یا وسایل نقلیه عمومی)، مکان مناسب‌تری جهت استراحت دانشجویان داشته و در محلی با ترافیک کمتر خواهد بود.
عکاسی پرتره
این دوره به آموزه‌هایی از عکاسی، نورپردازی و ویرایش پرتره می‌پردازد که دانشجو بتواند: ۱- با نورها و تجهیزات یک استودیو عکاسی به خوبی کار کند. ۲- عکس‌های خود را ویرایش کند. ۳- یک پروژه عکاسی را از شروع تا پایان، مدیریت کند.
12
جلسه
تعداد جلسات
1
روز
تعداد جلسات در هفته
4
ساعت
مدت زمان هر جلسه
48
ساعت
مجموع ساعات دوره

  • درباره دوره عکاسی پرتره

در این کلاس کار را با شناخت تجهیزات استودیو عکاسی آغاز می‌کنیم و پس از آن نورپردازی با یک نور را بررسی کرده و بصورت کامل با کنترل یک نور در شاخه‌های مختلف عکاسی پرتره آشنا خواهیم شد. کار با یک نور و پس از آن اضافه کردن نورهای بعدی، درک بهتر نورپردازی را برای دانشجویان ساده‌تر خواهد کرد. در این دوره روش‌های نورپردازی با توجه به نیاز پروژه‌های مختلف، از جمله روش‌های مناسب عکاسی پرتره و نور‌های درامتیک، عکاسی Beauty و Fashion نیز بررسی خواهد شد.

 

تیترهای کلی عبارتند از :

شناخت تجهیزات استودیو / نورپردازی و کنترل یک نور / ترکیب منابع نوری / نورپردازی در فضای باز و ترکیب نورهای استودیو با نور طبیعی / روتوش عکس پرتره با رویکردهای مختلف از جمله عکاسی پرتره، Beauty و Fashion و ...

 

  • تیپ کلاس درسی

پایه اصلی این دوره کار عملی است، از همین رو فعالیت کلاسی و خارج کلاسی هنرجو از موارد مهم این دوره محسوب می‌شود. سر فصل‌های مشخص شده بصورت عملی با حضور مدل تدریس خواهد شد.

 

  • خروجی دوره

یکی از کلیدیترین بخشهای این کلاس اجرای کامل یک پروژه عکاسی از شروع تا انتهای آن استپروژه‌ای که هنرجو در آن بتواند متناسب با تفکر و ایده خود، با ارائه کار نهایی خود، این کلاس به پایان برساند.

 

  • مخاطبین این دوره

دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه‌ها، علاقهمندان به عکاسی پرتره، نورپردازی پرتره، ویرایش پرتره، هنرجویان هنرستانها و ... مخاطبین این دوره خواهند بود.

نمونه کاری برای این درس یافت نشد
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
هیچ نظری درج نشده است
هیچ سوالی مربوط به این درس وجود ندارد