نظرات هنرجویان درباره این دوره
تانیا ارغوان نجفی

تانیا ارغوان نجفی

تعریف مدرسه اینورس رو همیشه از دوستام میشنیدم ولی با شروع کلاس فتوشاپ پای منم به اینورس باز شد و بینهایت خوشحالم ، محیط دوستانه و جذابش و کلاس مفید و خلاق ، استاد دوست داشتنی و صبورمون ، همه‌ی اینا باعث شد من عاشق اینورس بشم و با تمام وجودم ممنونم از این کادرِ خفن و جذاب .

زهرا خلیلی

زهرا خلیلی

راستشو بخواين منم مثل خيلي از كسايي كه توي ايران درس خوندن،بعد از گرفتن فوق ليسانيم احساس ميكردم همه وقتم حروم شده و هنوزم هيچي بلد نيستم خيلي دلم ميخواست خودمو ارتقا بدم و به اندازه مدرك تحصيلي كه توي دستم بود مغزمم پر باشه در نتيجه در دوره فوتوشاپ اينورس شركت كردم.من همه انچه كه از فوتوشاپ ميدونستم در همون جلسه اول تموم شد و وارد يك دنياي عجيبو نا اشنا شدم اما بيان شيوا و ساده گويي امير حسين عزيز ،مدرس دوره فوتوشاپ،درك همه عجيبو غريب هاي دنياي اين نرم افزارو براي من اسان كرد.يكي از نكات مثبت اين بود كه فايلاهايي كه مربوط به هر جلسه ميشد توسط مدرس دسته بندي ميشد و در اختيار ما قرار ميگرفت كه هم به يادگيري بهتر كمك ميكرد و هم مانع از به هدر رفتن زمان ميشد و از ديگر نكات مثبت ،برگزاري ورك شاپ ها بود كه فرصتي را پيش مي اورد تا بتوانيم علاوه بر رفع اشكال در مباحث گفته شده،مباحث بعدي رو بهتر ياد بگيريم .ممنون از استاد امير حسين كريم زاده عزيز كه بي منت دانسته هاشون رو در اختيار ما قرار دادند .فقط اي كاش تعداد ورك شاپ ها يه جلسه بيشتر بود

الهه نقی گنجی

الهه نقی گنجی

به نظر من مهم ترين نقاط قوت اين دوره سازماندهى مطالب و ارائه دادنشون سر هر جلسه بود. همچنين بعد از آموزش هر مطلب براى آن كاربردى ارائه مى شد. علاوه بر اين در كنار آموزش فتوشاپ هر جايى كه لازم بود به اصول گرافيك و عكاسى نيز اشاره مى شد.

سمیه حیدری

سمیه حیدری

من فتوشاپ رو بلد بودم و چند سال بود ک کار میکردم و فقط برای مدرک تو این کلاس شرکت کردم .بعد از چند جلسه متوجه شدم چیزای هست ک هنوز نمیدونم و کارایی ک به سختی انجام میدادم راه های ساده تر و جذاب تری داره.

شهرزاد راجیان

شهرزاد راجیان

من عاشق نرم افزارهايي هستم كه بتونم ايده هايي كه تو ذهنم هست رو اجرا كنم فتوشاپ يكي از اون نرم افزارايي بود كه هميشه دوست داشتم تو يه آموزشگاه خوب آموزش ببينم .به نظرم اينورس بهترين جايي هست كه حتي ميتونم بدون اينكه پشيمون بشم به بقيه هم معرفي كنم . علاوه بر داشتن اخلاق خوب ،داشتن اطلاعات بروز مدرسين اين دوره و حضور به موقع آنها سر کلاس، از برترين ويژگي هاي اينورس بود .

سوالات متداول

پس از پایان دوره گواهی پایان دوره دریافت خواهید کرد که بواسطه نمره درج شده در آن سطح مهارت شما مشخص خواهد شد. حضور در کلاس ، تعداد و کیفیت کارهای کلاسی ، تحویل تمرینات نهایی و پارامتر های دیگر همه عوامل تاثیر گذار بر نمره نهایی خواهد بود.

خیر ، به استثناء تفاوت های جزئی ، دو سیستم عامل ویندوز و مک صرفا در کلید های میانبرشان تفاوت دارند.

خیر ، همانند دوره های گذشته ، تمامی افراد با شرایط سنی گوناگون میتوانند در این دوره شرکت کنند.

خیر ، به علت محدودیت زمان آموزشگاه برگزاری جبرانی صرفا بصورت خصوصی امکان پذیر است. اکیدا توصیه میشود که دانشجو در تمامی جلسات شرکت کند.

بنا به استفاده عموم کاربران این نرم افزار ، رویکرد اصلی آموزش در کلاس ، عکاسی و طراحی گرافیک خواهد بود اما معرفی بخش های دیگر آن مانند موشن ، 3D ، مبانی دیجیتال پینت ، طراحی وب و ... نیز در کلاس پوشش داده خواهد شد.

مدرسین دوره بیش از 1 نفر خواهد بود و مباحث دوره بسته به قرارگیریشان در فیلد های تخصصی ، مدرسین جداگانه خواهند داشت. تمرینات دانشجویان بسته به نوع فعالیتشان متفاوت است.

مسلما بهترین کارکرد نرم افزار اغلب با نصب آخرین نسخه از نرم افزار امکانپذیر است. در برخی جلسات به علت ویژگی ها و امکانات بسیار مناسب تری که نرم افزار در ورژن های بالاتر ارائه میکند به دانشجو اهمیت ارتقاء ورژن در آن بخش خاص توضیح داده میشود. استفاده از نسخه قدیمی نرم افزار تا 3 ورژن قابل قبول است.

بهتر است دانشجو با مباحثی همچون مبانی عکاسی و طراحی گرافیک آشنایی اندکی داشته باشد. بصورت کلی این دوره از پایه ترین مباحث شروع خواهد شد لذا نیازی به سابقه کار با نرم افزار وجود نخواهد داشت.