دوره Adobe Photoshop CC
نظرات هنرجویان درباره این دوره
فاطمه دریادار

فاطمه دریادار

دوره فتوشاپ عالی بود. برای من که فکر میکردم این نرم‌افزار رو تا حدی بلدم پر از سورپرایز بود. فضای راحت کلاس باعث شد هیچ دغدغه‌ای تو رفع اشکالاتم نداشته باشم. پرسش و پاسخ‌ها خیلی راحت و موثر بود. در کل احساس می‌کنم کلاس بیشتر از اپراتور یک نرم‌افزار بودن رو به من آموخت و دریافت‌های موثری در حوزه گرافیک داشتم.

خورشید جولایی

خورشید جولایی

من سالها از فوتوشاپ برای ادیت عکس و ... استفاده می کردم، قبل از اینکه با اینورس آشنا بشم. دوره ی فوتوشاپ اینورس برای من تمامی نقاط ضعفم رو در کارکردن با این برنامه برطرف کرد! استفاده ی به جا و برنامه ریزی شده از تایم کلاس از آیتم هایی بود که باعث شد برای بار چندم به اینورس و اساتیدش ایمان بیارم! اخلاق حرفه ای، مهارت و احترام به زمان از مهم ترین آیتم هایی بود که باعث می شه این دوره رو به همه یافرادی که دنبالش هستن پیشنهاد بدم.

ملینا اسدی

ملینا اسدی

بهترین چیزی که راجب کلاس میتونم بگم اینکه دوره صرفا اموزش ابزار ها و پنل ها نبود. کمک به شخصی سازی محیط کار برای هر کس با توجه به رشته و خواستی که از نرم افزار داشت در کنار تمرینات مرتبط و پشتیبانی و همراهی اساتید حتی در خارج از کلاس، ارائه حجم زیادی از اطلاعات اپدیت، مهم و کاربردی عکاسی، چاپ، مبانی رنگ، طراحی و دیزاین در کنار درس هر جلسه، معرفی سایت ها و ویدیوهای کاربردی، نمونه کارهای عالی در هرزمینه و فایل های مرتبط با هر موضوع بمنظور درک و شناخت بهتر کمک خیلی بزرگی برای پیشرفت توی مسیرمون بود.

در کنار اینها نظم در ارائه مطالب درسی و مدیریت زمان عالی در طول کلاس، ورکشاپ میان دوره و پرسش و پاسخ ها ، فضای دوستانه وحرفه ای و راهنمایی های اساتید فوق العاده ماهر و صبورمون کلاس رو برامون شیرین تر هم کرد.

لیلا صادق الوعد اسکویی

لیلا صادق الوعد اسکویی

من به زعم خودم فتوشاپ رو بلد بودم و برای تکمیل دانشم به اینورس اومدم. ولی بعد از شروع کلاسها متوجه شدم عملا چیزی از فتوشاپ نمی‌دونستم. 

آموزش کامل با سرفصلهای جدا، تمرین‌ و پرسش، زوم کردن روی مثالهای پرکاربرد، پرداخت تفصیلی به سرفصلهای مهم‌تر و کاربردی تر از جمله‌ی محاسن بزرگ دوره‌ی فتوشاپ بود. 

در کنار اینها من انتظار داشتم روی موضوعات مهم در طراحی تبلیغاتی بیشتر کار بشه و اصول اولیه رو آموزش ببینیم که این اتفاق نیفتاد. ضمن اینکه گمان می‌کنم به علت ذیق وقت روی موضوعاتی مثل 3Dکار نشد.

سجاد مشفق

سجاد مشفق

زمان ثبت نام این دوره نمیدانستم مطالبی رو که برای کار با فوتوشاپ رو میخوام یاد میدن یا نه و یا  نوع تدریسی که مدرسین دارند مفهوم رو میرسونه یا نه 

این دودلی با رفتن در جلسه اول و دیدن مدرسین عالی اینورس که گام به گام همراه با کل بچه ها تدریس میکردن  برطرف شد و هر جایی که نیاز بود سریع کمک میکردن تا سطح و لولی که میخواستیم برسیم

سوالات متداول

پس از پایان دوره گواهی پایان دوره دریافت خواهید کرد که بواسطه نمره درج شده در آن سطح مهارت شما مشخص خواهد شد. حضور در کلاس ، تعداد و کیفیت کارهای کلاسی ، تحویل تمرینات نهایی و پارامتر های دیگر همه عوامل تاثیر گذار بر نمره نهایی خواهد بود.

خیر ، به استثناء تفاوت های جزئی ، دو سیستم عامل ویندوز و مک صرفا در کلید های میانبرشان تفاوت دارند.

خیر ، همانند دوره های گذشته ، تمامی افراد با شرایط سنی گوناگون میتوانند در این دوره شرکت کنند.

خیر ، به علت محدودیت زمان آموزشگاه برگزاری جبرانی صرفا بصورت خصوصی امکان پذیر است. اکیدا توصیه میشود که دانشجو در تمامی جلسات شرکت کند.

بنا به استفاده عموم کاربران این نرم افزار ، رویکرد اصلی آموزش در کلاس ، عکاسی و طراحی گرافیک خواهد بود اما معرفی بخش های دیگر آن مانند موشن ، 3D ، مبانی دیجیتال پینت ، طراحی وب و ... نیز در کلاس پوشش داده خواهد شد.

مدرسین دوره بیش از 1 نفر خواهد بود و مباحث دوره بسته به قرارگیریشان در فیلد های تخصصی ، مدرسین جداگانه خواهند داشت. تمرینات دانشجویان بسته به نوع فعالیتشان متفاوت است.

مسلما بهترین کارکرد نرم افزار اغلب با نصب آخرین نسخه از نرم افزار امکانپذیر است. در برخی جلسات به علت ویژگی ها و امکانات بسیار مناسب تری که نرم افزار در ورژن های بالاتر ارائه میکند به دانشجو اهمیت ارتقاء ورژن در آن بخش خاص توضیح داده میشود. استفاده از نسخه قدیمی نرم افزار تا 3 ورژن قابل قبول است.

بهتر است دانشجو با مباحثی همچون مبانی عکاسی و طراحی گرافیک آشنایی اندکی داشته باشد. بصورت کلی این دوره از پایه ترین مباحث شروع خواهد شد لذا نیازی به سابقه کار با نرم افزار وجود نخواهد داشت.