نظرات هنرجویان درباره این دوره
لیلا صادق الوعد اسکویی

لیلا صادق الوعد اسکویی

من به زعم خودم فتوشاپ رو بلد بودم و برای تکمیل دانشم به اینورس اومدم. ولی بعد از شروع کلاسها متوجه شدم عملا چیزی از فتوشاپ نمی‌دونستم. 

آموزش کامل با سرفصلهای جدا، تمرین‌ و پرسش، زوم کردن روی مثالهای پرکاربرد، پرداخت تفصیلی به سرفصلهای مهم‌تر و کاربردی تر از جمله‌ی محاسن بزرگ دوره‌ی فتوشاپ بود. 

در کنار اینها من انتظار داشتم روی موضوعات مهم در طراحی تبلیغاتی بیشتر کار بشه و اصول اولیه رو آموزش ببینیم که این اتفاق نیفتاد. ضمن اینکه گمان می‌کنم به علت ذیق وقت روی موضوعاتی مثل 3Dکار نشد.

سجاد مشفق

سجاد مشفق

زمان ثبت نام این دوره نمیدانستم مطالبی رو که برای کار با فوتوشاپ رو میخوام یاد میدن یا نه و یا  نوع تدریسی که مدرسین دارند مفهوم رو میرسونه یا نه 

این دودلی با رفتن در جلسه اول و دیدن مدرسین عالی اینورس که گام به گام همراه با کل بچه ها تدریس میکردن  برطرف شد و هر جایی که نیاز بود سریع کمک میکردن تا سطح و لولی که میخواستیم برسیم

سپیده مخلصیان

سپیده مخلصیان

به نظر من نکته ای که علاوه بر بار علمی کلاس درس، خیلی در کلاس فوتوشاپ اینورس برای من مهم بود، دقت و نظم مدرسان بود. آن تایم بودن و نظمی که در مباحث تدریس شده وجود داره خیلی مهمه. استادان تمام سعیشونو در رفع اشکال بچه ها انجام میدن و این خیلی ارزشمنده . اگر بخوام دوره دیگه ای در حوزه گرافیک برم حتما انتخابم اینورسه.

حورا جنیدی

حورا جنیدی

دوره فوتوشاپ یکی از کاربردی ترین دوره ها ،از نظر آموزشی، بود که گذروندم. اساتید دوره علاوه بر تسلط کامل روی مطالب، از قدرت بالایی در ارائه و انتقال مفاهیم برخوردار هستند. چیدمان ارائه ی مطالب عالی بود و اینکه در هر مرحله به صورت عملی تمرین انجام می دادیم و اشکالات رفع می شد، در یادگیری بسیار موثر بود...

می تونم بگم اگر تا قبل از این دوره بلد بودم با فوتوشاپ کار کنم، الان فوتوشاپ رو می فهمم و این باعث شده کاری که قبلا حدود یک ساعت زمان برای انجامش نیاز داشتم الان در کمتر از ده دقیقه بتونم انجام بدم. به طور کلی به نظر من، دوره کاملا کاربردی و مفهومی ارائه می شه تا حدی که بعد از این دوره توانایی ارائه ی راه حل های بهینه در استفاده از فوتوشاپ رو داریم.

نگار افصحی

نگار افصحی

دوره‌ی فوتوشاپ یک دوره‌ی کامل هم برای کسایی که آشنا نبودن با فوتوشاپ و میخواستن یاد بگیرن و هم برای کسایی که تا یه حدی بلد بودن و میخواستن بیشتر بدونن بود. زمانبندی برای ارائه همه مطالب با توجه به وجود حجم عظیمی از نکات در فوتوشاپ مناسب بود و نحوه ارائه‌ی مطالب هم بسیار خوب بود. کلاس اصلا خسته کننده نبود و در کل به عنوان یک دوره‌ی آموزشی بسیار خوب میشه ازش یاد کرد.

سوالات متداول

پس از پایان دوره گواهی پایان دوره دریافت خواهید کرد که بواسطه نمره درج شده در آن سطح مهارت شما مشخص خواهد شد. حضور در کلاس ، تعداد و کیفیت کارهای کلاسی ، تحویل تمرینات نهایی و پارامتر های دیگر همه عوامل تاثیر گذار بر نمره نهایی خواهد بود.

خیر ، به استثناء تفاوت های جزئی ، دو سیستم عامل ویندوز و مک صرفا در کلید های میانبرشان تفاوت دارند.

خیر ، همانند دوره های گذشته ، تمامی افراد با شرایط سنی گوناگون میتوانند در این دوره شرکت کنند.

خیر ، به علت محدودیت زمان آموزشگاه برگزاری جبرانی صرفا بصورت خصوصی امکان پذیر است. اکیدا توصیه میشود که دانشجو در تمامی جلسات شرکت کند.

بنا به استفاده عموم کاربران این نرم افزار ، رویکرد اصلی آموزش در کلاس ، عکاسی و طراحی گرافیک خواهد بود اما معرفی بخش های دیگر آن مانند موشن ، 3D ، مبانی دیجیتال پینت ، طراحی وب و ... نیز در کلاس پوشش داده خواهد شد.

مدرسین دوره بیش از 1 نفر خواهد بود و مباحث دوره بسته به قرارگیریشان در فیلد های تخصصی ، مدرسین جداگانه خواهند داشت. تمرینات دانشجویان بسته به نوع فعالیتشان متفاوت است.

مسلما بهترین کارکرد نرم افزار اغلب با نصب آخرین نسخه از نرم افزار امکانپذیر است. در برخی جلسات به علت ویژگی ها و امکانات بسیار مناسب تری که نرم افزار در ورژن های بالاتر ارائه میکند به دانشجو اهمیت ارتقاء ورژن در آن بخش خاص توضیح داده میشود. استفاده از نسخه قدیمی نرم افزار تا 3 ورژن قابل قبول است.

بهتر است دانشجو با مباحثی همچون مبانی عکاسی و طراحی گرافیک آشنایی اندکی داشته باشد. بصورت کلی این دوره از پایه ترین مباحث شروع خواهد شد لذا نیازی به سابقه کار با نرم افزار وجود نخواهد داشت.