آخرین رویداد ها
کارگاه آموزشی مجسمه سازی و قالبگیری
کارگاه آموزشی مجسمه سازی و قالبگیری

این ورکشاپ به 2 بخش اصلی تقسیم می‌شود. در بخش ابتدایی ورکشاپ، شرکت‌کنندگان با انواع مواد و انواع قالب آشنا شده و در بخش دوم تکنیک‌ها و روند انواع قالب‌گیری را خواهند آموخت. مواد‌های قابل بحث در این ورکشاپ متریال‌هایی نظیر آلژینات، گچ، سیلیکون، رزین ...

14 شهریور الی
15 شهریور
96

14:00 الی 18:00

مدرسه اینورس

120000
تومان


این ورکشاپ به 2 بخش اصلی تقسیم می‌شود. در بخش ابتدایی ورکشاپ، شرکت‌کنندگان با انواع مواد و انواع قالب آشنا شده و در بخش دوم تکنیک‌ها و روند انواع قالب‌گیری را خواهند آموخت. مواد‌های قابل بحث در این ورکشاپ متریال‌هایی نظیر آلژینات، گچ، سیلیکون، رزین و فایبرگلاس بوده و در بخش قالبگیری، قالب‌های نرم و سخت با تکنیک‌های تکثیری و تخریبی آموزش داده خواهد شد. شرکت‌کنندگان در بخش قالبگیری این ورکشاپ، فعالیت عملی خواهند داشت.

 

بهتر است که شرکت‌کنندگان این ورکشاپ به میزان اندکی با هنر مجسمه‌سازی آشنایی داشته باشند.

 

پس از این ورکشاپ افراد در قالبگیری و روند آن مهارت مناسبی بدست آورده و درصورت وجود علاقه امکان ساخت مجسمه با مواد مختلف و قالب‌های گوناگون را خواهند داشت.

 

مخاطبین این ورکشاپ غالباً افرادی از مشاغل و رشته‌های هنری هستند. حضور در این ورکشاپ به افرادی که پیش‌از این در دوره‌های مجسمه‌سازی و یا زیبراش مدرسه اینورس شرکت کرده‌اند توصیه می‌شود.

برای ثبت‌نام در این رویداد بر روی "این لینک" کلیک کنید.