آخرین رویداد ها
معرفی حرفه و وظایف  Technical Artist
معرفی حرفه و وظایف Technical Artist

این ورکشاپ در جهت آشناسازی شرکت‌کنندگان علاقمند به زمینه‌های فنی و تکنیکی با حرفه Technical Art از قبیل Lighting TechArt، Rigging TechArt، Procedural TechArt، شبیه‌سازی جمیعت و سایر شاخه‌های گوناگون آن برنامه‌ریزی شده است. Technical Art تخصصی بسیار ...

چهارشنبه
22
آذر

16:00 الی 19:00

مدرسه اینورس

رایگان


Technical Art تخصصی بسیار مهم با تقاضای فراوان است که توجه زیادی معطوف آن نیست و افراد با ورود به آن، امکان دستیابی به تخصصی منحصر بفرد را خواهند داست. این ورکشاپ در جهت آشناسازی شرکت‌کنندگان علاقمند به زمینه‌های فنی و تکنیکی با حرفه Technical Art از قبیل Lighting TechArt، Rigging TechArt، Procedural TechArt، شبیه‌سازی جمیعت و سایر شاخه‌های گوناگون آن، در قالب یک جلسه گفت‌و‌گو برنامه‌ریزی شده است. بخش زیادی از زمان این ورکشاپ به پرسش و پاسخ اختصاص می‌یابد. (Free Discussion)

 

تمامی افراد بدون پیش‌نیاز، بهره کافی از ورکشاپ را خواهند برد.

برای ثبت‌نام در این رویداد بر روی "این لینک" کلیک کنید.
گزارش برگزاری رویداد
معرفی حرفه و وظایف  Technical Artist
معرفی حرفه و وظایف  Technical Artist
معرفی حرفه و وظایف  Technical Artist
معرفی حرفه و وظایف  Technical Artist
معرفی حرفه و وظایف  Technical Artist
معرفی حرفه و وظایف  Technical Artist
معرفی حرفه و وظایف  Technical Artist
معرفی حرفه و وظایف  Technical Artist

ورکشاپ "معرفی حرفه و وظایف Technical Artist با هدف، آشناسازی شرکت‌کنندگان علاقمند به زمینه‌های فنی و تکنیکی با این حرفه ( Lighting TechArt، Rigging TechArt، Procedural TechArt، شبیه‌سازی جمیعت و سایر شاخه‌های گوناگون) با حضور علی صیفوری و علاقمندان و هنرجویان این رشته، در محل مدرسه هنرهای دیجیتال اینورس برگزار شد.

 

علی صیفوری با اشاره به نقش تفکر و تلاش در رسیدن به اهداف هنری افراد گفت: هنر را از کودکی در شهر کرمانشاه به دور از هرگونه امکانات از جمله اینترنت، کتاب تخصصی و یا آموزش آغاز کردم. رشته تحصیلی‌ام ریاضی بود و در دانشگاه هم در رشته فیزیک تحصیل می‌کردم.

 

صیفوری با تاکید بر یادگیری ریاضیات و برنامه‌نویسی گفت: نباید از یادگیری ریاضیات هراسی داشت چرا که تاثیر فراوانی بر نوع نگرش و تفکر هر فرد در مسیر هنری‌اش دارد.

 

وی تصریح کرد: نبود امکانات نمی‌تواند موجب کندی و توقف کار شود. میبایست تفکر مستمر به همراه مطالعه کتب مختلف را در این مسیر ملکه ذهن کرد.

 

وی افزود: معتقدم تحت هر شرایطی با در‌نظر‌گرفتن تفکر‌، تلاش و هدف خاص می‌توان موفق بود و مهمترین کار این است که از کنار هر چیزی بی‌تفاوت نگذریم. اکثر امور را بصورت تیمی انجام دهیم، چرا که موفقیت در هر کار‌ی، در گروهی عمل‌کردن آن است.

 

کودک درون من همیشه زنده، کنجکاو و خود آموز بوده است و به نحوی زندگی، را اتاق بازی خود می‌بینم.

 

 علی صیفوری در خاتمه گفت: هدف‌ام در زندگی یادگیری و کسب تجربه‌ هنری با این انگیزه بوده که روزی به فرزندان ایران خدمت کنم و امروز توانستم در کنار علاقمندان به Technical Art در اینورس حضور داشته باشم.

 

علی صیفوری متولد کرمانشاه است. وی پس از تحصیلات در رشته فیزیک، در زمینه‌های خلاقیت‌های چند‌رسانه‌ای در مالزی و جلوه‌های تصویری در آمریکا تحصیل کرده است.

 

وی در حال حاضر در کمپانی houzz در سیلیکون ولی (سانفرانسیسکو) بعنوان Technical Artist در حال فعالیت است.