آخرین رویداد ها
نمایشگاه آثار هنرجویان رشته موشن گرافیک مدرسه اینورس
نمایشگاه آثار هنرجویان رشته موشن گرافیک مدرسه اینورس

در سال‌های اخیر، نحوه ارائه یک ایده درست به اندازه خود ایده مورد توجه قرار گرفته است...

جمعه
14
دی

17:00 الی 20:00

مدرسه فشن اینورس

رایگان


 با وجود ابزارهای متفاوت امروزی برای ارائه ایده شاید بتوان گفت اکنون "حرکت" عنصری کلیدی در خلق و اجرای  ایده شناخته می‌شود.

 

این حرکت و داشتن نگاهی متحرک به هنر، باعث ایجاد مهارت‌های بین رشته‌ای در رسانه‌های دیجیتال شده است. همچنین با پیشرفت ابزارهای دیجیتال مخاطبان نیز به دنبال این نگرش تازه در ارائه ایده‌ها و بیان مفاهیم هستند.

 

مدرسه اینورس، در راستای ایجاد بستر متفاوت آموزشی رشته موشن گرافیک را در سال 91 برگزار کرد. این نمایشگاه برای ارائه آثار فارغ‌التحصیلان ورودی سال 96 رشته موشن گرافیک است. اینورس تلاش دارد تا علاوه بر ایجاد فضای آموزشی برای کسب مهارت در رشته موشن‌گرافیک، با برگزاری نمایشگاهی از آثار هنرجویان، پل ارتباطی کارفرمایان این رشته با هنرجویان مستعد، برای اشتغال در بازار کار باشد.

 

نمایشگاه پایان رشته، فرصتی مناسب برای هنرجویان است تا ایده‌ها و فرایند اجرا را ارائه دهند. هنرجویان درباره چالش‌هایی که در مسیر اجرایی شدن پروژه داشتند صحبت کنند، ایده و اثر خود را نمایش دهند و به سوالات بازدیدکنندگان پاسخ دهند.

 

نمایشگاه آثار هنرجویان رشته موشن‌گرافیک روز جمعه 14 دی در مدرسه فشن اینورس با حضور هنرجویان، مدرسین و مهمان ویژه برای ارزیابی آثار برگزار می‌شود.

ورود به این نمایشگاه برای عموم آزاد است.