آخرین رویداد ها
ورکشاپ پشت سر نیست فضایی زنده؟ نگاهی به تاریخ تبلیغات جهان و ایران
ورکشاپ پشت سر نیست فضایی زنده؟ نگاهی به تاریخ تبلیغات جهان و ایران

تیتر‌های کلی مباحث ورکشاپ: • گفتگو درباره اهمیت دانستن تاریخ و تاریخ تبلیغات • شروع حرکت تبلیغات بعد از جنگ جهانی در جهان • شروع حرکت تبلیغات در ایران • شکل‌گیری آژانس‌های تبلیغاتی در ایران و جهان • مروری بر زندگی و کارهای شخصیت‌های برجسته و جذاب ...

یکشنبه
28
بهمن

16:00 الی 19:00

مدرسه اینورس

120000
تومان


توضیح کامل درباره ورکشاپ

این ورکشاپ به ۲ بخش اصلی تقسیم می‌شود. در بخش ابتدایی، مباحثی چون تاریخ تبلیغات جهان، آژانس‌ها و شخصیت‌های تبلیغاتی مورد بحث قرار می‌گیرد، و در رابطه با موارد ذکر شده عکس و فیلم نمایش دادهشده و درباره‌ی آن صحبت می‌شود. در بخش دوم تاریخ تبلیغات ایران، تاریخ تبلیغات آژانس‌ها و شخصیت‌های تبلیغاتی را بررسی کرده و درباره‌ی آن صحبت می‌کنیم. نهایتا همه چیز را فراموش کرده و قهوه می‌خوریم.

 

مخاطبان ورکشاپ

مخاطبین این ورکشاپ غالبا افرادی از مشاغل مدیران تبلیغات، بازاریابی، روابط عمومی، برندینگ و علاقه‌مندان این رشته‌ها و زمینه‌های تبلیغاتی هستند. همچنین شرکت در این ورکشاپ برای دانشجویان رشته‌های تبلیغات و بازاریابی بسیار مناسب و کارآمد است.

 

کار عملی در ورکشاپ

تمامی مباحث این ورکشاپ تئوری بوده و فعالیت عملی نخواهیم داشت. بدیهی است که شرکت کنندگان در مباحث مطرح شده مشارکت کلامی خواهند داشت.

 

محتوای صحبت‌ ارائه دهنده

تاریخ تکرار می‌‌شود و فقط تغییرات ظاهری اتفاق می‌افتد، اما تغییرات باطنی وجود نخواهد داشت. پس دانش نیاکان ما و دانش امروزه را می‌توان همین امروز به کار گرفت.

فراگیری تاریخ فقط برای داشتن حس هویت نیست، تاریخ الهام بخش است و باعث انگیزه و پویایی می‌شود.

درباره‌ی اینکه سهراب سپهری گفت: پشت سر نیست فضایی زنده!، باید بگم: هست. و اینکه گفت: پشت‌سر خستگی تاریخ است، باید بگم: نیست.

 

بهره از ورکشاپ

پس از این ورکشاپ افراد می‌توانند در مواردی چون تاریخ و تاریخ تبلیغات مهارت کسب کرده و با چگونگی روند تکامل تبلیغات آشنا شوند، و البته چراغ راهی برای کارهای اینده خود داشته باشند.

برای ثبت‌نام در این رویداد بر روی "این لینک" کلیک کنید.