آخرین رویداد ها
مراسم افتتاحیه مدرسه فشن اینورس
مراسم افتتاحیه مدرسه فشن اینورس

پس از اطلاع‌رسانی اولیه در رابطه با تاسیس مدرسه فشن اینورس (INVERSE Fashion School)که از طریق شبکه‌های اجتماعی انجام شد، مدت زمانی صرف مهیا‌کردن امکانات و تجهیزات شد و سرانجام مراحل آماده‌سازی این مجموعه جدید به اتمام رسید. بدینوسیله از شما دعوت ...

جمعه
5
مرداد

18:00 الی 19:00

مدرسه فشن اینورس

رایگان


پس از اطلاع‌رسانی اولیه در رابطه با تاسیس مدرسه فشن اینورس (INVERSE Fashion School)که از طریق شبکه‌های اجتماعی انجام شد، مدت زمانی صرف مهیا‌کردن امکانات و تجهیزات شد و سرانجام مراحل آماده‌سازی این مجموعه جدید به اتمام رسید.

 

بدینوسیله از شما دعوت می‌کنیم تا در مراسم افتتاحیه مدرسه فشن اینورس که در هفته جاری برگزار خواهد شد، حضور پیدا کنید. با حضور در این رویداد، علاوه بر آشنایی‌ پیدا‌کردن با اهداف و چشم‌اندازهای مدرسه فشن اینورس، از برنامه‌های آموزشی آن نیز مطلع خواهید شد. در این رویداد شاهد حضور دوستان قدیمی و همیشگی اینورس و برخی از فعالان صنعت مد و پوشاک خواهیم بود.
 

افتتاحیه مدرسه فشن اینورس، در روز جمعه، در تاریخ 5 مرداد، ساعت 18، در محل مجموعه جدید به آدرس بلوار میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه‌نظری، خیابان نازآفرین، پلاک ۱۲، طبقه دوم برگزار خواهد شد.

 

حضور در این رویداد رایگان و برای عموم علاقمندان آزاد است. در این جلسه موسسین مدرسه فشن اینورس، تعدادی از مدرسین و تعدادی از مسئولین بخش تولید برای ارائه توضیحات حضور خواهند داشت.

با توجه به آنکه پیداکردن فضای پارک در محدوده نام برده زمان‌بر است، توصیه میکنیم که برنامه‌ریزی خود را با درنظر‌گرفتن این مورد انجام داده تا بتوانید به موقع، و در زمان شروع مراسم، در محل حضور پیدا کنید.

موقعیت مدرسه فشن اینورس بر روی نقشه