آخرین رویداد ها
ورکشاپ رویا‌پردازی
ورکشاپ رویا‌پردازی

در بخش ابتدایی این ورکشاپ آموزش رویا‌پردازی مورد بحث قرار گرفته و در رابطه با آن، چند بازی و چند اتود با هنرجویان انجام داده خواهد شد. در بخش دوم خلاقیت را بررسی کرده و بار دیگر توسط بازی و موارد این‌ چنینی، مدرس و شرکت‌کنندگان به تمرین ...

پنجشنبه
28
دی

13:30 الی 19:00

مدرسه اینورس

110000
تومان


در بخش ابتدایی این ورکشاپ آموزش رویا‌پردازی مورد بحث قرار گرفته و در رابطه با آن، چند بازی و چند اتود با هنرجویان انجام داده خواهد شد. در بخش دوم خلاقیت را بررسی کرده و بار دیگر توسط بازی و موارد این‌ چنینی، مدرس و شرکت‌کنندگان به تمرین خلاقیت می‌پردازند. در بخش سوم تمرین نویسندگی و ایده‌پردازی داشته و در بخش پایانی، به تاثیر خلاقیت و رویاپردازی در زندگی ‌روزمره نیز اشاراتی خواهد شد.

 

تیترهای کلی:

رویاپردازی/ خلاقیت / نویسندگی / طنزنویسی / رویاپردازی و زندگی روزمره / خلاقیت و زندگی روزمره / نویسندگی و زندگی روزمره تمامی افراد بدون پیش‌نیاز، بهره کافی از ورکشاپ را خواهند برد.


مخاطبین این ورکشاپ غالباً افرادی از مشاغل مربوط به هنر و خلاقیت هستند. حضور در این ورکشاپ به دانشجویان رشته‌های تجسمی و نمایشی بسیار توصیه می‌شود.

 

برای ثبت‌نام در این رویداد بر روی "این لینک" کلیک کنید.
گزارش برگزاری رویداد
ورکشاپ رویا‌پردازی
ورکشاپ رویا‌پردازی
ورکشاپ رویا‌پردازی
ورکشاپ رویا‌پردازی
ورکشاپ رویا‌پردازی
ورکشاپ رویا‌پردازی
ورکشاپ رویا‌پردازی

ورکشاپ "رویاپردازی" درقالب یک کارگاه تعاملی و همراه با فعالیت‌های عملی، با حضور کیومرث مرزبان، نویسنده و طنز‌پرداز  محبوب ایرانی، در محل مدرسه تخصصی هنر و دیزاین اینورس برگزار شد.

 

وی در این ورکشاپ تعریف خود از خلاقیت را استفاده درست و جسورانه از قابلیت‌های ذهن بیان کرد و سرچشمه رویا و خلاقیت را جسارت انسان‌ها معرفی نمود. وی افزود که اگر جسارت نباشد، نه خلاقیت امکان‌پذیر است و نه رویاپردازی. چیزی که مرا در انتهای این ورکشاپ خوشحال می‌کند، "انگیزه‌گرفتن" شرکت‌کنندگان است. موردی که از ابتدا هدف شکل‌گیری این ورکشاپ بوده است. تمرین رویاپردازی در کنار انگیزه، به انسان جسارت می‌دهد و ترکیب جسارت و رویاپردازی کمک می‌کند تا انسان راحت‌تر و سریع‌تر به اهداف خود برسد.

 

او در رابطه با ارتباط رویا‌پردازی و خلاقیت گفت: رویاپردازی به ما کمک می‌کند که ذهن‌ خود را بازتر کنیم و خلاقیت کمک می‌کند تا از ذهن بازمان بهتر و درست‌تر استفاده کنیم.

 

در بخش دیگری وی طنز را نگاهی اکستریم لانگ-شات به مسائل روزمره عنوان کرد و از طنز به عنوان تنها چیزی که در آن محدودیتی وجود ندارد یاد کرد.

 

کیومرث مرزبان هم‌اکنون درحال نگارش کتابی با عنوان "خواب خوب خوب" و نگارش نمایشنامه‌ای با نام "ته خیار" است. وی نویسنده کتاب‌های"عزیزجان"، "خام بودم، پخته شدم، بلکه پسندیده شدم" و "از تو همین یکدانه را داشتم" نیز است.