آخرین رویداد ها
ورکشاپ ساخت Mockup در Photoshop
ورکشاپ ساخت Mockup در Photoshop

در حال حاضر بیشتر افراد از Mockup های آماده استفاده می‌‌کنند و اکثرا با مشکلاتی از قبیل عدم تطابق سایز محصول اصلی با Mockup آماده اینترنتی یا نداشتن قابلیت‌‌های مورد نظر طراح و عدم هماهنگ با طرح مواجه می‌‌شوند، که باعث ارائه‌‌ی نامناسب به مشتری ...

14 بهمن الی
15 بهمن
97

12:00 الی 15:30

مدرسه اینورس

120000
تومان


مدت زمان ورکشاپ ۷ ساعت بوده و در ۲ روز برگزار می‌شود.

 

روز اول یک‌شنبه ۱۴‌ بهمن از ساعت ۱۲ تا ۱۶ 

روز دوم دو‌شنبه ۱۵‌ بهمن از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۵:۳۰ 

 

در حال حاضر بیشتر افراد از Mockup های آماده استفاده می‌‌کنند و اکثرا با مشکلاتی از قبیل عدم تطابق سایز محصول اصلی با Mockup آماده اینترنتی یا نداشتن قابلیت‌‌های مورد نظر طراح و عدم هماهنگ با طرح مواجه می‌‌شوند، که باعث ارائه‌‌ی نامناسب به مشتری می‌شود. از این رو مباحث این ورکشاپ به گونه‌‌ای در نظر گرفته‌ شده‌‌است که، علاقه‌مندان بعد از شرکت در آن بتوانند توانایی لازم برای ساخت تمامی این اقلام را کسب کنند.

 

تیترهای کلی مباحث ورکشاپ:

این ورکشاپ به مباحثی چون: آشنایی کامل با Mockup و آموختن کاربرد آن در دنیای گرافیک، آشنایی با آماده سازی محصول مورد نظر در قالب عکس یا Object سه بعدی، آموزش ساخت Mockup تخت(مجله یا کتاب)، آموزش ساخت ماک‌آپ به روی متریال‌های ناصاف( تی شرت)، ماک‌آپ بسته بندی، ماک‌آپ لوگو با متریال‌های متفاوت و متنوع، می‌پردازد.​

شرکت‌‌کنند‌‌گان بعد از گذراندن این دوره می توانند Mockup اختصاصی محصول و طرح دلخواه خود را انجام بدهند.​

 

مخاطبان ورکشاپ

این ورکشاپ برای طراحان‌گرافیک، طراحی‌صنعتی، فعالان حیطه‌ی تبلیغات، عکاسان تبلیغاتی و علاقه‌مندان به Mockup بسیار مفید و کاربردی است و به صورت تخصصی به آموزش Mockup می‌پردازد و بعد از این ورکشاپ افراد توانایی لازم برای ساخت Mockup دلخواه خود را دارند.

 

پیش‌نیاز ورکشاپ

آشنایی با نرم‌افزار فوتوشاپ به‌طور کاملی آشنایی با ابزار­ها، روش‌های جداسازی‌، لایه­‌ها و Mask می‌باشد.

 

کار عملی در ورکشاپ

تمام مباحث به صورت بخش‌بخش توضیحات داده‌شده و یک نمونه اجرا می‌شود که در هر بخش هنرجو اقدام به ساخت یک نمونه متفاوت نسبت به نمونه استاد خواهد کرد.

برای ثبت‌نام در این رویداد بر روی "این لینک" کلیک کنید.