معارفه جلسه معارفه رشته تصویرسازی مدرسه اینورس

معارفه جلسه معارفه رشته تصویرسازی مدرسه اینورس

بصورت معمول، با ارائه‌شدن هر رشته جدید در مدرسه اینورس، جلسه‌ای رایگان جهت آشنایی علاقمندان با رشته مورد نظر، برنامه‌ریزی و برقرار می‌گردد...

معارفه

توضیحات

در طی برگزاری این جلسه مدیریت مدرسه اینورس و منتور رشته به شرح برنامه درسی پرداخته و در انتهای برنامه به سوالات شرکت‌کنندگان پاسخ خواهند داد.

 

این جلسات، فرصتی سودمند برای علاقمندانی است که پیش از ثبت‌نام به اطلاعاتی کامل و جامع از رشته نیاز دارند. با حضور در این جلسه رایگان، پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت خواهید کرد.

 

 رویکرد این رشته در ترم‌های اولیه عمومی بوده و در ترم‌های پس از آن، هنرجویان بصورت تخصصی بر روی انواع سبک‌ها و گرایش‌های تصویرسازی کار خواهند کرد. یکی از دلایل اصلی شکل‌گیری این رشته در اینورس، فراتر رفتن از آموزش تکنیک و ورود به آموزش کانسپت در تصویر‌سازی می‌باشد.

 

در حال حاضر هنرجویان بسیاری، با وجود شرکت‌کردن در کلاس‌های نقاشی دیجیتال، ضعف ایده‌پردازی و روایتگری داشته و در تلاش برای بهتر‌شدن هستند. این رشته، علاوه بر داشتن مزیت آموزش تکنیک‌های متنوع، میانبری سریع برای دستیابی به دانش کاربردی تصویرسازی نیز خواهد بود.

 

آدرس محل برگزاری معارفه: بلوار میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه‌نظری، خیابان نازآفرین، پلاک ۱۲، طبقه دوم، مدرسه فشن اینورس

زمان برگزاری: پنجشنبه 9 اسفند ساعت 16

محل برگزاری جلسات رشته: مدرسه هنر و دیزاین اینورس

 

 

درصورتی که علاقمند به شرکت در جلسه معارفه رشته "تصویرسازی" هستید، فرم قرار گرفته در این صفحه را تکمیل کنید.

زمان برگزاری
نتیجه ای یافت نشد!
آدرس محل برگزاری
تهران, میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه نظری، کوچه نازآفرین، پلاک 12، مرکز خرید پویا، طبقه دوم