معارفه رشته «فیلمسازی انیمیشن دو بعدی»

معارفه رشته «فیلمسازی انیمیشن دو بعدی»

انیمیشن دو بعدی، قطعا یکی از غنی‌ترین هنرهای تجسمی است. در این میان افراد بسیاری به این حوزه علاقه دارند که معمولا به دو گروه «علاقه‌مندان» و «هنرمندان» تقسیم می‌شوند.

معارفه

توضیحات رویداد

انیمیشن دو بعدی، قطعا یکی از غنی‌ترین هنرهای تجسمی است. در این میان افراد بسیاری به این حوزه علاقه دارند که معمولا به دو گروه «علاقه‌مندان» و «هنرمندان» تقسیم می‌شوند.


بیشتر طرفداران و علاقمندان انیمیشن، سبک انیمیشن دو بعدی را جذاب‌تر و دوست داشتنی‌تر از انیمیشن‌های 3بعدی می‌دانند و معمولا با آن ارتباط بیشتری برقرار می‌کنند. از طرف دیگر انیمیشن 2بعدی، بطور ذاتی انسان را شیفته تصویر خود می‌کند. 

در این میان، بسیاری از افرادی که در راه آموزش انیمیشن قدم برمی‌دارند، نه تنها می‌خواهند انیماتور شوند، بلکه به دنبال قدم‌های بعدی و نزدیک شدن به قله بزرگ آن هستند؛ و این قله، مقوله "کارگردانی و ساخت انیمیشن" است. هرچند کارگردانی انیمیشن، امری بسیار پیچیده است اما هر فردی می‌بایست از نقطه‌ای شروع به فعالیت کند.


در طول این رشته، بیش از هرچیز به «نتیجه و خروجی دوره» آموزش توجه شده است که بواسطه آن، هنرجویان امکان تولید خروجی‌هایی هرچند کوچک ولی موثر در بدست‌آوردن موقعیت شغلی مناسب را داشته باشند. در حقیقت تلاش بر این است تا بتوانیم در اینورس، انیماتورهای مستقلی را پرورش دهیم که علاوه بر سطح کیفی بالای انیمیت، با تکیه بر دانش کسب شده از آموزش‌های رشته و با تکیه بر مطالعات و تمرینات شخصی خود، کارگردانی انیمیشن را آموخته و به فیلم‌سازی مستقل انیمیشن مسلط شوند.


در این رشته، مانند سایر رشته‌های اینورس، از بهترین مدرسینی که همواره در بازار کار مشغول به فعالیت حرفه‌ای هستند استفاده شده است؛ چرا که ما اعتقاد داریم با حضور این افراد در پروسه آموزش، هنرجویان تجربیات روز بازار کار را به دست می‌آورند.


جلسه معرفی رشته «فیلم‌سازی انیمیشن دوبعدی» مدرسه اینورس، در تاریخ پنج شنبه 14 شهریور ساعت 15 در محل مدرسه اینورس  برگزار خواهد شد. حضور در این جلسه رایگان و برای عموم علاقمندان آزاد است. در این جلسه با منتور رشته رشته انیمیشن از نزدیک آشنا شده و می توانید به جزییات و روند آموزشی این رشته آگاهی پیدا کنید.

زمان برگزاری
پنجشنبه 14 شهریور 98
15:00 - 16:00
برگزار شد
آدرس محل برگزاری
تهران, تهران, تجریش، چهارراه قدس، ابتدای خ نیاوران، کوچه نخست (روبروی شهرداری)، بن بست اول (سمت راست)، پ ۳۶