کارگاه ۲ روزه انیمیت مکانیک بدن از رفرنس تا فاینال

کارگاه ۲ روزه انیمیت مکانیک بدن از رفرنس تا فاینال

اگرچه از تولید و نمایش اولین انیمیشن‌ها بیش از 100 سال می‌گذرد، اما مدیوم امروزی انیمیشن، کاملاً مدیومی جدید و با کاربردی جدید است. در سال‌های اخیر انیمیشن ابزاری برای سرگرمی، پروپاگاندا، قصه‌گویی و برانگیختن احساسات است. مدرسه اینورس با در نظر گرفتن این نیاز بازار اقدام به طراحی و تدارک کارگاه 2روزه «انیمیت مکانیک بدن، از رفرنس تا فاینال» نموده است.

کارگاه

توضیحات رویداد

کارگاه 2روزه «انیمیت مکانیک بدن، از رفرنس تا فاینال» به صورت جامع بر انیمیت (Animate) تمرکز دارد. این کارگاه 2روزه، مهارت‌های متفاوتی از قبیل آناتومی، حرکت و ... را آموزش می‌دهد. در این کارگاه، هنرجویان با نحوه کارکرد انیمیت آشنا می‌شوند؛ بدین صورت که در حین ارائه توضیحات توسط ارائه‌دهنده، یک شات مکانیک بدن (حرکت ورزشی) توسط او انیمیت می‌شود. توضیحات و ارائه عملی به هنرجویان کمک می‌کند به خوبی شرایط و الزامات یک انیمیت خوب را درک کنند.

در این کارگاه بر انیمیت که یکی از مورد اهمیت‌ترین بخش‌های انجام و اجرای درست و مناسب کار است تمرکز می‌شود.

در این کارگاه 2روزه، ابتدا به آنالیز رفرنس پرداخته می‌شود. پس از آن از Blocking تا Polish انیمیت مورد نظر قرار می‌گیرد. در این کارگاه، موضوعاتی مثل آنالیز رفرنس، Block کردن شات، روان کردن شات‌های مکانیک بدن و قوی شدن بدن، حل کردن مشکلات Spline و Polish مورد نظر قرار می‌گیرد. 

شرکت‌کنندگان در این رویداد، نحوه آنالیز رفرنس، Block کردن شات، روان‌تر کردن شات‌های مکانیک بدن و قوی کردن فیزیک بدن، نحوه حل مشکلات Spline و نحوه Polish را آموخته و در آن کسب مهارت می‌کنند.

  • فعالان حیطه‌ انیمیشن
  • هنرجویان و دانشجویان رشته‌ انیمیشن
  • علاقه‌مندان به انیمیشن و انیمیت
  • آشنایی کلی با انیمیشن سه‌بعدی
  • آشنایی با یکی از نرم‌افزار‌های سه‌بعدی مثل Maya و Max

در این کارگاه شرکت‌کنندگان فعالیت عملی انجام نمی دهند و در گفت‌و‌گوهای کارگاه شرکت‌ می‌کنند.

زمان برگزاری
پنجشنبه 26 دی 98
14:30 - 19:00
برگزار شد
جمعه 27 دی 98
10:00 - 14:30
برگزار شد
آدرس محل برگزاری
تهران, تهران, تجریش، چهارراه قدس، ابتدای خ نیاوران، کوچه نخست (روبروی شهرداری)، بن بست اول (سمت راست)، پ ۳۶
ارائه دهندگان این رویداد
آرياسب فیض
آرياسب فیض
• مدرس دروس رشته انیمیشن / انیماتور

انتخاب جایگاه

قابل خرید انتخاب موقت شما در حال خرید توسط دیگران فروخته شده غیرقابل فروش

ظرفیت تکمیل!

ظرفیت خرید جایگاه پر شده است، جهت مطلع شدن از اضافه شدن ظرفیت جایگاه ها یا برگزاری مجدد این کارگاه، نام خود را با زدن بر روی کلید "رزرو کارگاه" در لیست رزرو قرار دهید.