کارگاه ۲ روزه راه‌سازی و ایده‌پردازی

کارگاه ۲ روزه راه‌سازی و ایده‌پردازی

بسیار شنیده‌ایم که کسب و کارها و افراد در کار خود موفق نبوده و شکست خورده‌اند. اما عمده دلیل این شکست‌ها تمرکز به پیش بردن ایده‎های اشتباه و حل کردن مشکلاتی است که وجود خارجی ندارند...

کارگاه

توضیحات رویداد

کارگاه 2روزه «ایده‌پردازی و راه‌سازی»

بسیار شنیده‌ایم که کسب و کارها و افراد در کار خود موفق نبوده و شکست خورده‌اند. اما عمده دلیل این شکست‌ها تمرکز به پیش بردن ایدههای اشتباه و حل کردن مشکلاتی است که وجود خارجی ندارند. همین موضوع است که اهمیت ایده‌پردازی و پردازش و پیشبرد ایده را برای سازمان‌ها و افراد بیش از پیش می‌کند. امروز سازمان‌ها به ایده‌پردازان خلاق و با تفکر باز نیاز دارند _افرادی که بتوانند سازمان را در مسیر درست قرار دهند_ و مطمئناً برای این موقعیت شغلی اعداد قابل توجهی نیز در نظر دارند. همین موضوع اهمیت تربیت نیروهای متخصص در این زمینه را دوچندان می‌کند. مدرسه اینورس با در نظر گرفتن این نیاز بازار کار و اهمیت پاسخ به آن، کارگاه «ایده‌پردازی و راه‌سازی» را طراحی کرده است.

کارگاه 2روزه «ایده‌پردازی و راه‌سازی» به صورت کاملاً جامع، به شناخت فضای مغز، پیچیدگی‌ها، نحوه کارکرد و فرآیندهای آن و تلاش برای افزایش تمرکز، تفکر، خلاقیت و خلق ایده می‌پردازد. شرکت‌کنندگان در این کارگاه در ایده‌پردازی و خلق راه مهارت کسب می‌کنند. در این کارگاه شرکت‌کنندگان می‌آموزند خلاقیت چیست، خلاق کیست، ایده چه چیزی است، Concept به چه می‌گویند و از همه مهم‌تر فرآیند ایده‌پردازی چگونه اتفاق می‌افتد. در این کارگاه راه‌های جدیدی بین نقاط، مفاهیم و داده‌های ذهنی ترسیم می‌شود (Mind Mapping) و ارتباطات و مسیرهای گوناگونی شکل می‌گیرد. در نتیجه افکار خلاقانه‌تر شده و دست‌یابی به ایده‌های نو آسان‌تر می‌شود.

در این کارگاه تمرکز، تفکر و توجه افراد بیش از پیش می‌شود و می‌توانند با ترسیم نقشه ذهنی، برای مسائل مختلف ایده‌پردازی کرده و راه‌حل‌های مناسبی خلق کنند.

در این کارگاه، هر شرکت‌کننده یک ایده‌پرداز است. تسهیل‌گر در این کارگاه با جهت‌دهی بحث‌ها و طرح پرسش‌های هدفمند می‌کوشد تا ذهن افراد به سمت ایده‌های درست برود.

  • با فرآیند تفکر و ایده‌پردازی آشنایی پیدا می‌کنید
  • ساختار و ابزارھای ایده‌پردازی را می‌شناسید
  • به توانایی‌های خود پی‌ برده و تعامل و ارتباط بهتری با دیگران پیدا می‌کنید
  • می‌توانید پایه‌های متفاوت فکر کردن را بدست‌ آورید 
  • فعالان حیطه‌ تبلیغات
  • فعالان حیطه هنر‌های دیجیتال
  • تمامی مشاغل
  • هر فردی که می‌خواهد بازتر فکر کند و بهتر کار کند

این کارگاه پیش‌نیازی نداشته و برای تمامی افراد علاقه‌مند مناسب است. کافی است تنها ذوق و علاقه و ذهن باز برای ایجاد تغییرات داشته باشند.


تمامی مراحل کارگاه به صورت عملی آموزش داده می‌شود.

زمان برگزاری
پنجشنبه 19 دی 98
14:30 - 19:00
برگزار شد
جمعه 20 دی 98
10:00 - 14:30
برگزار شد
آدرس محل برگزاری
تهران, تهران, تجریش، چهارراه قدس، ابتدای خ نیاوران، کوچه نخست (روبروی شهرداری)، بن بست اول (سمت راست)، پ ۳۶
ارائه دهندگان این رویداد
محمد معتمدی
محمد معتمدی
مدیر ایده‌پردازی، مدیر خلاقیت و کپی‌رایتر
مشاهده رزومه

انتخاب جایگاه

قابل خرید انتخاب موقت شما در حال خرید توسط دیگران فروخته شده غیرقابل فروش

ظرفیت تکمیل!

ظرفیت خرید جایگاه پر شده است، جهت مطلع شدن از اضافه شدن ظرفیت جایگاه ها یا برگزاری مجدد این کارگاه، نام خود را با زدن بر روی کلید "رزرو کارگاه" در لیست رزرو قرار دهید.