معارفه دوره «Fashion Marketing»

معارفه دوره «Fashion Marketing»

«لباسی که خریده نشود یا کسی آن را نپوشد، فشن به حساب نمی‌آید.» این نقل‌قول Armani است. یعنی شما اگر نتوانید لباستان را بفروشید، هرچه‌قدر هم که طراح خوش‌ذوقی باشید، کارتان فایده‌ای نداشته است. این جایی است که دانش بازاریابی در صنعت فشن، نقش بازی می‌کند. جایی که بین لباسی در گوشه یک قفسه و لباسی در تن مصرف‌کنندگان، تمایز ایجاد می‌شود.

معارفه

توضیحات

«لباسی که خریده نشود یا کسی آن را نپوشد، فشن به حساب نمی‌آید.» این نقل‌قول Armani است. یعنی شما اگر نتوانید لباستان را بفروشید، هرچه‌قدر هم که طراح خوش‌ذوقی باشید، کارتان فایده‌ای نداشته است. این جایی است که دانش بازاریابی در صنعت فشن، نقش بازی می‌کند. جایی که بین لباسی در گوشه یک قفسه و لباسی در تن مصرف‌کنندگان، تمایز ایجاد می‌شود.


اهمیت پرداختن به این دانش در ایران دوچندان است. طراحان مطرح و برندهای نوپای بسیاری هستند که به‌خاطر آشنا نبودن با کانال‌های درست ارائه و شناخت ناکافی از نیاز بازار، ارتباطی قوی با مصرف‌کنندگان ندارند. این فضا با وجود کاستی‌هایش، فرصتی بکر است برای کسانی که علاقه‌مند به فعالیت در این حیطه هستند.


مدرسه فشن اینورس با توجه به اهمیت این دانش و فضای موجود در ایران، اقدام به برگزاری دوره Fashion Marketing کرده است. هنرجویان با شرکت در این دوره به درک صحیحی از نیاز بازار می‌رسند و در شناخت و آنالیز بازار هدف مهارت کسب می‌کنند. آنها یاد می‌گیرند که محصول مناسب برای هر بازار از نظر طرح، استراتژی قیمت و کانال ارائه، چیست. همچنین می‌توانند شانس موفقیتشان را برای شروع یک کسب‌وکار جدید افزایش دهند یا موقعیت کسب‌وکار فعلی‌شان را در بازار محکم کنند.


مدرس این دوره شیما اسماعیلی است. او دانش‌آموخته رشته مدیریت فشن از دانشگاه Sapienza رم است و سال‌ها با برندهایی همچون Red Valentino، Speedo، Pronovias، Fabi و Derimod همکاری داشته است.


مخاطبان این دوره دانشجویان و دانش‌آموختگان بازاریابی و رشته‌های هنری مرتبط (مثل طراحی پارچه و لباس، طراحی صنعتی، نساجی و ...) و همچنین صاحبان مشاغل و تولیدکنندگان فعال در زمینه مد هستند.


شما با شرکت در این معارفه از زبان مدرس دوره، با مباحثی که در دوره مطرح خواهد شد، آشنا می‌شوید. شرکت در این رویداد برای تمام علاقه‌مندان آزاد و رایگان است. در صورتی که مایل به شرکت در معارفه دوره «Fashion Marketing» هستید، لطفا بر روی گزینه مربوطه در قسمت بالا کلیک کنید.

زمان برگزاری
پنجشنبه 23 خرداد 98
16:00 - 17:00
برگزار شد
آدرس محل برگزاری
تهران, میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه نظری، کوچه نازآفرین، پلاک 12، مرکز خرید پویا، طبقه دوم
ارائه دهندگان این رویداد
شیما اسماعیلى

شیما اسماعیلى