انیمیت 3 بعدی
انیمیت 3 بعدی

انیمیشن یکی از جذاب ترین و کاملترین هنرهای روز دنیاست که علاقمندان بسیاری دارد. البته اجرای یک انیمیشن حرفه ای نیاز به مهارت های بسیار و تجربیات بالایی نیز دارد. مدرسه اینورس همیشه بر این تلاش بوده است تا بتواند با تربیت افراد حرفه ای و همچنین ایجاد ارتباط بین افراد و بازار کار، به بالا بردن کیفیت کاری در این صنعت کمک کند.

 

آموزش حرفه ای می تواند باعث بالا رفتن کیفیت انیمشن در ایران شده و انتظار افراد را از این صنعت بالا ببرد که در نهایت موجب رشد سریعتر این صنعت می شود و همچنین افراد می توانند از تفکر "ساختن انیمیشن صرفا برای” ART" به “ساختن انیمیشن برای صنعت" فکر کنند و می توانند آینده بهتر و حرفه ای تری برای خود و برای جامعه هنر دیجیتال رقم بزنند.انیمشن 3 بعدی، چه در فیلم های انمیشن، چه در بازی های رایانه ای و چه در تبلیغات، طرفداران و بازار کاری ویژه خود را داراست.
افراد برای شرکت در این رشته آموزشی، نیاز به پیشینه کاری حرفه ای ندارند، ولی افرادی که قبلا کار کرده اند، با ارائه نمونه کارهای خود می توانند برخی از درس ها را نگذرانند.

برای آشنایی صحیح و دقیق این رشته، از شما دعوت می کنیم تا در جلسه معارفه شرکت نمایید. این رشته توسط مدیر مدرسه اینورس و برخی ازمدرسین این رشته معرفی خواهد شد.