ثبت نام

هفته هنرهای دیجیتال مدرسه اینورس

دومین برنامه "هفته هنرهای دیجیتال اینورس" از روز شنبه، 22 اردیبهشت‌ماه سال 97 آغاز خواهد شد. در این رویداد بیش از 25 برنامه ارائه شده که از نظر ماهیت برگزاری در سه دسته‌بندی Lecture، Artist Talk و Performance قرار می‌گیرند. پرداخت هزینه برنامه‌ها بر اساس روز و یا روزهای مورد نظر علاقمندان انجام می‌شود و با خرید هم زمان چند روز، تخفیف دریافت خواهید کرد. موضوعات هر روز به ترتیب برگزاری به شرح زیر است:

روز شنبه، 22 اردیبهشت، موضوع "Graphic Design & Advertisement" | روز یکشنبه، 23 اردیبهشت، موضوع "Motion" | روز دوشنبه، 24 اردیبهشت، موضوع "VFX & New Media" | روز سه‌شنبه، 25 اردیبهشت، موضوع "Sound & Interactive" | روز چهارشنبه، 26 اردیبهشت، موضوع "Illustration" | روز پنجشنبه، 27 اردیبهشت، موضوع "Animation" و نهایتا در روز جمعه، 28 اردیبهشت، موضوع"Game" خواهند بود.

در هر روز این هفته حداقل سه برنامه برگزار می‌شود و همچنین در طی هفته از طریق ویدئو کنفرانس، میهمانانی از شرکت‌های ILM، MPC و Disney خواهیم داشت.

شرکت در تمامی برنامه‌ها، برای عموم علاقمندان آزاد بوده و محدودیتی در ثبت‌نام افراد وجود ندارد.

موضوعات انتخاب‌شده برای هر روز با یکدیگر مرتبط بوده ولی پیش‌نیاز یکدیگر نیستند؛ از همین رو، شرکت‌کنندگانی که موفق به حضور در یک یا چند برنامه روز انتخابی خود نمی‌شوند، برای حضور در برنامه‌های دیگر آن روز دچار مشکل نخواهند شد. با این‌حال اکیداً پیشنهاد می‌کنیم که برای بهره‌وری بیشتر، پس از ثبت‌نام، در تمامی برنامه‌های روز یا روزهای مورد نظر خود شرکت کنید.

استفاده از محتوای آموزشی این رویداد تنها بصورت حضوری بوده و هیچیک از برنامه‌ها در آینده بصورت آنلاین یا پکیج ارائه نخواهند شد.

موضوعات، عناوین برنامه‌ها و نام ارائه‌دهندگان در نگاه کلی به شرح زیر است:


Graphic Design & Advertisement

ظرفیت تکمیل شد!

شنبه / 22 اردیبهشت 1397

13:00
15:00
طراحی لوگو تایپ های تجاری
رضا بختیاری فرد

در این برنامه لوگوتایپ‌های تجاری فارسی و انگلیسی از نظر ساختار و شیوه‌ی طراحی مورد بحث قرار گرفته و در رابطه با موارد ذکر شده معیارهایی برای تشخیص و طراحی یک لوگوتایپ استاندارد و مناسب ارائه می‌گردد و درباره‌ بریف و تاثیر آن توضیحاتی داده می‌شود.

15:30
16:30
UI/UX
علی بهمنی

در این برنامه تلاش بر آن است که بصورت مختصر در مورد اهمیت طراحی تجربه کاربری و مفاهیم مرتبط با آن، تفاوت UX و UI، متریال دیزاین گوگل، طراحی Responsive و … صحبت کنیم.

Graphic Design & Advertisement

ظرفیت تکمیل شد!

شنبه / 22 اردیبهشت 1397

17:00
18:30
حرفه ای گری در خلاقیت و دیزاین
سینا فرهمند

در ابتدای این برنامه مفهوم حرفه‌ای‌گری، استانداردها و دیسیپلین‌های شخصی، حرفه‌ای و سازمانی شرح داده می‌شود و در ادامه، راهکارهایی برای به کارگیری خلاقیت و انجام فرآیند دیزاین در چارچوب حرفه‌ای ارائه خواهد شد. پس از این ورکشاپ افراد می‌توانند قابلیت‌های خود را برای ارائه حرفه‌ای و فروش راهکارهای خلاق به سازمان‌ها و کسب‌و‌کارها را افزایش داده و تصویر حرفه‌ای‌تری از خود در فضای کسب‌و‌کار ایجاد نمایند.

19:00
20:00
art direction در فیلم های تبلیغاتی
ماکان مهر پویا

هنر قصه‌گویی در فیلم‌های تبلیغاتی چه برای تلویزیون باشد یا شبکه‌های اجتماعی و سایر رسانه‌ها، به چیزی بیش از کارگردان، طراح صحنه و لباس و مدیر فیلمبرداری توانمند نیاز دارد. ورود یک مدیر هنری به پروژه می‌تواند چهره‌ متمایزی از فیلم بسازد، حال‌ و هوای فیلم را منطبق بر استراتژی کند و به درک و اعتبار قصه‌ای که قرار است در چند ثانیه‌ی محدود روایت شود، یاری رساند. در این برنامه به معرفی وظایف یک Art Director در این جایگاه می‌پردازیم.

Graphic Design & Advertisement

ظرفیت تکمیل شد!

شنبه / 22 اردیبهشت 1397

20:30
21:30
Character Artist at ILMxLAB
محمد مدرس

(به صورت ویدئوکنفرانس برگزار خواهد شد)

Motion Design

ظرفیت تکمیل شد!

یکشنبه / 23 اردیبهشت 1397

12:00
14:00
از شناسایی دقیق سوژه تا خلاقیت در اجرا
مجید یوسف زاده

در بخش ابتدایی این برنامه درک صحیح از موضوع یا سفارش، شناخت ابعاد مرتبط با موضوع و ایده‌پردازی، اجرا و ... مورد بحث قرار گرفته و در رابطه با موارد ذکر شده نمونه‌هایی نمایش داده خواهد شد. بهتر است افراد با نرم‌افزارهایی مانند Photoshop، After Effects و تدوین آشنایی داشته باشند.

14:30
17:00
Puppet Stop motion
مهدی خرمیان

در بخش ابتدایی ورکشاپ مراحل ساخت استاپ‌موشن، انواع عروسک و نرم افزار دراگون فریم مورد بحث و آموزش قرار می‌گیرد. پس از آن در رابطه با مراحل ساخت انیمیشن سوزنبان پرسش و پاسخی صورت گرفته و مراحل ساخت آن بررسی خواهد شد.

Motion Design

ظرفیت تکمیل شد!

یکشنبه / 23 اردیبهشت 1397

17:30
18:30
Technical Artist
احسان پاریزی

(به صورت ویدئوکنفرانس برگزار خواهد شد)

18:30
19:30
Made in Instagram
یاسر بختیار

این برنامه در رابطه با اکتشافات روزانه افراد در فضای مجازی، تاثیر‌گرفتن از آن و تاثیر‌گذاری در آن را مورد بحث قرار می‌دهد. در این برنامه وارد‌کردن احساسات و داستان‌های گوناگون به تصویر، با استفاده از ابزارهای ابتدایی اینستاگرام مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

Motion Design

ظرفیت تکمیل شد!

یکشنبه / 23 اردیبهشت 1397

20:00
21:00
ورکشاپ ریگ کردن صورت کاراکتر دو بعدی
امیر پروا

در این برنامه کاراکتر دوبعدی در فتوشاپ یا ایلاستریتور برای ریگ‌کردن آماده‌سازی شده و سپس ریگ‌کردن صورت کاراکتر در After Effects آغاز خواهد شد. در انتهای برنامه با کاراکتر ریگ‌شده یک انیمیشن کوتاه ایجاد خواهد شد. بهتر است افراد با مباحث پایه نرم‌افزار After Effects آشنایی داشته باشند.

VFX & New Media

ظرفیت تکمیل شد!

دوشنبه / 24 اردیبهشت 1397

13:30
16:30
Multipass Rendering, Compositing with Arnold & Nuke
عمید رجبی

این برنامه برای علاقمندان به Rendering و Compositing طراحی شده است. اغلب افراد درک درستی از رندرر‌ها نداشته و تفاوت میان آن‌ها را نمی‌دانند. همچنین بصورت معمول پس از رندر نیاز است که برای رسیدن به نتیجه واقعی و مورد نظر، بسیاری از شبیه‌سازی‌ها، افکت‌ها و اصلاح رنگ‌ها در نرم افزار‌های Compositing اتفاق بیوفتند. در این برنامه با استفاده از Arnold و Nuke ، موارد فوق را بررسی می‌نماییم.

17:00
18:00
جلوه های ویژه تبلیغاتی در MPC
مازیار شریفیان

(به صورت ویدئوکنفرانس برگزار خواهد شد)

VFX & New Media

ظرفیت تکمیل شد!

دوشنبه / 24 اردیبهشت 1397

18:30
19:30
Digital storytelling
نیما دهقانی

در بخش ابتدایی این برنامه در رابطه با Digital Art، Digital Storytelling و تئاتر محیطی صحبت شده و در بخش دوم تعدادی از آثار یکی از هنرمندان فعال در حوزه داستان‌گویی دیجیتال نمایش داده خواهد شد. همچنین چرایی و تکنیک اجرایی آن‌ها نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد. در بخش پایانی به مدت 30 دقیقه زمان پرسش و پاسخ در نظر گرفته شده است. علاقمندان به هنر، فیلم، نمایش، نویسندگی، برنامه‌نویسی کامپیوتر، جامعه‌شناسی و مطالعات فرهنگی مخاطبین اصلی این برنامه هستند.

Sound & Interactive

ظرفیت تکمیل شد!

سه شنبه / 25 اردیبهشت 1397

14:00
15:00
طراحی تعامل محیط چندمنظوره
علی پناهی (ali phi)

در اين برنامه شرکت‌کنندگان با مفاهيم طراحى تعاملى در محيط و پردازش خلاق ايده در استفاده از ابزار ديجيتال در خلق فضاهاى چندمنظوره آشنا شده و مفاهيم اوليه پردازش در لحظه صدا و تصوير را فرا می‌گیرند. همچنین در بخش دیگری تجربيات موفق در اين زمينه مرور خواهد شد.

15:30
16:30
موسیقی و طراحی صدا در فیلم و انیمیشن
هوتن پورزکی

(به صورت ویدئوکنفرانس برگزار خواهد شد)در این برنامه بصورت کلی سعی خواهد شد که بر اساس تجربه‌های شخصی ارائه‌دهنده، ارتباط موسیقی و طراحی صدا برای فیلم و انیمیشن مورد بررسی قرار گیرد. همچنین نکات مهم حرفه‌ای، برای درک، دریافت درست و سریع نظر کارگردان یا تهیه‌کننده، به اشتراک گذاشته می‌شود. هدف این برنامه به اشتراک‌گذاشتن برخی از تجربیات حرفه‌ای برای رسیدن به نتیجه بهتر در ساخت موسیقی و طراحی صدا است.

Sound & Interactive

ظرفیت تکمیل شد!

سه شنبه / 25 اردیبهشت 1397

17:00
18:00
گفتگو با مجید اسماعیلی
مجید اسماعیلی

(به صورت ویدئو کنفرانس برگزار خواهد شد.)

18:00
21:00
طراحی صدا و تصویر با touch designer و Ableton live
سینا شعاعی و آرمان مقدم

در بخش اول این برنامه به صورت ابتدایی نرم افزارها و کاربرد‌شان در شرایط‌ مختلف کاری، بصورت جداگانه بررسی می‌شوند. پس از آن نرم‌افزار Ableton Live برای طراحی و اجرای همزمان صدا و بخش دیگری از برنامه با استفاده از نرم‌افزار میانی Max for Live اطلاعات تولید‌شده در لحظه صدا به نرم‌افزار Touch Designer انتقال داده می‌شود. در بخش دوم نرم‌افزارTouch Designer بصورت اجمالی بررسی شده و مدل طراحی‌برنامه کارکرد‌های مختلف بررسی می‌شود. بخش پایانی برنامه نیز به پرداخت کامل اثر تولید‌شده در طول کارگاه اختصاص خواهد یافت.

Illustration

ظرفیت تکمیل شد!

چهارشنبه / 26 اردیبهشت 1397

13:00
14:00
تصويرسازی آموختنی نيست؟
کیوان عسگری

در برخي از موارد آموزش‌های تصویرسازی هنرجویان را از رسيدن و درك فضای شخصی خود دور و به فضای تقلید از اساتید می‌کشاند، در حالي كه شناخت جامع و حقيقي نسبت به خود و تصوير سازي مي تواند در مسير پيشرفت راهگشا باشد . در این برنامه سعی بر ارائه راهکاری در جهت برطرف‌کردن این مشکل داریم. در بخش دیگری از این برنامه چیستی تصویرسازی و پیام آن بررسی خواهد شد.

14:30
15:30
حرفه ی خود را بهتر بشناسیم
مهناز سلیمان نژاد

در این برنامه به گپ و گفتی دوستانه حول محور طراحی‌فضا در انیمیشن، از سفارش اولیه تا اجرای نهایی، می‌پردازیم. تمرکز بر آشنایی با فضای حرفه‌ایی کار، نحوه ی ارتباط با کارگردان و تیم هنری، میزان انتظارات و اختیارات هنرمند و تیم مربوطه در مواجهه با مسئولیت محول‌شده و در نهایت ارائه ی اثری بی نقص، از موضوعات مورد بحث این برنامه خواهد بود‌. شرکت‌کنندگان ضمن آشنایی با قوانین فضای حرفه‌ای کار و بهره‌بردن از تجربیات و دانش کاری ارائه‌دهنده، خود را برای ورود به فضای کاری آماده می‌کنند.

Illustration

ظرفیت تکمیل شد!

چهارشنبه / 26 اردیبهشت 1397

16:00
17:00
روانشناسی برای هنر
مصطفی دریادار

در بخش ابتدایی این برنامه مقدمه‌ای بر مبحث روانشناسی خلاقیت در علم روانشناسی مورد بحث قرار گرفته و چارچوب‌هایی که خلاقیت در آن تعریف شده و نمود پیدا میکند مطرح می‌شود. سپس با ارائه شواهدی از علوم اعصاب، علوم شناختی و روانشناسی نوین به راه‌های دسترس‌پذیری نوآوری و خلاقیت پرداخته می‌شود. در قسمت دوم مبحث ذهن‌آگاهی و شواهد کاربردی آن مطرح خواهد شد و با بررسی مختصر زندگی هنرمند بزرگ معاصر (دیوید لینچ) مسیرهای دست‌یافتنی رسیدن به هنر متعالی و خلاقانه مورد بحث قرار می‌گیرد. در قسمت سوم و پایانی به پرسش‌های مخاطبین پاسخ داده خواهد شد.

17:30
20:30
I paint pro with iPad
علی کیانی امین

در بخش ابتدایی این برنامه، اپلیکیشن‌های کاربردی و مناسب تصویرسازی مبتنی برiOS معرفی خواهند شد. پس از آن ارائه‌دهنده ورکشاپ در مدت زمان قابل توجهی به اجرای اثر در iPad Pro مشغول می‌شود. هدف از برگزاری این برنامه آشناسازی شرکت‌کنندگان با پتانسیل‌های نهفته و بالای این دیوایس برای تصویرسازی است. علاقمندان به انیمیشن، تصویرسازی، کانسپت‌آرت و طراحی‌گرافیک مخاطبین اصلی این برنامه هستند.

Animation

ظرفیت تکمیل شد!

پنجشنبه / 27 اردیبهشت 1397

08:30
09:30
گفتگو با مهرداد ایسوندی
مهرداد ایسوندی

(به صورت ویدئو کنفرانس برگزار خواهد شد.)

9:30
11:30
دکوپاژ و storyboard
مانی وطن دوست

در این برنامه علل نیاز به Storyboard، چالش‌ها و عیوبی که معمولا در دکوپاژها دیده می‌شوند مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرند. بهتر است شرکت‌کنندگان این برنامه با طراحی اصول فضای فیلم و انیمیشن آشنایی داشته باشند.

Animation

ظرفیت تکمیل شد!

پنجشنبه / 27 اردیبهشت 1397

12:00
13:00
هنر قصه گویی تصویری در سینما و انیمیشن
بابک نکویی

در این برنامه در رابطه با Visual Storytelling، دکوپاژ و مبانی سینما صحبت خواهد شد و پس از آن، در بخش دیگری، ویدئوهایی با هدف معرفی تکنیک به نمایش گذاشته می‌شود.

13:30
15:30
از ايده و انيميشن تا Video Mapping
پیام قربانی

هدف از برگزاری این برنامه، آشنا‌شدن شرکت‌کنندگان با دنيای جديدی از تصويرسازی و انيميشن همراه با متريال‌های مدرن و جديد مانند ویدئومپینگ و واقعیت مجازی است كه رويكردی متفاوت و پيشرو دارد. موارد زیر در این برنامه بررسی خواهند شد: چگونه بی‌پروا ایده‌پردازی کنیم | چگونه ایده را اجرا کنیم | چگونه پروژه‌های خود را عملی کنیم

Animation

ظرفیت تکمیل شد!

پنجشنبه / 27 اردیبهشت 1397

16:00
17:00
Personal banding و هیاهو
شهرزاد اسفرجانی

17:30
18:30
آشنایی با تکنیک های انیمیشن زیر دوربین
مریم کشکولی نیا

در بخش ابتدایی این برنامه تکنیک‌های گوناگون و تاریخچه‌آنها مورد بررسی قرار گرفته و پس از آن تصاویر و فیلم‌هایی از پشت‌صحنه این تکنیک نمایش داده می‌شود. در بخشی دیگر ابزارهای مورد نیاز افراد معرفی شده و تکنیک شن بصورت عملی اجرا خواهد شد. در انتهای برنامه شرکت‌کنندگان امکان تجربه عملی این تکنیک را خواهند داشت.

Animation

ظرفیت تکمیل شد!

پنجشنبه / 27 اردیبهشت 1397

19:00
20:00
موزیک ویدئو
امین حق شناس

در ابتدای این برنامه تعریفی از موزیک ویدئو ارائه شده و در مورد وظایف آن صحبت خواهد شد. سپس در مورد نحوه صحیح گوش‌دادن به موزیک و یادداشت‌برداری تصویری، ارائه‌دهنده برنامه تجربیات خود را منتقل خواهد کرد. در مورد تاثیر منفی و مثبتی که داستان‌گویی می‌تواند در تصور شنونده موزیک داشته باشد و همینطور اهمیت توجه به شخصیت هنرمند سفارش‌دهنده موزیک صحبت خواهد شد. پس از آن، در مورد نحوه ورود به بازار کار و مسائلی که میبایست رعایت شود توضیحاتی ارائه می‌شود و در انتها انواع موزیک ویدئوی انیمیشن و قابلیت‌هایش معرفی می‌شود. در اواسط برنامه پخش موزیک‌ویدئو داشته و در انتها دقایقی به پرسش و پاسخ اختصاص خواهد یافت.

Game

ظرفیت تکمیل شد!

جمعه / 28 اردیبهشت 1397

10:00
12:00
چالش‌ها‌ی ساخت انیمیشن ۲ بعدی و پیکسل‌ آرت در بازی‌های ویدئویی
آروین گروسی و اسفندیار حاجی اسد

در این برنامه شرکتکنندگان با مباحث طراحی، انیمیشن دو‌بعدی و پیکسلی در بازیهای ویدئویی، ژرف‌نمایی در Pixel Art، طراحی کاراکتر و چالش‌های آن، نقش لوپ در انیمیشن، Storyboarding و Thumbnail آشنا می‌شوند.

12:30
13:30
ساخت مراحل Procedural و چالش‌های آن
رضا هوشنگی

در این برنامه نیازمندی‌های مراحل بازی‌های داستان محور، جداسازی کامپوننتهای ساخت مرحله، ارتباط کامپوننتها با یکدیگر و مرز میان پارامترهای ثابت و قابل تغییر در ساخت مرحله مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

Game

ظرفیت تکمیل شد!

جمعه / 28 اردیبهشت 1397

14:00
15:00
تحلیل و بررسی ژ‌انر‌های اصلی بازی‌های ویدئویی
جاوید نجیب‌زاده

در این برنامه با ژانر‌های اصلی بازی‌های ویدیویی آشنا شده و تفاوت‌های آن‌ها از دیدگاه تخصصی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. عناصر اصلی هر ژانر معرفی شده و نیازهای اساسی و چالش‌های هریک در طراحی بازی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

15:30
16:30
طراحی صدا و ساخت موسیقی و چالش‌های آن در بازی‌های ویدئویی
حمیدرضا انصاری

در ابتدا سعی بر آن است که به این سوال که موسیقی و صدا تا چه حد می‌تواند تاثیر‌گذار باشند پاسخ داده شود. پس از آن به رابطه کارگردان و آهنگساز یا صداگذار اشاره خواهد شد و روند کلی تولید موسیقی، صدا و همچنین استفاده از تکنولوژی‌های مربوط به گیم بررسی می‌شود. در انتهای برنامه دو نمونه از تجربیات ارائه‌دهنده در پروژه‌های Children of Morta و Santorini مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

Game

ظرفیت تکمیل شد!

جمعه / 28 اردیبهشت 1397

17:00
18:00
طراحی جهان و روایت در بازی‌های ویدئویی
حمیدرضا سعیدی

در این برنامه نقش طراح روایت در بازیهای ویدئویی مشخص شده و توضیحاتی درباره چگونگی ساخت جهان‌بازی و الگوهای خلق جهان داده خواهد شد. پس از آن درباره انواع پیرنگهای متعارف و غیر متعارف در جهانهای خیالی صحبت شده و از خلال این بحث به الگوهای طراحی شخصیت و همینطور کوئستهای مرسوم پرداخته خواهد شد.

18:30
19:30
سینماتوگرافی در بازی‌های ویدئویی
نریمان قاسمی

در این برنامه تاریخچه مختصر سینماتوگرافی، استفاده از عناصر تصویر در راستای تاثیر‌گذاری و غرقه‌سازی بیشتر در بازی‌ها و چالش‌های سینماتوگرافی در بازی‌های دوبعدی بررسی می‌شود.

جهت ثبت نام در هفته هنرهای دیجیتال، اطلاعات زیر را پر کنید. توجه داشته باشید با شرکت در روزهای بیشتر، به شما تخفیف تعلق خواهد گرفت.

روز های حضور خود را انتخاب کنید:

نام
نام خانوادگی
کدملی
شماره همراه
ایمیل

گزارش پرداخت:

تعداد روزهای انتخابی: 0 روز
مجموع هزینه روزها: 0 تومان
تخفیف کل: 0 تومان
مبلغ نهایی: 0 تومان