طرح صندوق وام دانشجویی


از روزی که مدرسه اینورس تاسیس شد، خواستیم تا روند‌کاری و رفتاری‌مان مانند آنچه که "عرف" شناخته می‌شود، نباشد؛ به همین دلیل بود که نام "اینورس" یعنی معکوس را انتخاب کردیم. در طی سالهای فعالیت این مجموعه، حمایت‌های گوناگونی از افراد علاقه‌مند به هنرهای دیجیتال (هنرجو، مدرس، انجمن‌ها، علاقه‌مندان و...) انجام شده است که یکی از آنها حمایت مالی بوده که بواسطه آن تا‌کنون مبلغی معادل 80 میلیون تومان کمک هزینه ثبت‌نام به دانشجویان مستعد و کم‌درآمد اختصاص داده است. این کمک مالی حتی بعضاً به شرکت‌دادن رایگان دانشجوی با استعداد در دوره منجر شده است.


اکنون با گذشت هشت سال و با همکاری و همیاری مدرسین آموزشگاه، این برنامه به یک طرح رسمی و گروهی تبدیل شده که در بهار سال آینده به عنوان یکی از جدیدترین خدمات مدرسه اینورس به مرحله اجرا درخواهد آمد. در‌این‌میان هیچ فرد یا افرادی را نزدیک‌تر از مدرسین و همراهان اینورس ندیدیم و هم‌اکنون پس از کسب تجربیات بسیار، تصمیم گرفتیم تا با تاسیس "صندوق قرض‌الحسنه دانشجویی" این برنامه را در سال آینده اجرایی کنیم. پر واضح است که این همیاری ارزشمند گروهی در ماه‌ها و سال‌های آتی با پیوستن حامیان بیشتر به این جریان، زیباتر و با پشتیبانی‌ِ افراد بیشتری انجام می شود.


هم‌اکنون کارهای اداری این صندوق در حال انجام است و به زودی (از ابتدای سال 96) چگونگی استفاده و شرایط آن اعلام‌خواهد شد. پرداخت این وام از وام‌های دانشجویی دانشگاه‌ها بسیار سریعتر خواهد بود. این کار نیک، یک قدم دیگر برای حمایت از همه استعدادهایی است که به دلایل مالی از کلاس‌ها دور مانده‌اند و شروع این حرکت، می‌تواند قدمی بزرگ برای اینورس و مدرسین نیک‌اندیش آن تلقی شود.


این خبر را به دوستان و آشنایان علاقمند خود که ممکن است شرایط مالی شرکت در دوره‌های اینورس را نداشته باشند اطلاع دهید.


همچنین اگر علاقه‌مند به هنر هستید و یا به دنبال راهی برای کمک به افراد جهت آموزش دیدن هستید، با مدرسه اینورس (خانم علیرضایی) تماس بگیرید تا شما هم در حمایت از صندوق قرض‌الحسنه اینورس، مشارکت داشته باشید و اگر در خارج از ایران زندگی می‌کنید و تمایل به شرکت در این برنامه را دارید، یک ایمیل به loan@inverseschool.com ارسال کنید تا با شما تماس گرفته شود.

مدرسینی که تا کنون از این کار نیک حمایت کرده اند:

هادی

عرب نرمی

پرنیا

پاوپر

امیرحسام

میرصادقی

امیرحسین

کریم زاده فرد

محمد حسین

شبانی

سینا

شعاعی

علیرضا

اردوبادی