آخرین اخبار
دموریل سال 2017 مدرسه اینورس
دموریل سال 2017 مدرسه اینورس
یکشنبه 12 آذر 96

به رسم حرفه‌ای دنیای هنرهای دیجیتال، مدرسه اینورس قصد دارد که Demo Reel یی از آثار دانشجویان خود منتشر کند. این Demo Reel پس از تولید در رسانه‌های بسیاری منتشر شده و به بهترین شکل دیده خواهد شد. انتشار چنین محتوایی، فرصت بسیار ارزشمندی برای نمایش هرچه بهتر استعداد و توانایی‌های دانشجویان فعال و کوشای مدرسه اینورس خواهد بود.

 

اگر مایل به قرارگیری اثر خود در این Demo Reel هستید، آثار خود را با کیفیت بالا، تا تاریخ 24 آذر به آدرس reel@inverseschool.com ارسال نمایید. آثار در قالب تصویر و ویدئو قابل دریافت بوده و محدودیتی در موضوع و تکنیک آن وجود نخواهد داشت. اولویت با دریافت آثار ویدئویی خواهد بود.

 

رصورت فراهم نبودن شرایط برای آپلود آثار امکان ارسال لینک آثار خود از فضاهایی نظیر Behance، Art Station، Youtube، Vimeo و ... را نیز خواهید داشت. لطفا از فرستادن لینک پروفایل خودداری نموده و لینک هریک از آثار را به انتخاب خود و بصورت جداگانه ارسال کنید. آثار میبایست در سال 2017 تولید شده باشند. (در آینده، به مناسبت 10 سالگی مدرسه اینورس، Demo Reel یی از آثار دانشجویان و بدون محدودیت زمانی منتشر خواهد شد.)