مدرسه اینورس، حامی معنوی "جشنواره بهارونه" بنیاد خیریه روشنای امید

مدرسه اینورس، حامی معنوی "جشنواره بهارونه" بنیاد خیریه روشنای امید

پنجشنبه 25 بهمن 97

"روشنای امید" نام خیریه ایست که رسالت اصلی آن، یاری‌رساندن به افرادیست که با رسیدن به سن 18 سالگی، بدون داشتن شغل، تحصیلات و وضعیت مالی مناسب، مجبور به ترک سازمان بهزیستی هستند. فعالیت اصلی این خیریه در مرحله اول، تهیه یک مسکن مناسب برای این افراد و در مراحل پس از آن، برگزاری کلاس‌های آموزشی مرتبط برای یافتن شغل مناسب، مستقل‌شدن و بدست‌‌آوردن آمادگی برای ورود به جامعه است. با یاری‌رسانی این خیریه، این افراد در دوره‌های کارآموزی متناسب با مهارتشان شرکت می‌کنند.

 

از آن جهت که مدرسه اینورس و این خیریه به ارزش‌های مشترکی چون کارآفرینی و حمایت پایبند هستند، مدرسه اینورس برای دومین دوره متوالی، در راستای به انجام رساندن مسئولیت اجتماعی خود (CSR)، این خیریه را انتخاب و از آن حمایت معنوی کرده است. مدرسه اینورس در این حمایت معنوی، مسئولیت طراحی و آماده‌سازی تمامی اقلام مرتبط با هویت بصری خیریه را بر عهده گرفته است.

 

این خیریه درهفته آتی، از تاریخ 30 بهمن الی 3 اسفند، بازارچه‌ای را با نام "بهارونه" برگزار خواهد کرد که درآمد حاصله از آن به نفع جوانان نام برده استفاده خواهد شد. حضور در این برنامه در تاریخ 30 بهمن از ساعت 17 الی 22 و از تاریخ 1 الی 3 اسفند از ساعت 11 الی 22 امکان‌پذیر خواهد بود. از شما دعوت می‌کنیم که با حضور در این بازارچه و خرید از آن، به این جوانان مستعد 18 ساله یاری برسانید.آدرس: خیابان موحد دانش (اقدسیه)، نبش خیابان فیروزبخش، مرکز خرید آواسنتر، طبقه 7 و 8

 

طراحی پوستر این رویداد توسط آقای حامد حکیمی، مدرس مدرسه اینورس انجام شده که بدینوسیله از ایشان بابت این همراهی صمیمانه تشکر می‌نماییم.

 

 

آشنایی بیشتر با خیریه روشنای امید