آخرین اخبار
انتشار نمونه‌کار دانشجویان در شبکه‌های اجتماعی اینورس
انتشار نمونه‌کار دانشجویان در شبکه‌های اجتماعی اینورس
پنجشنبه 17 اسفند 96

مدرسه اینورس از سال‌های گذشته تاکنون، امکان منتشر‌کردن نمونه‌کار‌های دانشجویان ممتاز خود را با هدف حمایت از افراد و ایجاد فرصتی ارزشمند برای شناخته‌تر شدن دانشجویان فراهم کرده است. برای استفاده از این فرصت فوق‌العاده، تا روز چهارشنبه 23 اسفند نمونه‌کارهای خود را از طریق پنل کاربری خود در وبسایت مدرسه اینورس آپلود کنید. 

پس از مراجعه به وبسایت و Login کردن، از گوشه سمت چپ بر روی تصویر خود کلیک کرده و از منوی باز شده "نمونه کارها" را انتخاب کنید. پس از ورود به بخش مربوطه، امکان مشاهده دو دکمه سبز رنگ "آپلود عکس" و "آپلود ویدئو" را خواهید داشت.

 

 

 

در راستای ارائه هرچه بهتر نمونه‌کارها در شبکه‌های اجتماعی، درصورتی که از مراحل تولید اثر خود، تصویر، Screenshot، Gif، Time-lapse و یا هر سند دیگری تهیه کرده‌اید، آن را با کلیک بر روی دکمه سبز رنگ "افزودن مراحل کاری" آپلود نمایید. دکمه نام‌برده در مرحله آپلود به شما نمایش داده خواهد شد.

 

 

نمونه‌کار آپلود شده شما پس از تایید‌شدن بر روی وبسایت به نمایش درآمده و پس از آن در نوبت انتشار شبکه‌های اجتماعی قرار می‌گیرد.

 

نمونه‌کار شما، با ذکر نام و تگ‌شدن شما بر روی تصویر در شبکه‌های اجتماعی اینورس منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که این خدمت تنها ویژه دانشجویان گذشته و فعلی مدرسه اینورس است و امکان منتشر‌کردن نمونه‌کارهای مخاطبانی که تا‌کنون در هیچ‌یک از دوره‌ها یا رشته‌های مدرسه اینورس ثبت‌نام نکرده‌اند وجود ندارد.