آخرین اخبار
فراخوان ارسال آثار مدرسین و دانشجویان ویژه ساخت Demo Reel
فراخوان ارسال آثار مدرسین و دانشجویان ویژه ساخت Demo Reel
یکشنبه 6 آبان 97

تنها چند روز دیگر تا پایان مهلت ارسال  آثار مدرسین و هنرجویان اینورس برای ساخت Demo Reel فرصت باقی‌ست.

 

در ویدیو Demo Reel ده سالگی مدرسه اینورس جای آثار شما خالی است. اگر تا کنون اثر خود را نفرستاده‌اید، حتما متن زیر را بخوانید:

 

1.این آثار باید از تاریخ 17 آذر 1387 تا اکنون تولید شده باشند.

 

2.فارغ از اینکه چه مدت هنرجوی اینورس بوده‌اید و یا اثر خود را فروخته یا در اختیار شخص دیگری قرار داده‌اید( در صورت توافق با شخص می‌توانید آن را برای ما ارسال کنید).

 

3.آثار ارسالی به هیج‌وجه مورد قضاوت قرار نمی‌‌گیرند. مهم بدست آوردن خروجی یک‌دست و کامل از یک دهه فعالیت مدرسین و هنرجویان اینورس است.

 

4.آثار شما می‌توانند نتیجه شرکت در هر کدام از دوره‌ها شامل: دوره‌های عکاسی، فتوشاپ، افترافکت، طراحی نشان‌نوشتاری و حروف فارسی، طراحی فیگوراتیو و کاراکتر، مجسمه‌سازی و ... یا رشته‌ها همچون: گیم دیزاین، موشن گرافیک، VFX، فیلم‌سازی انیمیشن سه بعدی و ...باشند.

 

5.در صورتی که آثار خود را قبلا در وب‌سایت اینورس آپلود کرده‌اید و در شبکه‌های اجتماعی اینورس نیز منتشر شده است، باز هم آن را ارسال کنید.

 

6. می‌توانید آثار خود را در یک سرور بیرونی آپلود کرده و لینک آن را برای ما ارسال کنید. بهتر است، آثار ارسالی با بالاترین کیفیت ممکن باشند.

 

7.آثار می‌توانند در زمان هنرجو شما در اینورس و یا زمانی که وارد بازار کار حرفه‌ای شده‌اید باشد.

 

آثار خود را با "بالاترین کیفیت" حداکثر تا تاریخ پنج‌شنبه 10 آبان به ایمیل Reel@inverseschool.com ارسال نمایید و فرصت دیده شدن در جامعه هنری حرفه‌ای را بدست آورید.

 

به دوستان اینورسی خود نیز اطلاع دهید تا آثار همه اعضای اینورس در مهم‌ترین Demo Reel تاریخ مدرسه، در کنار هم دیده شود.

 

ویدیو این فراخوان را می‌توانید در اینجا ببینید.